Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Jiskra Otrokovice
Datum:  03.-06.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Bíško Michal
 
 
 
Nuhlíček Václav
6:1, 6:0
 
Filo Daniel
6:1, 6:0
 
Paleček Adam
6:4, 1:6, 6:3
 
 
 
Sušeň Thomas
7:6, 6:3
 
 
 
Ventrča Václav
2:6, 6:4, 6:2
 
 
 
Vodák Matěj
6:1, 6:3
 
 
 
Josefčák David
6:0, 6:1
 
 
 
Holiš Štěpán
6:3, 6:0
 
 
 
Kadora Jakub
6:1, 4:1, scr.
 
 
 
Přeček Michal
7:5, 6:3
 
 
 
Hrabec Tomáš
6:4, 1:0, scr.
 
 
 
Zoubek Vojtěch
6:1, 6:3
 
 
 
Přehnal Jan
6:2, 6:0
 
 
 
Zpěvák Lukáš
3:0, scr.
 
 
 
Podzemný Vojtěch
1:6, 6:2, 6:4
 
 
 
Kovařík David
4:6, 6:2, 6:3
 
 
 
Bugaj Martin
4:6, 7:5, 6:4
 
 
 
Doseděl Jakub
6:0, 6:4
 
 
 
Kroupa Michal
1:6, 6:3, 6:1
 
 
 
Vágner Josef
6:1, 6:0
 
 
 
Orlita Daniel
6:2, 6:4
 
 
 
Klakurka Lukáš
6:1, 6:1
 
 
 
Machala Martin
6:2, 6:1
 
 
 
Lušovský Michal
1:6, 6:3, 6:2
 
 
 
Bačo Stanislav
6:2, 6:2
 
 
 
Šimeček Martin
7:6, 7:6
 
 
 
Shuster Ben
6:2, 6:1
 
 
 
Bláha Tomáš
6:2, 6:0
 
 
 
Buffa Petr
6:3, 7:6
 
 
 
Daniel Jan
6:2, 6:3
 
 
 
Duben Jan
6:4, 6:2
 
 
 
Nebojsa Stanislav
6:1, 7:5
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Švenda Milan (platná licence B do 27.04.2020)
Poznámka pořadatele: Pondělí: 9:00 SF mužů a žen, následují F singl a F debl
Počet účastníků33
NasazeníBH
Bíško Michal 3230
Nebojsa Stanislav 3430
Kadora Jakub 4925
Lušovský Michal 6520
Bugaj Martin 6820
Kovařík David 7320
Holiš Štěpán 7420
Bačo Stanislav 8315
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 112087

Bíško Michal - Nebojsa Stanislav
 
 
 
Bugaj Martin - Krčmář David
1:6, 6:2, 1:0 (11)
 
Buffa Petr - Přeček Michal
6:1, 2:1, scr.
 
Lušovský Michal - Šimeček Martin
7:5, 7:5
 
Duben Jan - Vodák Matěj
7:6, 6:1
 
Vágner Josef - Bláha Tomáš
6:2, 7:5
 
Sušeň Thomas - Filo Daniel
6:3, 6:4
 
Josefčák David - Nuhlíček Václav
6:1, 7:6
 
Doseděl Jakub - Paleček Adam
6:0, 6:3
 
Bačo Stanislav - Kovařík David
scr.
 
 
 
Daniel Jan - Klakurka Lukáš
7:5, 6:7, 1:0 (8)
 
Podzemný Vojtěch - Zoubek Vojtěch
6:3, 5:7 (6)
 
Holiš Štěpán - Kadora Jakub
6:3, 6:3
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Švenda Milan (platná licence B do 27.04.2020)
Poznámka pořadatele: Debl neděle 12,30
Počet dvojic13
NasazeníBH
Bíško Michal 3230
Nebojsa Stanislav 3430
Kadora Jakub 4925
Lušovský Michal 6520
Bugaj Martin 6820
Kovařík David 7320
Holiš Štěpán 7420
Bačo Stanislav 8315
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 114087

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Holiš Evžen16.02.2000TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Klakurka Lukáš04.08.2003Start Brno
Krčmář David12.08.1994TK Zlín