Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Příbor 2019
Pořadatel:  Tenisový klub Příbor,z.s.
Datum:  13.-15.07.
Věk. kategorie:  dospělí
 
 
Jermář Jan
 
Vodák Matěj
6:4, 6:7, 7:6
 
Sapala Michal
7:5, 6:2
 
Šebesta Pavel
6:3, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Štaubert Jiří
 
Segeťa Petr
6:0, 6:2
 
 
 
Poledník Martin Ing.
1:6, 6:1, 6:4
 
Dorda Lukáš
6:0, 6:0
 
Veleba Jiří
6:3, 4:2, scr.
 
Neuwirth Denis
6:1, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Schwan Robert
 
 
7:5, 6:2
 
Ščudlík Rudolf
 
Sekula David
6:3, 6:3
 
Kijonka Radim
6:1, 6:0
 
Šebesta Milan
scr.
 
Postupa Richard
6:1, 6:1
 
 
6:3, 6:0
 
Bartoš Adam
 
Hrachovec Tomáš
6:2, 7:5
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Kahanek Kryštof
 
Kuzník Pavel
6:1, 6:3
 
Kim Michael
6:3, 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Zoubek Vojtěch
 
Rozhodčí turnaje: Poledník Martin (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Cizinec 1- Michael Kim, Jižní Korea, 20.11.1979. Poplatek bude zaslán na účet ČTS.
Počet účastníků22
NasazeníBH
Jermář Jan 4125
Zoubek Vojtěch 16212
Segeťa Petr 2309
Bartoš Adam 2459
Ščudlík Rudolf 3476
Hrachovec Tomáš 3496
Štaubert Jiří 4146
Schwan Robert 4934
Kategorie : 4Součet BH: 77
Kódové číslo akce: 112035

Jermář Jan - Ščudlík Rudolf
 
 
 
Zoubek Vojtěch - Kahanek Kryštof
6:4, 6:3
 
Hrachovec Tomáš - Vodák Matěj
6:3, 6:3
 
Neuwirth Denis - Poledník Martin Ing.
scr.
 
Bartoš Adam - Sekula David
6:1, scr.
 
Šebesta Milan - Šebesta Pavel
7:6, 6:3
 
Segeťa Petr - Štaubert Jiří
6:2, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Poledník Martin (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic7
NasazeníBH
Jermář Jan 4125
Zoubek Vojtěch 16212
Segeťa Petr 2309
Bartoš Adam 2459
Ščudlík Rudolf 3476
Hrachovec Tomáš 3496
Štaubert Jiří 4146
Poledník Martin Ing.6194
Kategorie : 4Součet BH: 77
Kódové číslo akce: 114035

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Klvač Albert30.03.1976SLOVAN HRANICE, z.s.
Pavlištík Jakub29.07.1998SLOVAN HRANICE, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kim Michael20.11.1979-
Kahanek Kryštof16.05.1999TK DEZA Valašské Meziříčí
Kijonka Radim26.11.1972Městský tenisový klub Karviná
Ščudlík Rudolf13.05.1993TC Kopřivnice
Dorda Lukáš24.09.2001Tenisový klub Příbor,z.s.
Sapala Michal05.10.2001VSK VŠB-TU Ostrava
Jermář Jan12.04.2000TK PRECHEZA Přerov o.s.