Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  východočeský
Datum:  02.-04.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Pátý Daniel
 
 
 
Melichar Jiří
6:1, scr.
 
Vykoukal Petr
6:4, 7:5
 
Pelikán Tomáš
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Kelnar Tomáš
 
Machek Vladimír
7:5, 7:5
 
 
 
Typl Jáchym
6:7, 6:3, 6:0
 
Matouš Jakub
6:3, 6:3
 
Polák Marek
6:2, 6:3
 
Novák Jakub
6:2, 6:4
 
 
6:3, 6:3
 
Elísek Tomáš
 
Dopita Marek
scr.
 
 
 
Matouš Martin
6:2, 6:3
 
Mazáč Tomáš
6:1, 6:1
 
Vorel Tomáš
6:7, 6:1, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Vančuřík Štěpán
 
Blažek Jan
6:4, 7:6
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Balážik Adam
 
Sajdak Hubert
6:2, 6:4
 
Pátý Michael
6:2, 6:1
 
 
7:6 (3), 6:4
 
Rous Marek
 
Modrák Karel
6:1, 4:6, 6:3
 
 
 
Borůvka Michal
6:1, 6:4
 
Zaplatilek Jakub
7:5, 5:7, 6:3
 
Krejčíř Petr
7:5, 6:4
 
 
 
 
7:5, 6:4
 
Brusenbauch Alan
 
Jedlička Dominik
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:1, 2:0, scr.
 
Mazáč Ondřej
 
Efler Petr
7:6, 6:1
 
Adam Matěj
1:6, 6:3, 6:1
 
 
6:2, 6:3
 
Malý Patrik
 
Orlita Daniel
6:2, 6:0
 
 
 
Šrámek Ondřej
6:3, 6:3
 
Paleček Ondřej
6:3, 1:6, 6:4
 
Holub Mikuláš
6:3, 7:5
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Kolář Filip
 
Janoška Lukáš
4:6, 6:3, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Jansa Štěpán
 
Lukáš Břetislav
6:4, 6:2
 
Jirucha Ladislav
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Rabas Daniel
 
Počet účastníků41
NasazeníBH
Pátý Daniel 5820
Rabas Daniel 6420
Malý Patrik 7620
Dopita Marek 8215
Elísek Tomáš 9715
Modrák Karel 12015
Rous Marek 12712
Orlita Daniel 15012
Kategorie : 8Součet BH: 129
Kódové číslo akce: 112920

Malý Patrik - Rous Marek
 
 
 
Holub Mikuláš - Jirucha Ladislav
6:2, 6:2
 
Polák Marek - Šrámek Ondřej
6:0, 4:6, 1:0 (5)
 
Matouš Jakub - Matouš Martin
6:4, 4:6, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Brusenbauch Alan - Orlita Daniel
 
Modrák Karel - Elísek Tomáš
6:7, 6:0, 1:0 (7)
 
 
 
 
7:6, 6:3
 
Kelnar Tomáš - Paleček Ondřej
 
Pátý Daniel - Novák Jakub
6:0, 7:5
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Jedlička Dominik - Typl Jáchym
 
Krejčíř Petr - Kolář Filip
6:3, 3:6, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:2, 7:5
 
Zaplatilek Jakub - Vorel Tomáš
 
Pelikán Tomáš - Borůvka Michal
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Dopita Marek - Janoška Lukáš
 
Repák Tomáš - Bartoš Martin
6:3, 7:5
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Mazáč Ondřej - Mazáč Tomáš
 
Jansa Štěpán - Lukáš Břetislav
scr.
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Vančuřík Štěpán - Rabas Daniel
 
Poznámka pořadatele: neregistrovaný hráč1: Bartoš Martin 22.04.1998 TK Dynamo Hradec Králové - registrace obnovena pres IS 1.6.2018
Počet dvojic17
NasazeníBH
Pátý Daniel 5820
Rabas Daniel 6420
Malý Patrik 7620
Dopita Marek 8215
Elísek Tomáš 9715
Modrák Karel 12015
Rous Marek 12712
Orlita Daniel 15012
Kategorie : 8Součet BH: 129
Kódové číslo akce: 114920

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Čížek Daniel12.04.2002TENIS-CENTRUM DTJ HK
Davídek Tomáš01.05.1975Lokomotiva Trutnov
Stavěl Martin11.06.19881. Východočeská Tenisová

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Repák Tomáš12.05.1997TK Dynamo Hradec Králové
Bartoš Martin22.04.1998TK Dynamo Hradec Králové