Český tenisový svaz
Název:
A2 Optim Tour Kvalifikace MČR (jen muži)
Datum:
02.-06.07.
Pořadatel:
LTC Houštka (A - 500)
Kódové číslo:
216010
Dvorců + povrch:
13 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Zlatohlávek Pavel
U sv. Jána 658
252 44 Dolní Jirčany
Tel. (1):
775 169 048
Tel. (2):
222 824 318
E-mail:
pavel.zlatohlavek@mpss.cz

Poznámka pořadatele:


První letní turnaj tenisového okruhu OPTIM TOUR 2018 a
II.ročník turnaje v Houštce pod názvem AUTOKOUT CUP

Celková dotace je 50 000 Kč a další věcné ceny.

Vzhledem k velkému zájmu Vás žádáme, abyste případné
odhlášení z turnaje provedly včas !!!

!!! KVALIFIKACE JE ZRUŠENA !!!
Všechny hráčky prezentované do kvalifikace jsou přijaty
do hlavní soutěže, kam se musí ještě v pondělí prezentovat.

HLAVNÍ SOUTĚŽ začíná v úterý 3.července.
Prezentace proběhne telefonicky formou SMS (budou potvrzovány)
na čísle 775-169048 během pondělí 2.července do 17 hodin.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.

POZOR:
Pokud se hráčka prezentovala a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat dodatečné zaplacení vkladu.

Turnaj bude probíhat v tenisovém areálu LTC Houštka.
Příjezd podle navigace:
Stará Boleslav, ul.Lázeňská a dále pokračovat ul.V Houštce
do lesoparku a před atletickým stadionem doleva k tenisovému areálu

Možnost ubytování:
Houštka - přímo v tenisovém areálu 604-908 498

Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.

Další info: www.optimtour.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tomanová Nikola 01.03.1996 TK Slavia Orlová
22
35
 
 
12.06.2018 23:25:50
2.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
23
30
 
 
03.05.2018 22:04:26
3.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
25
30
 
volná karta
25.06.2018 09:21:42
4.
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha
27
30
38
 
20.06.2018 22:30:29
5.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
29
30
 
 
06.06.2018 10:39:35
6.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
31
30
 
 
14.06.2018 12:00:34
7.
Kubáňová Karolína 28.05.2001 TK Slavia Orlová
37
25
5
 
22.06.2018 04:51:43
8.
Kováčová Hana 12.05.1992 TC Brno.
40
25
 
 
20.05.2018 11:14:23
9.
Čechová Karolína 15.01.1992 Severočeská tenisová o.s.
43
25
 
 
20.05.2018 09:08:34
10.
Machalová Sabina 10.12.1997 TK Zlín
46
25
 
 
13.06.2018 13:05:16
11.
Miklová Barbora 29.03.1998 TK Zlín
47
25
 
 
19.06.2018 07:34:38
12.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
47
25
 
volná karta
24.06.2018 19:50:29
13.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
49
25
 
 
08.06.2018 22:22:32
14.
Maříková Michaela 03.01.1995 TK Neridé
52
25
 
 
11.04.2018 12:13:16
15.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
53
20
 
 
13.05.2018 09:17:59
16.
Ševčíková Linda 09.06.1998 ŽLTC Brno
56
20
 
 
11.06.2018 09:37:43
17.
Dörreová Adéla 28.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
61
20
17
 
27.03.2018 22:30:16
18.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
67
20
181
 
11.04.2018 12:06:32
19.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
70
20
 
 
04.06.2018 17:55:11
20.
Rusová Alica 05.02.1998 SK HAMR, z.s.
74
20
 
 
29.04.2018 20:13:12
21.
Krausová Eliška 26.02.1999 Lokomotiva Plzeň
75
20
291
 
21.05.2018 16:42:34
22.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
77
20
22
 
01.06.2018 20:37:28
23.
Malíková Klára 25.11.1999 TC Realsport Nymburk o.s.
80
20
307
 
20.06.2018 09:45:19
24.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
81
20
 
pouze čtyřhra
31.05.2018 09:00:05
25.
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V.
85
15
74
 
27.04.2018 09:17:24
26.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s.
86
15
41
 
12.06.2018 14:29:42
27.
Züglerová Lucie 23.02.1998 TK Slavia Plzeň
88
15
 
 
12.04.2018 22:59:50
28.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
89
15
442
 
13.05.2018 11:38:23
29.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 I.ČLTK Praha
91
15
18
 
27.05.2018 16:50:06
30.
Kocí Kateřina 15.07.2002 BLTC Brno
93
15
30
 
16.06.2018 16:12:37
31.
Kovářová Adriana 06.05.2001 TK Česká Třebová, z.s.
106
15
10
 
01.04.2018 22:39:07
32.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
115
15
28
 
07.05.2018 12:14:39
33.
Nováková Karolína 26.10.2002 TCG Karlovy Vary
162
12
37
 
10.05.2018 10:56:21
34.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
168
12
22
 
10.06.2018 10:50:35
35.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
170
12
27
 
03.06.2018 17:28:46
36.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
188
12
33
volná karta ČTS
21.06.2018 09:31:08
37.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK OAZA Praha
282
9
48
volná karta
19.06.2018 09:26:37
38.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
394
6
36
volná karta ČTS
30.04.2018 09:22:18
39.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TK Neridé
493
4
13
 
06.06.2018 20:21:23
40.
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TK Sparta Praha
1031
1
 
volná karta ČTS
27.06.2018 11:00:07
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bužková Radka 02.03.2000 I.ČLTK Praha
60
20
116
přijata do HS
23.06.2018 11:51:16
2.
Kroisová Adéla 21.12.1999 LTC Nový Bydžov
111
15
168
přijata do HS
13.05.2018 20:33:08
3.
Fiedlerová Kristýna 26.02.2000 Tenisový klub SPORT,o.s.
112
15
159
přijata do HS
17.06.2018 22:51:03
4.
Maršálková Nicol 01.07.2001 Sokol Letovice
137
12
64
přijata do HS
25.03.2018 16:54:32
5.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
145
12
40
přijata do HS
20.06.2018 14:46:38
6.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
147
12
 
přijata do HS
02.04.2018 17:21:22
7.
Mamicová Kristýna 16.02.2000 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
151
12
 
přijata do HS
12.04.2018 19:46:23
8.
Barnes Katherine 29.08.2001 TK PTA Kolín
153
12
230
přijata do HS
29.05.2018 11:50:44
9.
Kohoutková Natálie 08.02.1999 LTK Liberec
180
12
553
přijata do HS
20.06.2018 07:45:24
10.
Husárová Martina 18.05.1996 TJ Sokol Vysočany
199
9
 
přijata do HS
05.05.2018 08:59:50
11.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
451
6
52
přijata do HS
25.03.2018 23:05:07
12.
Kohoutová Barbora 10.07.2000 TC Spořilov Praha
451
6
218
přijata do HS
30.06.2018 07:34:01
13.
Jäger Michaela 02.06.2003 Sport club Na Zámečku
1031
1
280
přijata do HS
18.06.2018 23:51:12
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
197
9
39
odhlášeno hráčem
29.05.2018 04:56:23
2.
Přikrylová Eliška 14.02.1999 TK Spartak Jihlava
271
9
424
odhlášeno hráčem
13.06.2018 08:41:32
3.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
731
3
85
odhlášeno hráčem
16.06.2018 23:34:43
4.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
72
20
 
odhlášeno hráčem
19.06.2018 21:21:34
5.
Kudelová Martina 05.07.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
20
112
odhlášeno hráčem
21.06.2018 14:11:54
6.
Přibylová Veronika 24.12.1999 TK Sparta Praha
66
20
136
odhlášeno hráčem
21.06.2018 18:06:08
7.
Pulchartová Laetitia 18.01.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
77
20
 
odhlášeno hráčem
22.06.2018 15:03:41
8.
Munzarová Lenka 02.11.2003 LTK Liberec
183
12
159
odhlášeno hráčem
22.06.2018 18:08:10
9.
Knutsonová Gabriela Andrea 21.04.1997 TK AGROFERT Prostějov
323
6
 
odhlášeno hráčem
23.06.2018 09:14:53
10.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK Olymp Praha
382
6
76
odhlášeno hráčem
23.06.2018 18:34:52
11.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
323
6
21
odhlášeno hráčem
24.06.2018 16:12:53
12.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
15
 
odhlášeno hráčem
24.06.2018 21:43:36
13.
Pluhařová Terezie 07.08.2002 TK AGROFERT Prostějov
166
12
9
odhlášeno hráčem
25.06.2018 13:17:41
14.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
279
9
29
odhlášeno hráčem
25.06.2018 16:52:42
15.
Hlaváčová Kristýna 05.03.2001 TK Neridé
215
9
297
IS: lhůta 5 dní
25.06.2018 20:03:56
16.
Malická Hana 24.08.1999 TK Louny
104
15
717
odhlášeno hráčem
25.06.2018 21:09:10
17.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
132
12
25
IS: lhůta 5 dní
25.06.2018 22:47:53
18.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
201
9
64
odhlášeno hráčem
26.06.2018 11:36:49
19.
Brožová Kateřina 30.06.1998 TK Neridé
167
12
 
odhlášeno hráčem
26.06.2018 22:03:41
20.
Břečková Nikola 14.07.2001 ITS Tennis Club, z.s.
149
12
31
odhlášeno hráčem
27.06.2018 10:06:59
21.
Fruhvirtová Linda 01.05.2005 TK Sparta Praha
554
4
220
odhlášeno pořadatelem
27.06.2018 10:59:10
22.
Janatová Tereza 29.08.1995 LTK Liberec
63
20
 
odhlášeno hráčem
27.06.2018 11:09:44
23.
Přádová Martina 27.01.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
199
9
 
odhlášeno hráčem
27.06.2018 17:23:17
24.
Kučerová Petra 06.01.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
62
20
72
odhlášeno hráčem
28.06.2018 17:47:18
25.
Paterová Dominika 19.09.1995 TK Sparta Praha
352
6
 
odhlášeno hráčem
28.06.2018 22:37:48
26.
Palicová Barbora 11.03.2004 TK Sparta Praha
794
3
286
odhlášeno pořadatelem
29.06.2018 14:37:41
27.
Melounová Petra 14.07.1997 TK AGROFERT Prostějov
1031
1
 
odhlášeno hráčem
01.07.2018 10:47:19
28.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
897
3
66
odhlášeno hráčem
01.07.2018 12:26:18
29.
Vrbenská Anna 29.11.1996 TC Realsport Nymburk o.s.
170
12
 
odhlášeno hráčem
01.07.2018 14:12:31
30.
Šelmátová Kateřina 23.06.2001 TK Neridé
168
12
 
odhlášeno pořadatelem
01.07.2018 17:26:01
31.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1031
1
87
odhlášeno pořadatelem
01.07.2018 17:26:23