Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  TK Sparta Praha
Datum:  18.-22.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Fruhvirtová Brenda
 
 
 
Machková Natálie
6:1, 6:0
 
Dufková Nela
6:2, 7:5
 
Látalová Adéla
6:3, 6:1
 
Surovčíková Sára
6:1, 6:3
 
 
6:3, 6:2
 
Wirglerová Simona
 
Křepinská Simona
6:3, 6:3
 
 
 
Svobodová Adriana
6:4, 6:2
 
Kubíčková Kristýna
6:2, 1:6, 6:1
 
Sasinka Victoria
6:0, 6:1
 
Roháčová Emma
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:2
 
Bartůňková Nikola
 
Jelínková Barbora
6:1, 6:1
 
 
 
Viktorinová Eliška
6:2, 6:4
 
Válková Simona
6:2, 7:5
 
Hažmuková Viktorie
6:0, 6:2
 
Shubladze Aleksandra
6:2, 6:7, 6:1
 
 
7:6 (2), 6:4
 
Podškubková Klára
 
Hertlová Veronika
6:4, 7:5
 
 
 
Charvátová Kateřina
6:4, 7:5
 
Heiderová Karolína
6:2, 6:2
 
Bořová Nikola
2:6, 6:4, 6:2
 
Kultová Ellen
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Odehnalová Nela
 
Krejzová Andrea
6:1, 6:1
 
 
 
Paterová Natálie
6:2, 6:4
 
Davidová Natálie
6:3, 6:1
 
Říhová Lucie
7:5, 6:2
 
Rainke Natálie
6:4, 6:3
 
 
6:4, 6:4
 
Mičolová Nela
 
Havlová Natálie
6:1, 6:2
 
 
 
Zástěrová Lucie
6:4, 6:3
 
Heřmanová Barbora
6:3, 6:2
 
Těhníková Ema
6:0, 6:4
 
Šilhavá Aneta
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Abeldinova Alla
 
Štruplová Julie
6:0, 6:2
 
 
 
Hrádková Eliška
7:5, 6:4
 
Brabcová Sára
5:7, 7:5, 6:3
 
Nermuťová Izabela
6:4, 6:1
 
Šimonovská Tereza
6:2, 6:4
 
 
6:3, 1:0, scr.
 
Hanáková Denisa
 
Řezníčková Natálie
6:3, 6:4
 
 
 
Líbalová Jolana
5:7, 7:6 (5), 6:4
 
Zámečníková Kristina
7:6 (6), 7:5
 
Závišková Barbora
6:2, 7:5
 
Hrabalová Eliška
6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Hranáčová Kristýna
 
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Černý, 603 734 815
Počet účastníků48
NasazeníBH
Fruhvirtová Brenda 1835
Hranáčová Kristýna 2435
Abeldinova Alla 2630
Jelínková Barbora 3130
Bartůňková Nikola 3230
Štruplová Julie 3630
Odehnalová Nela 4225
Krejzová Andrea 4425
Kategorie : 12Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 612079

Abeldinova Alla - Šalková Dominika
 
 
 
Havlová Natálie - Podškubková Klára
6:2, 6:0
 
Heiderová Karolína - Líbalová Jolana
4:6, 7:6 (107)
 
Bořová Nikola - Zámečníková Kristina
6:3, 6:2
 
 
 
 
7:6 (6), 6:3
 
Krejzová Andrea - Šilhavá Aneta
 
Hranáčová Kristýna - Hanáková Denisa
6:2, 3:0, scr.
 
 
 
Hrabalová Eliška - Válková Simona
6:2, 7:5
 
Davidová Natálie - Říhová Lucie
6:3, 7:5
 
Hrádková Eliška - Rainke Natálie
6:2, 6:3
 
Mičolová Nela - Viktorinová Eliška
4:6, 6:1, 1:0 (5)
 
 
7:5, 2:6, 1:0 (7)
 
Hertlová Veronika - Těhníková Ema
 
Odehnalová Nela - Paterová Natálie
6:2, 6:1
 
 
 
Heřmanová Barbora - Machková Natálie
4:6, 7:5, 1:0 (8)
 
Zástěrová Lucie - Závišková Barbora
6:2, 6:3
 
Oktiabreva Anastasiia - Šimonovská Tereza
6:3, 6:2
 
Látalová Adéla - Roháčová Emma
6:4, 6:7, 1:0 (6)
 
 
6:2, 6:2
 
Řezníčková Natálie - Wirglerová Simona
 
Brabcová Sára - Křepinská Simona
0:6, 6:2, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:2, 3:6, 1:0 (5)
 
Charvátová Kateřina - Surovčíková Sára
 
Dufková Nela - Nermuťová Izabela
6:4, 4:6, 1:0 (8)
 
Kubíčková Kristýna - Kultová Ellen
3:6, 6:3, 1:0 (3)
 
 
scr.
 
Bartůňková Nikola - Jelínková Barbora
 
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Černý, 603 734 815
Počet dvojic22
NasazeníBH
Šalková Dominika 1245
Hranáčová Kristýna 2435
Abeldinova Alla 2630
Jelínková Barbora 3130
Bartůňková Nikola 3230
Odehnalová Nela 4225
Krejzová Andrea 4425
Hanáková Denisa 4625
Kategorie : 12Součet BH: 245
Kódové číslo akce: 614079

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Fížová Monika17.02.2005TK Na Dolině o.s.
Drygina Daria25.05.2005TCG Karlovy Vary
Poláková Tereza15.06.20041. Vestecká sportovní o.s.
Starečková Viktorie09.03.2006TK Sparta Praha