Název: |
ITS Tennis Academy Olomouc |
Datum: |
26.-28.09. |
Pořadatel: |
ITS Tennis Club, z.s. (C - 500) |
Kódové číslo: |
116188 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 16:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Pumprla Jiří |
Na střelnici 42 | |
779 00 Olomouc | |
Tel. (1): |
773192043 |
E-mail: |
pumprla@itstenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Nebojsa Stanislav | 02.10.1979 | Jiskra Otrokovice | 48 |
25 |
23.08.2020 18:06:24 |
||
2. |
Segeťa Petr | 22.01.1990 | TK Na Dolině o.s. | 170 |
12 |
13.09.2020 18:08:59 |
||
3. |
Duben Jan | 18.08.1999 | TK Zlín | 313 |
6 |
03.09.2020 15:21:45 |
||
4. |
Kořalka Vojtěch | 09.07.2003 | TK Gymnázium Uničov | 1032 |
1 |
319 |
18.07.2020 09:34:33 |
|
5. |
Hablovič Marek | 07.07.1996 | SK Véska | 1032 |
1 |
30.07.2020 11:58:51 |
||
6. |
Kubín Matěj | 15.05.2002 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 1032 |
1 |
95 |
23.08.2020 19:34:48 |
|
7. |
Pumprla Jiří | 26.04.1998 | Sokol Zábřeh | 1032 |
1 |
31.08.2020 15:47:16 |
||
8. |
Štěpánek Martin | 23.04.1988 | Rožnovský tenisový klub | 1032 |
1 |
05.09.2020 17:46:29 |
||
9. |
volná karta | volná karta |
||||||
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Nedvídek Jan | 03.01.2002 | Tennis Hill Havířov o.s. | 1032 |
1 |
227 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2020 21:09:11 |
2. |
Szic Sandro | 09.11.2003 | Tenis Nový Jičín,z.s. | 1032 |
1 |
538 |
odhlášeno hráčem | 28.07.2020 08:59:12 |
3. |
Vodák Matěj | 06.04.2001 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 487 |
4 |
446 |
odhlášeno hráčem | 22.08.2020 20:35:20 |
4. |
Křesina Adam | 06.01.2004 | I.ČLTK Praha | 1032 |
1 |
60 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2020 13:21:03 |
5. |
Juřena Michal | 04.10.2005 | TK Zlín | 1032 |
1 |
260 |
odhlášeno hráčem | 20.09.2020 13:37:10 |
6. |
Gedeon Petr | 06.04.2002 | TK Kopřivnice z.s. | 954 |
3 |
160 |
odhlášeno hráčem | 24.09.2020 18:00:32 |
7. |
Neuwirth Denis | 23.10.1994 | Tenisový klub Příbor,z.s. | 836 |
3 |
odhlášeno hráčem | 24.09.2020 21:15:13 |
|
8. |
Macek Matěj | 24.07.2001 | T.J. Sokol Šumperk | 1032 |
1 |
272 |
odhlášeno hráčem | 25.09.2020 06:08:26 |