Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  18.-20.05.
Věk. kategorie:  dorost
Vondrák Martin
 
 
 
Staněk Jakub
6:0, 6:0
 
Ryšánek Jan
6:2, 6:0
 
Holoubek Radek
6:0, 6:0
 
 
 
Jelínek Jakub
7:6 (4), 7:6 (6)
 
 
 
Kovařík Tomáš
6:1, 6:0
 
 
 
Nerud Vladimír
6:1, 6:1
 
 
 
Majer Lukáš
6:1, 6:1
 
 
 
Válek Ondřej
6:1, 6:1
 
 
 
Zourek David
6:1, 6:3
 
 
 
Dvořáček Jan Matyáš
6:3, 4:0, scr.
 
 
 
Blažka Daniel
6:4, 6:1
 
 
 
Kozumplík Michal
6:3, 6:3
 
 
 
Říha Matyáš
6:0, 3:6, 6:2
 
 
 
Zavadil Matyáš
6:1, 6:3
 
 
 
Cvingráf Adam
6:3, 7:5
 
 
 
Paleček Adam
6:0, 6:0
 
 
 
Alan Matyáš
6:2, 6:3
 
 
 
Klakurka Lukáš
6:4, 6:4
 
 
 
Suchánek David
6:1, 6:1
 
 
 
Grois Oldřich
6:3, 6:4
 
 
 
Homola Patrik
6:3, 6:2
 
 
 
Hošek Radek
6:1, 6:0
 
 
 
Prášek Vojtěch
3:6, 6:3, 6:4
 
 
 
Palán David
6:1, 6:0
 
 
 
Chmelík Oliver
6:1, 4:0, scr.
 
 
 
Veigl Jakub
scr.
 
 
 
Tlačbaba Jakub
3:6, 6:4, 6:3
 
 
 
Staněk Jan
6:0, 6:3
 
 
 
Komrska Ondřej
6:0, 6:1
 
 
 
Fenyk Martin
6:1, 6:1
 
 
 
Polách Felipe
6:2, 6:0
 
 
 
Novák Jakub
6:1, 6:2
 
 
 
Doušek Adam
6:3, 6:4
 
 
 
Dočekal Daniel
6:0, 6:3
 
 
 
Mareček Ondřej
6:0, 6:1
 
 
 
Kremláček Pavel
6:0, 6:3
 
 
 
Doppler Patrik
6:2, 6:4
 
 
 
Nagy Filip
6:0, 4:6, 6:2
 
 
 
Schneebaum Tobias
6:0, 6:0
 
 
 
Bartoň Hynek
6:2, 6:2
 
 
 
Navrátil Filip
6:2, 7:6 (4)
 
 
 
Mikulčík Ondřej
6:0, 6:0
 
 
 
Peták Denis
6:1, 6:2
 
 
 
Opluštil Patrik
6:1, 7:5
 
 
 
Rybář Alex
7:6 (6), 6:2
 
 
 
Grün Vojtěch
6:2, 6:4
 
 
 
Blumaier Daniel
6:2, 6:1
 
Križan Karol
6:1, 6:1
 
Ventrča Václav
6:3, 6:2
 
 
 
Zapletal Josef
2:1, scr.
 
 
 
Malek Erik
6:2, 6:1
 
 
 
Laštovička Luboš
6:2, 6:4
 
 
 
Hübl Filip
6:1, 6:3
 
 
 
Turčin Ondřej
6:4, 6:3
 
 
 
Valenta Radim
6:0, 6:0
 
 
 
Vaculík Robin
6:3, 6:0
 
 
 
Bartoněk Jonáš
6:0, 6:1
 
 
 
Zpěvák Lukáš
7:5, scr.
 
 
 
Páral  Radim
6:2, 6:4
 
 
 
Hlavoň Ondřej
6:2, 6:0
 
 
 
Krist Tomáš
6:3, 6:2
 
 
 
Bohata Daniel
6:2, 6:4
 
 
 
Vařílek David
6:3, 6:1
 
 
 
Černý Jan
4:2, scr.
 
Vidlář Tomáš
6:1, 6:4
 
Novák Jiří
6:3, 6:2
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Navrátil David (platná licence A do 12.03.2020)
Poznámka pořadatele: On-line rozpis utkání ZDE: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AgEQ6y2aOtGtuHHRmvWO3dR8ZPjHJ7sVCiPpz2B0cxk/edit#gid=0
Počet účastníků67
NasazeníBH
Vondrák Martin 1445
Novák Jiří 2830
Ventrča Václav 6520
Alan Matyáš 6820
Paleček Adam 7220
Doušek Adam 7420
Zapletal Josef 7720
Novák Jakub 7920
Kategorie : 8Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 312940

Vondrák Martin - Bartoň Hynek
 
 
 
Dočekal Daniel - Vařílek David
6:1, 6:1
 
Blumaier Daniel - Peták Denis
6:0, 6:2
 
Ryšánek Jan - Bohata Daniel
6:0, 6:4
 
Križan Karol - Jelínek Jakub
6:1, 7:5
 
Bartoněk Jonáš - Navrátil Filip
6:3, 2:6, 1:0 (5)
 
Valenta Radim - Veigl Jakub
6:2, 6:3
 
Zapletal Josef - Válek Ondřej
scr.
 
 
 
Kremláček Pavel - Grün Vojtěch
scr.
 
Zavadil Matyáš - Dvořáček Jan Matyáš
6:3, 3:6, 1:0 (8)
 
Turčin Ondřej - Krist Tomáš
4:6, 6:3, 1:0 (7)
 
Tlačbaba Jakub - Mareček Ondřej
6:1, 6:3
 
Klakurka Lukáš - Hlavoň Ondřej
6:1, 6:1
 
 
 
Komrska Ondřej - Palán David
4:6, 6:4, 1:0 (5)
 
Hošek Radek - Malek Erik
6:2, 6:1
 
Hübl Filip - Vaculík Robin
6:3, 6:2
 
Majer Lukáš - Nerud Vladimír
6:2, 2:0, scr.
 
Říha Matyáš - Polách Felipe
6:2, 6:4
 
Grois Oldřich - Doppler Patrik
6:3, 6:0
 
Paleček Adam - Doušek Adam
6:2, 6:1
 
 
 
Homola Patrik - Alan Matyáš
7:5, 6:4
 
Holoubek Radek - Schneebaum Tobias
6:2, 6:1
 
Černý Jan - Suchánek David
scr.
 
Páral  Radim - Laštovička Luboš
7:6 (6), 6:4
 
Rybář Alex - Fenyk Martin
6:3, 4:6, 1:0 (8)
 
Nagy Filip - Prášek Vojtěch
6:1, 6:3
 
Novák Jakub - Ventrča Václav
6:3, 6:3
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Navrátil David (platná licence A do 12.03.2020)
Poznámka pořadatele: On-line kompletní rozpis utkání zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AgEQ6y2aOtGtuHHRmvWO3dR8ZPjHJ7sVCiPpz2B0cxk/edit#gid=0
Počet dvojic27
NasazeníBH
Vondrák Martin 1445
Ventrča Václav 6520
Alan Matyáš 6820
Paleček Adam 7220
Doušek Adam 7420
Zapletal Josef 7720
Novák Jakub 7920
Válek Ondřej 10115
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 314940

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Křesina Adam06.01.2004TK AGROFERT Prostějov
Čech Filip23.08.2003TK AGROFERT Prostějov