Český tenisový svaz
Název:
O pohár TK Ústí nad Orlicí
Datum:
10.-12.08.
Pořadatel:
TK Ústí n. Orlicí (C - 300)
Kódové číslo:
116100
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Šilar Luboš
Dolní Dobrouč 489
561 02 Dolní Dobrouč
Tel. (1):
604938711
E-mail:
lubos.silar@seznam.cz
Internet:
www.tkuo.com

Poznámka pořadatele:

Prezentace formou SMS na tel. 604 938 711 (nevolejte) v pátek 9.8. v čase 17.00 - 19.00 hod. Bude potvrzeno přijetí sms. Poté bude rozlosováno v klubovně TK a nejpozději ve 20.00 hod bude hrací plán vyvěšen v IS ČTS.


Turnaj rozšířen na 40 účastníků.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jermář Jan 12.04.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
41
25
53
volná karta
07.08.2019 07:59:18
2.
Dopita Marek 02.09.1990 TC Nové Město n. Metují
118
15
 
 
06.08.2019 22:04:50
3.
Hanuš Jaroslav 30.11.1970 TJ Lázně Bělohrad
161
12
 
 
01.07.2019 16:27:57
4.
Blažek Jan 04.03.1994 TC Dvůr Králové, z.s.
185
12
 
 
18.07.2019 20:43:25
5.
Gál Petr 14.11.1990 Sokol Lanžhot
206
9
 
 
09.05.2019 09:13:05
6.
Bartoš Adam 06.12.1994 VSK VŠB-TU Ostrava
245
9
 
volná karta
07.08.2019 12:38:00
7.
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice
248
9
 
 
22.07.2019 15:53:56
8.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
296
9
113
 
07.08.2019 12:59:57
9.
Polívka Tomáš 24.10.1998 TK Kvasiny
365
6
 
 
28.07.2019 11:38:31
10.
Tichý Marek 11.05.1988 TC Nové Město n. Metují
444
6
 
 
08.08.2019 16:17:37
11.
Jedlička Dominik 30.09.1998 TO SK Žamberk
500
4
 
 
06.08.2019 20:05:54
12.
Wünsch Vojtěch 02.08.2001 TC Hořice
561
4
131
 
07.08.2019 12:37:07
13.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
635
4
168
 
06.08.2019 16:37:30
14.
Mazáč Tomáš 13.01.1993 TC Nové Město n. Metují
654
4
 
 
23.07.2019 06:55:27
15.
Mazáč Ondřej 07.05.1998 TC Nové Město n. Metují
767
3
 
volná karta
06.08.2019 20:06:09
16.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
863
3
660
 
30.07.2019 12:11:45
17.
Bartáček Filip 29.11.2000 TK Ústí n. Orlicí
1044
1
236
 
02.04.2019 17:13:18
18.
Paukert Tomáš 06.04.1968 TK Ústí n. Orlicí
1044
1
 
 
09.05.2019 09:17:04
19.
Paukert Martin 24.08.2001 TK Ústí n. Orlicí
1044
1
673
 
09.05.2019 09:17:13
20.
Pecha Josef 01.08.2002 TK Ústí n. Orlicí
1044
1
 
 
09.05.2019 09:17:40
21.
Magula Marek 18.08.2002 LTC Hodonín
1044
1
158
 
17.06.2019 20:40:15
22.
Burget Ctirad 27.02.1971 Sokol Rudice
1044
1
 
volná karta
08.07.2019 15:36:25
23.
Kopsa Tomáš 03.07.1962 Tennis club Litomyšl, z.s.
1044
1
 
volná karta
18.07.2019 14:04:36
24.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
1044
1
124
 
27.07.2019 13:51:33
25.
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy
1044
1
402
 
27.07.2019 15:28:53
26.
Makrlík Petr 27.10.1993 1. Východočeská Tenisová
1044
1
 
jen čtyřhru
28.07.2019 01:31:44
27.
Hájek Bořivoj 21.02.2000 TO TJ Tesla Pardubice
1044
1
267
 
31.07.2019 10:54:53
28.
Šuda Marek 14.08.1992 TK Lysá n.L.
1044
1
 
volná karta
02.08.2019 13:01:43
29.
Suchanec Miroslav 26.05.1982 Univerzita Brno
1044
1
 
 
03.08.2019 09:31:13
30.
Melichar Tomáš 11.11.2002 LTC Hodonín
1044
1
165
volná karta
05.08.2019 16:49:35
31.
Krejčí Jan 14.08.2004 TO TJ Svitavy
1044
1
248
 
06.08.2019 16:36:57
32.
Herman Dominik 20.03.2006 TK Ústí n. Orlicí
1044
1
 
 
08.08.2019 10:36:17

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vrtěna Tomáš 25.12.2000 TO TJ Svitavy
1044
1
303
 
08.08.2019 16:17:52
2.
Král Libor 13.09.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1044
1
856
 
08.08.2019 16:24:01
3.
Matějíček Petr 20.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1044
1
439
 
08.08.2019 18:13:06
4.
Typl Jáchym 26.06.2003 TK Česká Třebová, z.s.
654
4
188
 
08.08.2019 21:24:07
5.
Řehák Jakub 02.09.1989 Tenisový klub Eden
863
3
 
 
09.08.2019 16:09:00

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hamerník Jan 01.07.2001 TK Ústí n. Orlicí
1044
1
 
odhlášeno hráčem
01.06.2019 20:06:28
2.
Bátěk Roman 09.05.1991 Sokol Lanžhot
914
3
 
odhlášeno pořadatelem
17.06.2019 20:40:26
3.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
241
9
92
odhlášeno hráčem
17.07.2019 15:41:13
4.
Voborník Jaromír 24.01.1992 TC Chrudim z.s.
784
3
 
odhlášeno hráčem
22.07.2019 08:54:00
5.
Zářecký Tomáš 30.12.1995 TK Ústí n. Orlicí
1044
1
 
odhlášeno hráčem
30.07.2019 13:24:56
6.
Bárta Martin 21.01.1978 BTK Ingstav Brno
463
4
 
odhlášeno hráčem
30.07.2019 15:12:20
7.
Frelich Milan 07.09.1977 BTK Ingstav Brno
364
6
 
odhlášeno hráčem
30.07.2019 15:13:09
8.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
1044
1
74
odhlášeno hráčem
02.08.2019 14:16:10
9.
Herman Petr 12.10.1976 TK Ústí n. Orlicí
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
05.08.2019 16:49:51
10.
Crha Jiří 08.01.1975 TO TJ Svitavy
282
9
 
IS: lhůta 8 dní
06.08.2019 09:58:43
11.
Hübner Vojtěch 26.03.1974 TK Ústí n. Orlicí
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
06.08.2019 16:38:02
12.
Maloch Jan 02.03.2001 Sokol Lanžhot
784
3
950
odhlášeno hráčem
06.08.2019 21:09:51
13.
Vopálka Pavel 11.04.1992 TO TJ Svitavy
807
3
 
odhlášeno pořadatelem
07.08.2019 09:13:26
14.
Junek Jan 13.02.1990 TK Dolní Dobrouč
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
08.08.2019 12:11:43
15.
Šilar Luboš 02.04.1995 TK Ústí n. Orlicí
628
4
 
odhlášeno pořadatelem
08.08.2019 16:21:12
16.
Benda Radek 07.02.2001 TK Ústí n. Orlicí
1044
1
740
odhlášeno pořadatelem
09.08.2019 14:51:40