Hejčová Dominika | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tomečková Hana | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kurková Kateřina | 4:6, 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Hendrychová Tereza | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Ustupská Michaela | | | | | | |
| | | | | | |
Dohnalová Rozálie | | | | 0:6, 7:6, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fukalová Barbora | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Ondroušková Nella Chiara | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Flašarová Zuzana | | | 3:0, scr. | | | |
| | | | | | |
Budinová Simona | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Richtrová Sabina | | | | | | |
| | | | | | |
Kučerová Petra | | | | | 6:2, 1:0, scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Daníšková Tereza | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Heinzová Izabela | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Planková Natalie | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Kurková Viktorie | | | | | | |
| | | | | | |
Hořavková Nicole | | | | 6:3, 0:6, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Popova Elizabeth | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Petruželová Lucie | 6:1, 6:7, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Fížová Vendula | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kopecká Anna Marie | 2:6, 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2, 0:6, 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Pokorná Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Odleváková Zuzana | | | | | | 6:2, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stefanova Anna | | 6:4, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Lišáková Eliška | 6:2, 3:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Klimšová Klára | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Akivanova Pavlína | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Masaříková Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Čecháková Eva | | | | 6:3, 4:6, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Zajoncová Barbara | | | | | | |
| | | | | | |
Gaňová Adriana | | | 6:4, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Valová Tereza | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kubáňová Karolína | | | | | | |
| | | | | | |
Kuchařová Michaela | | | | | 6:1, 7:6 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sojková Tina | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Schirmerová Terezie | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Macháčková Sára | | | 6:3, 2:6, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Šulcová Vanesa | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Koláčková Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Břečková Nikola | | | | 6:2, 5:7, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Augustinová Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
Svozilová Marie | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Ghoubrial Věra | 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Wojciková Viktorie | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: Program pondělí 15.5.: 8 hod Šimeček-Šenk, Trefný-Jermář, 9 hod Hejčová-Kučerová, Kubáňová-Břečková, čtyřhra Fižová, Stefanová - Pokorná, Masaříková, 10 hod všichni ostatní
|
| Počet účastníků | 44 | Nasazení | CŽ | BH | Hejčová Dominika | 15 | 35 | Wojciková Viktorie | 18 | 30 | Kubáňová Karolína | 21 | 30 | Kučerová Petra | 22 | 30 | Richtrová Sabina | 24 | 30 | Kuchařová Michaela | 31 | 25 | Pokorná Barbora | 35 | 25 | Odleváková Zuzana | 38 | 25 |
Kategorie : 10 | Součet BH: 230 |
Kódové číslo akce: 412970 |
|
|