Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
jihočeský (P - 200)
Místo konání:
TK Pelhřimov
Kódové číslo:
516860
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Reich Evžen
Masarykovo nám. 6
39301 Pelhřimov
Tel. (1):
602440177
E-mail:
e.reich@tiscali.cz

Poznámka pořadatele:

Oblastní přebor je rozšířen se souhlasem STK na 32 hráčů



Prezentace telefonicky pátek 12.6. v době 17-18 hod na tel. čísle 602440177 následně proběhne losování v klubovně tenisového areálu.Program na sobotu bude zveřejněn v IS do 19 hod.

Hraje se pouze dvouhra ,třetí set superteibreak

Celodenní stravování zajištěno v restauraci přímo v areálu
VR Evžen Reich
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
43
35
 
 
12.05.2020 00:07:21
2.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
49
30
 
 
12.05.2020 00:09:17
3.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
93
20
32
 
12.05.2020 09:22:19
4.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
141
15
 
 
18.04.2020 09:40:22
5.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
158
15
 
 
04.04.2020 20:51:55
6.
Malý Matouš 03.02.2006 TK Pelhřimov
202
12
 
 
10.05.2020 10:16:42
7.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
235
12
44
 
12.05.2020 09:24:02
8.
Bryol Filip 22.06.2007 TK Pelhřimov
238
12
65
 
15.05.2020 20:35:38
9.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
243
12
66
 
12.05.2020 09:22:34
10.
Páleníček Oskar 05.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
265
9
 
 
18.05.2020 17:58:57
11.
Pánek Sebastian 19.07.2007 TK Soběslav
295
9
283
 
15.05.2020 14:44:06
12.
Kylsán Jakub 07.01.2007 LTC Humpolec
300
9
108
 
12.05.2020 14:40:31
13.
Dvořák Šimon 24.02.2007 TK Sezimovo Ústí
338
9
142
 
01.04.2020 19:38:39
14.
Wölfl Jáchym 14.08.2007 LTC Český Krumlov
358
9
376
 
18.05.2020 22:41:49
15.
Friedl David 07.06.2006 LTC Tábor 1903
418
6
 
 
31.05.2020 15:48:45
16.
Pilař Jan 09.02.2006 LTC Český Krumlov
465
6
 
 
15.04.2020 10:51:34
17.
Mallát Roman 19.06.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
493
6
211
 
26.05.2020 12:17:46
18.
Halama Kryštof 16.04.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
499
6
372
 
22.05.2020 20:15:22
19.
Matoušek David 26.03.2007 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
556
4
167
 
18.05.2020 09:41:23
20.
Hašek Antonín 16.02.2008 TK Písek
579
4
239
 
15.05.2020 19:01:08
21.
Vachta Matěj 28.03.2006 LTC Český Krumlov
588
4
 
 
25.05.2020 16:34:39
22.
Fiedler Matěj 22.11.2006 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
622
4
 
 
01.06.2020 16:17:59
23.
Novák Filip Zdeněk 26.01.2007 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
651
4
188
 
19.05.2020 22:46:38
24.
Dufek Pavel 15.04.2008 TK Písek
660
4
208
 
29.05.2020 20:51:41
25.
Rychnavský Jonáš 09.05.2008 Sokol TK Kaplice
733
4
160
 
01.06.2020 12:29:00
26.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
932
3
134
 
08.05.2020 14:28:45
27.
Ryšavý Tadeáš 07.05.2007 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
956
3
385
 
03.06.2020 11:07:16
28.
Zapletal Ondřej 22.04.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
1044
1
415
 
04.04.2020 23:20:58
29.
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s.
1044
1
321
 
07.05.2020 12:11:45
30.
Křížek Kevin 13.06.2008 LTC Tábor 1903
1044
1
165
 
15.05.2020 08:17:36
31.
Kupka Kryštof 26.08.2007 TK Český Krumlov
1044
1
580
 
31.05.2020 19:38:57

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tručka Tomáš 04.09.2006 Tenis DDM Prachatice,z.s.
383
6
 
odhlášeno hráčem
19.05.2020 14:50:03
2.
Baštýř Ondřej 21.01.2008 TK Pelhřimov
1044
1
396
odhlášeno hráčem
02.06.2020 06:08:30