Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  GOSI CUP 3. ročník
Pořadatel:  Sokol Plzeň Doudlevce
Datum:  13.-15.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Kulová Daniela
 
 
 
Viktorová Jana
6:0, 6:2
 
Týmlová Eliška
6:0, 6:1
 
 
scr.
 
Šimonovská Tereza
 
 
6:0, 6:1
 
Prunerová Dagmar
 
Kupková Alena
6:2, 6:3
 
 
 
Goslerová Božena
6:1, 6:2
 
Trinerová Darja
6:0, 6:0
 
Bradová Sabina
6:4, 6:2
 
Jindrová Martina
6:0, 6:1
 
 
6:3, 6:0
 
Čákorová Jana
 
Eliášová Zuzana
4:6, 6:4, 6:1
 
 
 
Císařová Barbora
6:2, 6:0
 
 
 
Čížková Pavla
6:1, 2:0, scr.
 
Štěpánová Petra
6:0, 6:3
 
 
5:7, 6:1, 6:2
 
Pláničková Kateřina
 
Reitspiesová Hana
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Týmlová Jana
 
Týnovská Veronika
6:3, 6:0
 
Pavlová Kateřina
6:0, 6:0
 
 
6:3, 7:6 (4)
 
Horská Zuzana
 
Počet účastníků21
NasazeníBH
Kulová Daniela 15212
Horská Zuzana 2059
Pláničková Kateřina 3296
Kupková Alena 3296
Eliášová Zuzana 3676
Čákorová Jana 4036
Prunerová Dagmar 5194
Reitspiesová Hana 6534
Kategorie : 4Součet BH: 53
Kódové číslo akce: 212024

Císařová Barbora - Kulová Daniela
 
 
 
Kupková Alena - Čížková Pavla
7:6 (3), 3:6, 1:0 (5)
 
Štěpánová Petra - Goslerová Božena
6:1, 6:1
 
Čákorová Jana - Týnovská Veronika
6:4, 7:5
 
Horská Zuzana - Trinerová Darja
6:3, 6:3
 
Týmlová Eliška - Týmlová Jana
6:0, 6:0
 
Prunerová Dagmar - Eliášová Zuzana
6:0, 6:3
 
Počet dvojic7
NasazeníBH
Kulová Daniela 15212
Horská Zuzana 2059
Kupková Alena 3296
Eliášová Zuzana 3676
Čákorová Jana 4036
Prunerová Dagmar 5194
Štěpánová Petra 7763
Týmlová Jana 1
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 214024

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Cmarová Lucie12.10.2000TK Slavia Plzeň

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Horská Zuzana09.11.2003TCG Karlovy Vary
Týmlová Jana26.08.2003Sokol Nepomuk
Pláničková Kateřina06.02.2002TK Slavia Plzeň
Trinerová Darja01.09.2005TK Škoda Plzeň z.s.
Šimonovská Tereza03.08.2005TK Slavia Plzeň
Týmlová Eliška26.08.2003Sokol Nepomuk