Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-03.06.
Pořadatel:
východočeský (P - 300)
Místo konání:
TC Dvůr Králové
Kódové číslo:
116920
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Hrma Radko
.
. Dvůr Králové
Tel. (1):
603861640
E-mail:
radko.hrma@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Prezenace z přítomných v sobotu do 8:30.
Nasazení 1. - 4. po telefonické prezentaci do 8:30 mohou dorazit v 10:30.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
36
25
 
volná karta
19.05.2019 22:52:35
2.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
43
25
 
volná karta
16.05.2019 12:24:47
3.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
98
15
 
volná karta
25.05.2019 18:49:53
4.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
110
15
 
volná karta
28.04.2019 19:11:40
5.
Vančuřík Štěpán 12.05.1993 LTC Pardubice
116
15
 
volná karta
15.05.2019 11:49:20
6.
Pátý Michael 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
142
12
 
volná karta
19.05.2019 22:52:34
7.
Elísek Tomáš 10.07.1995 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
147
12
 
volná karta
14.05.2019 10:47:28
8.
Blažek Jan 04.03.1994 TC Dvůr Králové, z.s.
185
12
 
volná karta
27.05.2019 11:52:02
9.
Paleček Ondřej 18.01.1999 TK Pernštýn 1897 Pardubice
192
12
 
volná karta
01.05.2019 19:51:49
10.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
241
9
94
volná karta
25.03.2019 17:52:39
11.
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice
248
9
 
volná karta
28.05.2019 17:47:31
12.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
296
9
113
volná karta
18.03.2019 19:49:28
13.
Polák Marek 21.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
342
6
130
volná karta
05.04.2019 16:20:04
14.
Rajs Jan 28.03.1994 TC Dvůr Králové, z.s.
432
6
 
volná karta
26.05.2019 10:58:54
15.
Krejčíř Petr 12.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
463
4
76
volná karta
21.05.2019 07:46:04
16.
Jedlička Dominik 30.09.1998 TO SK Žamberk
500
4
 
volná karta
06.05.2019 11:15:42
17.
Melichárek Lukáš 01.04.1978 TC Nové Město n. Metují
524
4
 
volná karta
21.05.2019 14:10:47
18.
Jansa Štěpán 19.07.2001 TC Dvůr Králové, z.s.
536
4
270
 
13.05.2019 15:58:20
19.
Wünsch Vojtěch 02.08.2001 TC Hořice
561
4
131
volná karta
20.05.2019 09:31:51
20.
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov
589
4
224
volná karta
18.04.2019 16:18:39
21.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
635
4
168
volná karta
24.03.2019 13:18:26
22.
Typl Jáchym 26.06.2003 TK Česká Třebová, z.s.
654
4
188
volná karta
08.05.2019 23:20:16
23.
Strouhal Jaroslav 18.06.1998 TO TJ Tesla Pardubice
668
4
 
volná karta
13.05.2019 08:41:36
24.
Strnad Tomáš 17.04.1987 TC Přelouč
695
4
 
volná karta
27.05.2019 10:12:59
25.
Zaplatilek Jakub 30.01.1992 Lokomotiva Trutnov
707
4
 
volná karta
05.05.2019 18:18:55
26.
Syrovátka Filip 25.10.2001 Lokomotiva Trutnov
767
3
770
volná karta
25.04.2019 08:49:11
27.
Voborník Jaromír 24.01.1992 TC Chrudim z.s.
784
3
 
volná karta
12.04.2019 10:47:08
28.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
863
3
660
volná karta
09.05.2019 09:25:10
29.
Sajdak Hubert 03.07.2002 Lokomotiva Trutnov
1044
1
617
volná karta
18.03.2019 18:40:38
30.
Pala Ondřej 13.07.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1044
1
753
volná karta
19.03.2019 10:44:36
31.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
1044
1
124
 
19.03.2019 14:35:28
32.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
1044
1
239
volná karta
24.03.2019 14:17:30
33.
Wolf Richard 02.01.1997 TO TJ Tesla Pardubice
1044
1
 
volná karta
02.05.2019 14:46:17
34.
Malý Lukáš 11.09.2003 TO SK Žamberk
1044
1
258
volná karta
05.05.2019 21:59:26
35.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
1044
1
258
volná karta
15.05.2019 11:13:09
36.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1044
1
128
volná karta
21.05.2019 08:24:10
37.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
1044
1
69
volná karta
21.05.2019 14:17:19
38.
Říha Matyáš 14.06.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
1044
1
395
volná karta
27.05.2019 20:50:11
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kolář Filip 27.06.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
222
9
96
odhlášeno hráčem
08.05.2019 11:19:01
2.
Bartáček Filip 29.11.2000 TK Ústí n. Orlicí
1044
1
236
odhlášeno hráčem
11.05.2019 17:21:08
3.
Dubský Aleš 20.07.1971 TK Konstruktiva, z.s.
1044
1
 
odhlášeno hráčem
14.05.2019 10:45:48
4.
Vágner Matouš 27.08.1998 TC Dvůr Králové, z.s.
751
3
 
odhlášeno hráčem
20.05.2019 08:50:04
5.
Hauk Petr 23.08.1979 Sokol Bukovice
1044
1
 
odhlášeno hráčem
23.05.2019 13:38:39
6.
Švorčík Kamil 21.10.1974 Sokol Bukovice
1044
1
 
odhlášeno hráčem
23.05.2019 13:39:03
7.
Suchánek Ondřej 30.10.1985 TENIS-CENTRUM DTJ HK
695
4
 
odhlášeno hráčem
29.05.2019 07:42:58
8.
Taláb Matěj 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1044
1
338
odhlášeno hráčem
29.05.2019 09:03:18
9.
Taláb Vojtěch 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1044
1
293
odhlášeno hráčem
29.05.2019 09:04:12
10.
Kopáček Jiří 05.01.1987 TENIS-CENTRUM DTJ HK
504
4
 
odhlášeno hráčem
29.05.2019 11:30:02
11.
Paťava Tadeáš 02.05.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
1044
1
638
odhlášeno hráčem
30.05.2019 07:28:47
12.
Pejcha Jan 24.11.1999 TC Chrudim z.s.
368
6
 
odhlášeno hráčem
30.05.2019 07:59:24
13.
Zelený Ladislav 29.08.1991 Tenisový klub Eden
645
4
 
odhlášeno hráčem
30.05.2019 10:08:20
14.
Rabas Daniel 29.01.1998 LTC Pardubice
53
25
 
odhlášeno hráčem
31.05.2019 00:02:21
15.
Chaloupka Adam 22.11.1999 LTC Vysoké Mýto
1044
1
 
odhlášeno hráčem
31.05.2019 09:28:55
16.
Řehák Jakub 02.09.1989 Tenisový klub Eden
863
3
 
odhlášeno hráčem
31.05.2019 09:50:56
17.
Hrubý Pavel 16.03.2001 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1044
1
232
odhlášeno hráčem
31.05.2019 13:36:22