Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  TC Chrudim z.s.
Datum:  27.09-01.10.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Jelínková Barbora
 
 
 
Ježková Stela
7:6 (4), 2:6, 6:0
 
Šimonovská Tereza
4:6, 6:4, 6:1
 
Machková Natálie
6:4, 6:1
 
Grünová Eliška
6:0, 6:0
 
 
6:3, 7:6 (1)
 
Těhníková Ema
 
Hrabalová Eliška
6:4, 6:2
 
 
 
Michálková Barbora
6:3, 6:4
 
Židelová Viktorie
6:3, 3:6, 6:2
 
Svobodová Klára
7:6 (3), 6:3
 
Kopřivová Nikola
6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Krejzová Andrea
 
Havlíčková Lucie
6:2, 6:2
 
 
 
Valentová Tereza
6:3, 6:4
 
Damašková Kristýna
6:2, 7:5
 
Syrová Natálie
5:7, 4:1, scr.
 
Šmejdířová Josefína
6:2, 6:1
 
 
6:4, 1:0, scr.
 
Surovčíková Sára
 
Charvátová Kateřina
6:1, scr.
 
 
 
Líbalová Jolana
7:5, 6:4
 
Moravcová Viktorie
6:2, 6:3
 
Dufková Nela
6:3, 6:4
 
Zástěrová Lucie
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Řezníčková Natálie
 
Hanáková Denisa
6:3, 6:1
 
 
 
Válková Simona
6:4, 6:4
 
Starečková Viktorie
6:0, 6:4
 
Brabcová Sára
6:2, 6:4
 
Bejlek Sára
6:0, 6:1
 
 
6:2, 6:3
 
Zámečníková Kristina
 
Šmejkalová Amélie
6:3, 6:2
 
 
 
Urbanová Lucie
6:2, 6:3
 
Heřmanová Barbora
6:2, 6:2
 
Nermuťová Izabela
6:4, 6:3
 
Látalová Adéla
6:1, 6:3
 
 
6:3, 6:3
 
Štruplová Julie
 
Wirglerová Simona
6:2, 6:3
 
 
 
Smékalová Magdaléna
6:3, 6:3
 
Pejčevová Jana
6:1, 6:0
 
Závišková Barbora
6:2, 1:6, 6:1
 
Králová Michaela
6:4, 6:3
 
 
6:3, 6:0
 
Kajabová Klára
 
Mičolová Nela
6:0, 6:1
 
 
 
Jantačová Elen
6:1, 6:1
 
Viktorinová Eliška
6:1, 6:1
 
Horáčková Viktorie
6:2, 3:6, 6:1
 
Nováková Veronika
6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Bartůňková Nikola
 
Rozhodčí turnaje: Sychrovský Pavel (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: časový rozpis utkání (OOP) je na: courthive.com/Live/CTS. Hráčka Syrová vzdala utkání osmifinále dvouhry pro zranění nohy, hráčka Řezníčková vzdala čtvrtfinále dvouhry pro bolesti v zádech.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Jelínková Barbora 3130
Bartůňková Nikola 3230
Štruplová Julie 3630
Havlíčková Lucie 4125
Krejzová Andrea 4425
Hanáková Denisa 4625
Wirglerová Simona 4925
Řezníčková Natálie 6320
Kategorie : 12Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 612267

Bartůňková Nikola - Jelínková Barbora
 
 
 
Bejlek Sára - Líbalová Jolana
6:3, 6:0
 
Heřmanová Barbora - Machková Natálie
6:4, 6:1
 
Damašková Kristýna - Zástěrová Lucie
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Hrabalová Eliška - Zámečníková Kristina
 
Štruplová Julie - Těhníková Ema
6:2, 6:3
 
 
 
Látalová Adéla - Nermuťová Izabela
scr.
 
Ježková Stela - Syrová Natálie
7:5, 2:6, 1:0 (2)
 
Charvátová Kateřina - Starečková Viktorie
6:1, 6:3
 
Jantačová Elen - Židelová Viktorie
6:1, 6:4
 
 
6:4, 6:2
 
Mičolová Nela - Viktorinová Eliška
 
Králová Michaela - Šimonovská Tereza
6:3, 6:2
 
 
 
Michálková Barbora - Moravcová Viktorie
6:2, 6:0
 
Urbanová Lucie - Valentová Tereza
6:3, 6:2
 
Brabcová Sára - Smékalová Magdaléna
4:6, 6:0, 1:0 (3)
 
Dufková Nela - Vašíčková Michelle
6:2, 6:0
 
 
scr.
 
Řezníčková Natálie - Wirglerová Simona
 
Kajabová Klára - Nováková Veronika
2:6, 7:6 (5), 1:0 (8)
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Horáčková Viktorie - Kopřivová Nikola
 
Grünová Eliška - Závišková Barbora
6:4, 6:2
 
Svobodová Klára - Válková Simona
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
 
5:7, 6:2, 1:0 (5)
 
Hanáková Denisa - Krejzová Andrea
 
Rozhodčí turnaje: Sychrovský Pavel (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Hráčky Syrová a Řezníčková skrečovaly dvouhru pro zranění a následně odstoupily i ze čtyřhry.
Počet dvojic22
NasazeníBH
Jelínková Barbora 3130
Bartůňková Nikola 3230
Štruplová Julie 3630
Krejzová Andrea 4425
Hanáková Denisa 4625
Wirglerová Simona 4925
Řezníčková Natálie 6320
Kajabová Klára 7020
Kategorie : 12Součet BH: 205
Kódové číslo akce: 614267

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mlenská Sára03.10.2006LTC Panorama Teplice
Davidová Natali27.01.2006TK Zlín
Podškubková Klára25.07.2004TK Spartak Jihlava
Havlová Natálie20.01.2005TK Spartak Jihlava
Kotvová Kateřina06.02.2004Spartak Polička
Kareisová Jana19.01.2006LTK Liberec
Hažmuková Viktorie14.02.2005I.ČLTK Praha
Prepslová Agáta13.05.2005Lob S.A. Bohnice, zs
Svobodová Julie26.03.2005SK Jundrov Brno
Fruhvirtová Brenda02.04.2007TK Sparta Praha