Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
08.-10.02.
Pořadatel:
východočeský (P - 400)
Místo konání:
TC DTJ Hradec Králové
Kódové číslo:
306920
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Šanovec Petr
U Labe 427
500 02 Hradec Králové
Tel. (1):
777 828 474
Tel. (2):
723 426 089
E-mail:
sport@teniscentrumhk.cz

Poznámka pořadatele:

Rozpis HOP dostupný na:http://vychodocesky.cztenis.cz/?p=2432

Pro veškeré informace k turnaji prosím kontaktujte pouze rozhodčího turnaje: Ondřej Suchánek (777 991 877)

Prezentace v pátek 07.02.2020 do 18:00 formou SMS na tel. číslo 777 991 877 . Přihláška bude obratem potvrzena.
Losování turnaje proběhne v areálu TENIS - CENTRUM DTJ Hradec Králové v 18:15. Rozpis zápasů bude v informačním systému nahrán nejpozději do 19 hod.

Turnaj se hraje na 6-ti kurtech

ZPŮSOB HRY:
Dvouhra: na dvě vítězné sady ze tří
Čtyřhra: 3. set super-tiebreak, NO-AD

Sobota:
Začátek v 9:00, 2 kola dvouhra, čtyřhra co půjde.

Neděle:
Začátek v 9:00, čtvrtfinále a semifinále dvouhry, dohrání čtyřhry.

Pondělí:
Začátek v 9-10 hod.(dle domluvy) finále dvouhry (případně o náhradníka)
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
54
25
 
postup dle žebříčku
01.11.2019 10:20:33
2.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
64
25
 
postup dle žebříčku
12.11.2019 14:25:45
3.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
 
postup dle žebříčku
01.11.2019 09:06:06
4.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
67
20
 
postup dle žebříčku
06.11.2019 07:02:13
5.
Nápravník Adam 10.04.2004 TC Dvůr Králové, z.s.
86
20
 
postup dle žebříčku
04.12.2019 11:43:32
6.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
99
20
 
postup dle žebříčku
14.01.2020 08:15:06
7.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
114
15
 
postup dle žebříčku
02.11.2019 10:48:24
8.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
124
15
 
postup dle žebříčku
05.11.2019 23:57:48
9.
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy
137
15
9
kvalifikace
18.01.2020 12:44:48
10.
Krejčí Jan 14.08.2004 TO TJ Svitavy
148
15
 
kvalifikace
09.01.2020 17:57:36
11.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
154
12
 
kvalifikace
04.11.2019 20:36:15
12.
Čížek Daniel 12.04.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
166
12
 
kvalifikace
27.12.2019 20:25:10
13.
Malý Lukáš 11.09.2003 TO SK Žamberk
199
12
 
kvalifikace
24.11.2019 20:54:27
14.
Taláb Vojtěch 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
202
12
 
kvalifikace
04.11.2019 09:32:03
15.
Kárník Dominik 25.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
208
12
 
kvalifikace
22.12.2019 10:22:32
16.
Šoltys Radek 30.06.2002 TC Jičín
221
12
 
kvalifikace
05.02.2020 15:40:45
17.
Taláb Matěj 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
232
9
 
kvalifikace
04.11.2019 09:32:41
18.
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov
254
9
 
2. náhradník
22.12.2019 22:10:28
19.
Berka Vojtěch 15.03.2002 LTC Pardubice
271
9
 
3. náhradník
24.01.2020 22:16:05
20.
Holub David 12.02.2002 TK Pernštýn 1897 Pardubice
287
9
 
4. náhradník
18.01.2020 15:41:56
21.
Vala Filip 23.07.2004 LTC Pardubice
289
9
 
kvalifikace
05.11.2019 19:19:24
22.
Nováček Filip 13.02.2002 TO TJ Tesla Pardubice
342
6
 
5. náhradník
18.01.2020 12:45:40
23.
Sajdak Hubert 03.07.2002 Lokomotiva Trutnov
363
6
 
6. náhradník
06.11.2019 14:54:13
24.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
388
6
 
7. náhradník
19.01.2020 14:54:18
25.
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč
450
6
 
kvalifikace
29.12.2019 10:41:51
26.
Pala Ondřej 13.07.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
457
6
 
karta pořadatele
01.11.2019 08:43:07
27.
Krupička Matěj 22.04.2005 1. Východočeská Tenisová
465
6
144
8. náhradník
02.01.2020 14:57:28
28.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
566
4
44
vítěz HOP st.žáci
10.11.2019 08:24:22
29.
Král Libor 13.09.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
675
4
99
karta pořadatele
05.01.2020 17:47:28
30.
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice
798
3
102
semifinalista HOP st.žáci
20.01.2020 10:48:04
31.
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz.
884
3
113
finalista HOP st.žáci
27.01.2020 18:39:20
32.
Teichman Miloš 20.09.2004 TJ Slovan Broumov
1077
1
 
kvalifikace
17.01.2020 16:12:15

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Veselý František 28.03.2003 TJ Lázně Bělohrad
470
6
 
 
18.01.2020 09:31:41
2.
Středa Štěpán 22.09.2005 TK Ústí n. Orlicí
586
4
153
 
29.11.2019 20:17:05
3.
Hrdina David 18.02.2003 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
975
3
 
 
13.01.2020 17:12:16
4.
Kvapil Martin 27.01.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1077
1
477
 
01.11.2019 10:41:45
5.
Pejsar Jiří 01.11.2005 TK Náchod
1077
1
361
 
01.11.2019 21:30:24
6.
Nešpor Filip 14.09.2002 TC-MJ TENIS Líšeň
1077
1
 
 
14.01.2020 11:33:47
7.
Záplata Ondřej 09.08.2004 TC Nové Město n. Metují
444
6
 
 
01.02.2020 09:55:39

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Košek Adam 31.12.2006 TK Česká Třebová, z.s.
538
4
88
odhlášeno hráčem
05.12.2019 10:42:22
2.
Javůrek Petr 13.09.2006 Lokomotiva Trutnov
1077
1
262
odhlášeno hráčem
19.01.2020 08:29:20
3.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
1077
1
184
IS: kolizní přihláška
01.02.2020 12:00:08
4.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
1077
1
166
odhlášeno hráčem
02.02.2020 16:37:48
5.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
108
15
 
odhlášeno hráčem
04.02.2020 18:41:54
6.
Čech Michal 14.09.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
454
6
 
odhlášeno hráčem
05.02.2020 20:01:31
7.
Říha Matyáš 14.06.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
232
9
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 18:33:24
8.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
222
9
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 21:53:04
9.
Matouš Jakub 27.07.2003 TJ Lázně Bělohrad
299
9
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 09:28:05
10.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
907
3
123
odhlášeno hráčem
07.02.2020 15:49:32