Český tenisový svaz
Název:
Baník Cup
Datum:
01.-03.08.
Pořadatel:
Baník Praha (C - 400)
Kódové číslo:
116078
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Šatava Petr
Povltavská 534
170 00 Praha 7
Tel. (1):
732100699
E-mail:
info@tenisbanik.cz
Internet:
www.tenisbanik.cz

Poznámka pořadatele:

Upozornění: z kapacitních důvodů bude do turnaje přijato pouze 32 hráčů (ne více).
Prezentace hráčů v pátek do 18h (optimálně sms mezi 17-18h). Pořadí zápasů bude zveřejněno na webu nejpozději ve 20h.
Program turnaje: sobota 9:00 1.kolo dvouhry, následuje 2.kolo dvouhry, následuje čtyřhra. Neděle: 2 kola dvouhry, následuje čtyřhra, Pondělí: 9:30 dvouhra
Vítězové, finalisté a semifinalisté obdrží finanční odměny ve výši 1/3 optimálního zisku z vkladů.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Potužák David 10.03.1995 TCG Karlovy Vary
96
15
 
 
28.07.2020 07:55:45
2.
Fiala Přemysl 19.12.1994 TK Strakonice
113
15
 
 
22.07.2020 10:23:21
3.
Beneš Petr 23.08.1996 SK OAZA Praha
123
15
 
 
27.07.2020 09:50:22
4.
Procházka Pavel 07.12.1982 TK Strakonice
146
12
 
 
22.07.2020 11:20:04
5.
Camfrla Štěpán 23.04.1990 TK Dolní Dobrouč
160
12
 
volná karta
28.07.2020 15:01:29
6.
Bena Libor 03.01.1986 Sokol Petrovice
254
9
 
volná karta
28.07.2020 15:00:35
7.
Sidorják Štěpán 16.08.1998 Sportovní klub Žižkov Praha
254
9
 
volná karta
30.07.2020 07:19:03
8.
Miškovský Lukáš 23.09.1993 TCG Karlovy Vary
264
9
 
 
28.07.2020 07:56:18
9.
Moravec František 10.09.2000 TJ Sokol Vysočany
269
9
 
 
22.07.2020 21:35:51
10.
Švec Pavel 01.05.1987 TK Strakonice
321
6
 
 
21.07.2020 09:35:44
11.
Pačes Filip 22.07.1979 VŠTJ Ekonom Praha
339
6
 
 
06.06.2020 22:04:28
12.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
368
6
97
 
22.07.2020 21:35:04
13.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
498
4
 
 
24.07.2020 07:02:35
14.
Kuča Viktor 21.03.1984 Tenisový klub Eden
521
4
 
 
07.07.2020 16:28:49
15.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
583
4
216
volná karta
29.07.2020 20:03:29
16.
Kubricht Kryštof 07.04.1991 LTC Řevnice
859
3
 
volná karta
29.07.2020 11:12:35
17.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé
978
3
113
 
24.07.2020 07:02:51
18.
Nuc Petr 21.09.1977 TO Bohemians Praha
1031
3
 
 
28.07.2020 12:22:23
19.
Krejčí Dan 12.02.1975 LOB S.A. Bohnice, z.s.
1032
1
 
 
01.06.2020 09:44:34
20.
Jourdren Vincent 31.01.1976 TJ Spoje Praha
1032
1
 
 
17.06.2020 17:08:48
21.
Pazdírek Kryštof 23.04.1979 TJ Břevnov
1032
1
 
 
21.06.2020 12:00:02
22.
Krmníček David 05.08.1979 Sokol Smíchov I.
1032
1
 
 
07.07.2020 15:50:59
23.
Vaja Samuel 08.07.2002 SK Aritma Praha
1032
1
852
 
16.07.2020 22:32:30
24.
Svoboda Lukáš 06.07.1996 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1032
1
 
 
21.07.2020 10:43:16
25.
Jebavý Lukáš 06.02.1988 Tenis Nová Paka
1032
1
 
 
27.07.2020 09:49:38
26.
Lebesle Paul 29.04.2000 TK Start Praha-Topolka
1032
1
 
 
27.07.2020 09:51:34
27.
Kasimov Yury 08.08.1992 TO Bohemians Praha
1032
1
 
 
27.07.2020 10:05:32
28.
Krčma Tomáš 06.09.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
1032
1
 
 
28.07.2020 14:32:52
29.
Goel Arnav Alok 16.07.1996 -
1032
1
 
volná karta
28.07.2020 15:04:42
30.
Hlaváček Martin 24.06.2002 Baník Praha
1032
1
 
volná karta
28.07.2020 15:17:10
31.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
1032
1
 
volná karta
30.07.2020 07:17:30
32.
Šnajdr Jaroslav 05.10.1986 TK Česká Třebová, z.s.
1032
1
 
 
30.07.2020 11:43:16

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pešek Viktor 10.05.1976 Baník Praha
1032
1
 
 
30.07.2020 16:33:51

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jesenovský Štefan Dávid 22.01.1996 TJ TK Březiněves
391
6
 
odhlášeno hráčem
28.06.2020 11:16:56
2.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
58
odhlášeno hráčem
21.07.2020 14:36:15
3.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
odhlášeno hráčem
25.07.2020 06:39:25
4.
Koliev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha
1032
1
13
odhlášeno hráčem
25.07.2020 16:35:16
5.
Jašek David 06.06.2004 TJ Sokol Vysočany
639
4
279
odhlášeno pořadatelem
30.07.2020 11:43:35