Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
LAMA Cup 2019
Pořadatel:
SK LAMA o.s.
Datum:
13.-16.07.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Nováková Veronika
Nováková
Nováková
Fukalová Kateřina
6:2, 6:2
Marečková
Marečková Vendula
6:3, 6:1
Nováková
Bártová Natálie
6:0, 6:3
Bártová
Navrátilová Liliana
1:6, 6:3, 2:1, scr.
Bártová
6:4, 6:0
Trunečková
Trunečková Ema
Nováková
Novák Nicol
7:6 (1), 7:5
Novák
Katzer
Štveráková Terezie
4:1, scr.
Katzer
Katzer Ellen
7:5, 2:6, 6:4
Fížová
Janošková Amálie
6:4, 7:6 (5)
Janošková
Polášková Nikol
7:6 (1), 6:3
Fížová
6:3, 6:2
Fížová
Fížová Monika
Nováková
Zezhulčíková Tereza
3:6, 6:4, 6:3
Zezhulčíková
Piteráková
Tesařová Nicol
6:2, 6:1
Piteráková
Piteráková Natálie
6:3, 6:3
Temenugov
Svobodová Michaela
6:2, 4:6, 6:3
Svobodová Michaela
Ondrášková Karolína
6:2, 6:0
Temenugov
6:4, 6:1
Temenugov
Temenugov Isabella
Ticháčková
Navrátilová Magdalena
6:4, 6:3
Navrátilová Magdalena
Ticháčková
Losková Veronika
6:0, 6:1
Ticháčková
Ticháčková Eliška
6:0, 6:2
Ticháčková
Ludvová Anna
6:3, 6:1
Ludvová
Cela Olivia
4:6, 7:5, 6:3
Svobodová Julie
6:4, 6:2
Svobodová Julie
Svobodová Julie
Poznámka pořadatele:
Program na neděli: 8:30 hod. čtvrtfinále dvouhry, následuje semifinále dvouhry a semifinále čtyřhry
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Nováková Veronika
57
25
Svobodová Julie
95
15
Temenugov Isabella
121
15
Novák Nicol
130
12
Fížová Monika
145
12
Trunečková Ema
151
12
Navrátilová Magdalena
158
12
Zezhulčíková Tereza
162
12
Kategorie : 8
Součet BH: 115
Kódové číslo akce: 612064
Fížová Monika
-
Heiderová Karolína
Fížová
-
Heiderová
Fížová
-
Heiderová
Tesařová Nicol
-
Cela Olivia
6:4, 6:3
Bártová
-
Navrátilová Magdalena
Bártová Natálie
-
Navrátilová Magdalena
6:0, 6:1
Fížová
-
Heiderová
Trunečková Ema
-
Ticháčková Eliška
6:3, 6:2
Trunečková
-
Ticháčková
Trunečková
-
Ticháčková
7:5, 1:6, 1:0 (7)
Janošková
-
Piteráková
Janošková Amálie
-
Piteráková Natálie
Navrátilová Liliana
-
Temenugov
Svobodová Michaela
-
Fukalová Kateřina
1:6, 6:3, 1:0 (9)
Svobodová Michaela
-
Fukalová
Navrátilová Liliana
-
Temenugov
6:4, 6:3
Navrátilová Liliana
-
Temenugov
Navrátilová Liliana
-
Temenugov Isabella
Navrátilová Liliana
-
Temenugov
Marečková Vendula
-
Losková Veronika
1:6, 7:6 (3), 1:0 (4)
Štveráková
-
Zezhulčíková
Štveráková Terezie
-
Zezhulčíková Tereza
6:1, 6:4
Svobodová Julie
-
Novák
7:5, 6:0
Svobodová Julie
-
Novák
Svobodová Julie
-
Novák Nicol
Poznámka pořadatele:
Program na neděli: 8:30 hod. čtvrtfinále dvouhry, následuje semifinále dvouhry a semifinále čtyřhry
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Heiderová Karolína
79
20
Svobodová Julie
95
15
Temenugov Isabella
121
15
Novák Nicol
130
12
Fížová Monika
145
12
Trunečková Ema
151
12
Navrátilová Magdalena
158
12
Zezhulčíková Tereza
162
12
Kategorie : 8
Součet BH: 110
Kódové číslo akce: 614064
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Heiderová Karolína
04.10.2006
TK PRECHEZA Přerov o.s.