Český tenisový svaz

Staněk Jan

Datum narození:
30.09.2005
Platnost reg. do:
12.10.2019
Klub:
ŽLTC Brno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
ŽLTC Brno
722 (6)
 
 
 
2017
ŽLTC Brno
327 (12)
968 (3)
 
 
2018
ŽLTC Brno
323 (1)
704 (4)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.07.2018, A-technology CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/-

0
2
13.08.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 5/-

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.07.2018, A-technology CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/-

-
2
13.08.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 5/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26. III.TŔÍDA sk.BD
6.5.2018, Start Brno C - TK Tuřany
1
2.
26. III.TŔÍDA sk.BD
20.5.2018, TK TILIA Brno B - Start Brno C
1
3.
26. III.TŔÍDA sk.BD
27.5.2018, Start Brno C - TK Brno Bosonohy,z.s.
1
4.
26. III.TŔÍDA sk.BD
10.6.2018, Sokol Brno Žabovřesky - Start Brno C
1
5.
26. III.TŔÍDA sk.BD
17.6.2018, Start Brno C - SK Jundrov Brno
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26. III.TŔÍDA sk.BD
6.5.2018, Start Brno C - TK Tuřany
1
2.
26. III.TŔÍDA sk.BD
20.5.2018, TK TILIA Brno B - Start Brno C
1
3.
26. III.TŔÍDA sk.BD
27.5.2018, Start Brno C - TK Brno Bosonohy,z.s.
2
4.
26. III.TŔÍDA sk.BD
10.6.2018, Sokol Brno Žabovřesky - Start Brno C
1
5.
26. III.TŔÍDA sk.BD
17.6.2018, Start Brno C - SK Jundrov Brno
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
03.03.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

4>2 Kubíček, Peták - Staněk, Staněk 6:7, 6:0, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
15.08.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/-

16>8 Votřel Petr- Staněk Jan6:4, 0:6, 7:6
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŘÍDA S
28.4.2018, Start Brno - ŽLTC Brno C
0
2.
I.TŘÍDA S
5.5.2018, ŽLTC Brno C - Jiskra Otrokovice
0
1.
II.TŔÍDA sk.AS
19.5.2018, ŽLTC Brno D - TJ Žďár nad Sázavou
4
2.
II.TŔÍDA sk.AS
26.5.2018, TC Brno D - ŽLTC Brno D
1
3.
II.TŔÍDA sk.AS
9.6.2018, ŽLTC Brno D - TC-MJ TENIS Líšeň
1
4.
II.TŔÍDA sk.AS
16.6.2018, Mosilana Brno - ŽLTC Brno D
1
5.
II.TŔÍDA sk.AS
23.6.2018, TC Austerlitz - ŽLTC Brno D
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŘÍDA S
28.4.2018, Start Brno - ŽLTC Brno C
4
2.
I.TŘÍDA S
5.5.2018, ŽLTC Brno C - Jiskra Otrokovice
0
1.
II.TŔÍDA sk.AS
19.5.2018, ŽLTC Brno D - TJ Žďár nad Sázavou
4
2.
II.TŔÍDA sk.AS
26.5.2018, TC Brno D - ŽLTC Brno D
1
3.
II.TŔÍDA sk.AS
9.6.2018, ŽLTC Brno D - TC-MJ TENIS Líšeň
1
4.
II.TŔÍDA sk.AS
16.6.2018, Mosilana Brno - ŽLTC Brno D
2
5.
II.TŔÍDA sk.AS
23.6.2018, TC Austerlitz - ŽLTC Brno D
1
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18
28.4.2018, I.TŘÍDA S
Start Brno - ŽLTC Brno C
team Hanák, Steinmetz - Staněk, Pásek 6:7, 1:6
získané body: 4 b.