Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  02.-04.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Zeminová Markéta
 
 
 
Peláková Martina
6:2, 6:4
 
Markvartová Anna
2:6, 7:5, 6:3
 
Drukerová Liliana Tucky
3:6, 6:1, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Kalousková Sylvie
 
Mamicová Kristýna
3:6, 6:3, 6:3
 
 
 
Sváčková Veronika
7:5, 4:6, 6:2
 
Talpová Dominika
6:3, 6:4
 
Hubičková Magdalena
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Bencová Veronika
 
Bohatová Zuzana
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Nová Andrea
 
Sochorová Nikola
6:3, 6:1
 
Dvořáková Kristýna
1:6, 7:6 (8), 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Němcová Tereza
 
Vašíčková Adéla
6:3, 2:6, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Kněžková Nelly
 
Bíbová Tereza
6:7 (6), 6:2, 7:5
 
Mužátková Dominika
7:5, 2:6, 6:4
 
 
6:0, 6:2
 
Vlčková Karolína
 
Rozhodčí turnaje: Miroslav Váňa 607 540 815
Poznámka pořadatele: Program na sobotu 2.6.2018: 9.00 Peláková -Markvartová; Sváčková - Talpová; Sochorová - Dvořáková; Bíbová - Mužátková; Druckerová - Kalousková n.b.10.00 Hubičková - Bencová; Bohatová - Nová; Vašíčková - Kněžková následuje Zeminová - ....; Mamicová - ....; Němcová - ...; Vlčková - .... Následují zápasy čtyřher. Přihlášky do čtyřhry do 13.00. Možnost rozehrávky od 8:30. Program na neděli 3.6.: čtvrtfinále dvouhry, následuje čtyřhra Program na pondělí 4.6.: finále dvouhry 16:00
Počet účastníků20
NasazeníBH
Zeminová Markéta 7220
Vlčková Karolína 11515
Němcová Tereza 13912
Mamicová Kristýna 15112
Bohatová Zuzana 19112
Bencová Veronika 2019
Vašíčková Adéla 2229
Kalousková Sylvie 2289
Kategorie : 8Součet BH: 98
Kódové číslo akce: 212800

Zeminová Markéta - Vlčková Karolína
 
 
 
Nová Andrea - Hubičková Magdalena
4:6, 6:1, 1:0 (4)
 
Drukerová Liliana Tucky - Peláková Martina
6:3, 6:2
 
 
6:2, 7:5
 
Markvartová Anna - Němcová Tereza
 
 
6:2, 1:6, 1:0 (9)
 
Bohatová Zuzana - Kalousková Sylvie
 
Počet dvojic5
NasazeníBH
Zeminová Markéta 7220
Vlčková Karolína 11515
Němcová Tereza 13912
Bohatová Zuzana 19112
Kalousková Sylvie 2289
Peláková Martina 3736
Hubičková Magdalena 3826
Markvartová Anna 4516
Kategorie : 8Součet BH: 86
Kódové číslo akce: 214800

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Benešová Laura01.08.2001TK Sparta Praha
Kulhánková Denisa28.09.1995TJ Spoje Praha
Bužková Radka02.03.2000I.ČLTK Praha