Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
25.-27.01.
Pořadatel:
východočeský (P - 400)
Místo konání:
Lokomotiva Trutnov
Kódové číslo:
506920
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hynek Zdeněk
Zahradní Město 205
541 01 Trutnov
Tel. (1):
602612465
E-mail:
zdehy@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Rozpis HOP dostupný na:http://vychodocesky.cztenis.cz/?p=2432 Oprava t.č. kontaktní osoby:602610465 Právo účasti: prvních 8 z KŽ st.žáků,přímý postup, čtvrtfinalisté kvalifikace na HOP 8, finalisté HOP ml.žáků 2, volné karty: 2 pořadatel,4VčOTS.O svazové karty nutno požádat nejpozději 10 dní před termínem přeboru na adresu vychodocesky@cztenis.cz. Na halové mistr.republiky postupují finalisté.Místo konání: areál Mebys Trutnov, Na lukách 457,
vedle atl.a fot.stadionu.Prezentace formou SMS v pátek 24.1. 14.00- 18.00 hod, na tel.č. 602610465, poté losování,zveřejnění na IS po 19.hod Možnost rozehrání 7.30-7.55.První zápasy 8.00

8.00 Klacek-Martinec,Lelek-Prášek 9.00 Flídr-Bruckner,Šuna-Plachý 10.00 Zálabák-Dymák,Majera-Mikez 11.00Šrámek-Jandík P. Jandík T.-Klíma 12.00nas.Fiala,Soumar, 13.00Silbernagl,Javůrek 14.00Herman,Havlík,Drápela,Šmejkal
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
44
35
 
 
10.11.2019 08:23:26
2.
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice
102
20
 
 
15.11.2019 13:24:40
3.
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz.
113
20
 
 
06.01.2020 08:12:21
4.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
123
15
 
 
06.12.2019 08:37:18
5.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
166
15
 
 
01.11.2019 18:02:18
6.
Herman Dominik 20.03.2006 TK Ústí n. Orlicí
192
12
 
 
12.01.2020 17:38:11
7.
Drápela Daniel 23.10.2007 TO TJ Svitavy
207
12
43
postup z kvalifikace
15.01.2020 21:57:39
8.
Javůrek Petr 13.09.2006 Lokomotiva Trutnov
262
9
 
 
03.11.2019 08:22:04
9.
Flídr Rodan 12.12.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
262
9
91
 
13.01.2020 19:12:58
10.
Plachý Vojtěch 08.03.2006 TK Česká Třebová, z.s.
266
9
 
postup z kvalifikace
04.01.2020 18:57:42
11.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
323
9
15
 
26.12.2019 10:28:33
12.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
344
9
70
 
04.11.2019 13:54:17
13.
Jandík Patrik 25.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
353
9
106
 
05.01.2020 23:28:03
14.
Zalabák Ondřej 19.06.2006 LTC Pardubice
400
6
 
 
09.01.2020 09:57:40
15.
Martinec Ondřej 17.04.2007 Lokomotiva Trutnov
409
6
433
 
28.12.2019 13:56:19
16.
Mikez Šimon 03.04.2006 Clasic Tenis Club o.s.
456
6
 
 
01.11.2019 18:34:58
17.
Klíma Petr 20.08.2006 TK Česká Třebová, z.s.
477
6
 
 
12.11.2019 21:51:20
18.
Šrámek Erik 02.04.2007 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
493
6
146
 
08.01.2020 15:27:54
19.
Lelek Jan 05.01.2006 Spartak Vrchlabí
560
4
 
 
27.11.2019 19:04:46
20.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
605
4
140
vítěz HOP ml.ž.
07.01.2020 12:14:18
21.
Jandík Tomáš 29.08.2007 TO SK Žamberk
639
4
103
 
06.01.2020 13:42:28
22.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
985
3
259
volná karta pořadatele
13.01.2020 10:30:58
23.
Šůna Adam 13.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1044
1
271
volná karta
20.11.2019 10:17:22
24.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
1044
1
409
volná karta pořadatele
18.01.2020 13:59:28

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Malý Jakub 30.09.2007 Sokol Smiřice
696
4
359
 
01.11.2019 19:44:55
2.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
862
3
246
 
18.12.2019 18:37:50

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vrtěna Jakub 17.07.2006 TO TJ Svitavy
48
35
 
odhlášeno hráčem
14.11.2019 23:36:38
2.
Košek Adam 31.12.2006 TK Česká Třebová, z.s.
88
20
 
odhlášeno hráčem
05.12.2019 10:42:22
3.
Hep Matyáš 27.01.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
381
6
184
odhlášeno hráčem
06.01.2020 08:06:16
4.
Vašek František 31.05.2006 TK Hlinsko
244
12
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 11:06:35
5.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
1044
1
132
odhlášeno hráčem
11.01.2020 18:45:08
6.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1044
1
261
odhlášeno hráčem
12.01.2020 10:47:11
7.
Rampír Jakub 30.10.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
802
3
241
odhlášeno hráčem
12.01.2020 14:33:02
8.
Pokorný Martin 31.08.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
588
4
373
odhlášeno hráčem
12.01.2020 21:53:22
9.
Juliš Adam 11.10.2007 TC Chrudim z.s.
424
6
141
odhlášeno hráčem
16.01.2020 18:57:08
10.
Holubář Mathias 21.05.2007 Tenisový klub Eden
790
3
665
odhlášeno hráčem
17.01.2020 14:15:34
11.
Hušek Richard 11.07.2008 Tenisový klub Eden
1044
1
444
odhlášeno hráčem
18.01.2020 08:32:44
12.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
184
12
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 08:39:34
13.
Červinka Vilém 19.10.2007 TO TJ Tesla Pardubice
985
3
409
odhlášeno hráčem
19.01.2020 16:57:37
14.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
1044
1
316
odhlášeno pořadatelem
19.01.2020 20:04:45
15.
Valtr Patrik 06.09.2006 TK Choceň
387
6
 
odhlášeno hráčem
22.01.2020 17:38:08
16.
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice
374
6
98
odhlášeno pořadatelem
24.01.2020 09:30:21