Český tenisový svaz
Název:
Sokol Smíchov I.
Datum:
15.-17.08.
Pořadatel:
Sokol Smíchov I. (C - 350)
Místo konání:
U Mrázovky 1566, Praha 5
Kódové číslo:
116108
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Pleskot Vít
U Mrázovky 1566
15000 Praha 5
Tel. (1):
736137376
E-mail:
vitpleskot@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 14.8. do 18:00 hod. Telefonicky nebo SMS tel. +420 736 137 376 či mailem: vitpleskot@seznam.cz Losování proběhne poté v 18:30 hod. v tenisovém areálu a ve 20:30 hod. bude vyvěšeno pořadí zápasů na webu ČTS. Parkoviště: U Mrázovky 1566, Praha 5. (U volejbalových kurtů)

Neděle: singly v 9:00, čtyřhry od 13:00
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sidorják Štěpán 16.08.1998 Sportovní klub Žižkov Praha
254
9
 
 
03.08.2020 10:01:17
2.
Loder David 09.11.1999 TJ Radlice
274
9
 
 
03.08.2020 21:20:08
3.
Pačes Filip 22.07.1979 VŠTJ Ekonom Praha
339
6
 
 
16.07.2020 18:44:23
4.
Odvárka Adam 25.06.2001 TJ Žďár nad Sázavou
384
6
755
 
09.08.2020 19:47:21
5.
Jesenovský Štefan Dávid 22.01.1996 TJ TK Březiněves
391
6
 
 
28.06.2020 11:20:08
6.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
498
4
 
 
23.07.2020 16:34:47
7.
Svoboda Michal 12.09.1989 TJ Sokol Vršovice II.
533
4
 
 
28.07.2020 13:34:29
8.
Slezák Marek 18.01.1998 TK Louny
578
4
 
 
01.08.2020 18:55:34
9.
Špringer Adam 08.03.2000 LTC Radotín
593
4
 
 
28.07.2020 18:45:55
10.
Pleskot Vít 02.07.1982 Sokol Smíchov I.
626
4
 
 
27.07.2020 15:12:40
11.
Chlumský Tomáš 18.05.1999 Sokol Smíchov I.
784
3
 
 
27.07.2020 15:17:00
12.
Khek Jakub 03.03.1998 Sokol Petrovice
890
3
 
 
03.08.2020 22:48:37
13.
Hosnedl Robert 23.09.1979 Sokol Smíchov I.
1032
1
 
 
27.07.2020 15:12:54
14.
Pidrman David 25.03.2000 Sokol Smíchov I.
1032
1
 
 
27.07.2020 15:13:04
15.
Pidrman Dominik 24.02.2003 Sokol Smíchov I.
1032
1
704
 
27.07.2020 15:13:13
16.
Macek Vojtěch 20.03.2001 Sokol Smíchov I.
1032
1
745
 
27.07.2020 15:13:40
17.
Daněk Martin Stefan 03.12.2001 Sokol Smíchov I.
1032
1
1009
volná karta
27.07.2020 15:16:09
18.
Bradáč Matěj 20.04.2004 Sokol Smíchov I.
1032
1
489
 
27.07.2020 15:16:48
19.
Orálek Štěpán 20.08.1994 TJ Sokol Vršovice II.
1032
1
 
volná karta
28.07.2020 13:29:51
20.
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé
1032
1
247
 
31.07.2020 16:39:05
21.
Hlaváček Martin 24.06.2002 Baník Praha
1032
1
 
volná karta
01.08.2020 19:34:18
22.
Jedlička Dominik 12.02.2000 I.ČLTK Praha
1032
1
 
volná karta
02.08.2020 16:52:19
23.
Málek Martin 24.12.1992 Tenisový klub Černošice
1032
1
 
volná karta
04.08.2020 10:26:06
24.
Krčma Tomáš 06.09.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
1032
1
 
volná karta
08.08.2020 15:27:33

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Haňkovský David 09.02.2002 Sportclub Řevnice, z.s.
1032
1
192
 
11.08.2020 15:28:33
2.
Ščurek Oliver 06.11.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
936
3
315
 
12.08.2020 11:45:14
3.
Cihelka Jan 16.10.2002 F.H.TK Dobřichovice
978
3
237
 
12.08.2020 11:45:46
4.
Otáhal Jan 23.09.2000 SK Aritma Praha
207
9
 
 
12.08.2020 22:13:42

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
368
6
97
odhlášeno hráčem
07.07.2020 19:43:40
2.
Roubíček Josef 17.12.1955 Sokol Smíchov I.
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
02.08.2020 21:50:05
3.
Sklenička Tomáš 19.03.1970 TK EMA o.s.
1032
1
 
odhlášeno hráčem
03.08.2020 15:40:08
4.
Bc. Paleček Tomáš 07.10.1981 Sokol Smíchov I.
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
03.08.2020 20:04:14
5.
Straka Filip 25.06.1993 LTC Humpolec
701
4
 
odhlášeno hráčem
03.08.2020 22:10:25
6.
Kufa Robert 28.08.1987 LTC Svoboda Praha
1032
1
 
odhlášeno hráčem
08.08.2020 23:24:12
7.
Krmníček David 05.08.1979 Sokol Smíchov I.
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
10.08.2020 10:48:20
8.
Pavlík Šimon 10.04.1990 Sokol Smíchov I.
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
10.08.2020 10:53:35
9.
Drška Vojtěch 06.07.2000 Sokol Smíchov I.
271
9
 
odhlášeno hráčem
13.08.2020 19:34:35