Český tenisový svaz
Název:
Tenislife.cz CUP
Datum:
01.-04.07.
Pořadatel:
SHARK Brno (B - 400)
Místo konání:
Voříškova 59, Brno
Kódové číslo:
116016
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Meluzín Michal
V aleji 136
62000 Brno
Tel. (1):
777147929
E-mail:
michal.meluzin@tenis-shark.cz
Internet:
www.tenis-shark.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj proběhne v areálu Tennisgame v Brně-Kohoutovicích, ulice Voříškova č. 59. Prezentace v pátek 30.6. do 18:00 výhradně formou SMS na číslo 777 147 929, poté proběhne veřejné losování v KLUBOVNE TK TUŘANY, KARKULÍNOVA 17, BRNO. Rozlosování a časový plán budou zveřejněny do 20.00.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vala Daniel 27.06.1992 TK DEZA Valašské Meziříčí
33
30
 
 
17.03.2017 21:16:32
2.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
48
25
 
 
03.05.2017 10:26:22
3.
Skácel Dan 30.12.1987 TC Brno.
54
20
 
 
20.06.2017 13:07:22
4.
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov
67
20
21
 
27.03.2017 14:40:33
5.
Hrabec Tomáš 28.12.1990 TK Zlín
74
20
 
 
21.03.2017 23:36:04
6.
Tyllich Jakub 19.01.1995 TC Brno.
102
15
 
 
31.03.2017 07:49:58
7.
Daniš Radek 13.09.1997 TK Brno Bosonohy,z.s.
119
15
 
 
17.04.2017 21:18:27
8.
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava
122
15
 
 
14.06.2017 12:38:08
9.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
139
12
 
 
12.06.2017 21:35:00
10.
Mališ Filip 25.08.1998 TK SC OSTRAVA
182
12
43
 
18.03.2017 15:51:28
11.
Židlík Radek 12.08.1985 TJ Brno-Komín
205
9
 
 
30.06.2017 13:34:04
12.
Boháč Daniel 07.11.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
249
9
 
 
08.06.2017 22:49:03
13.
Cikl Martin 24.10.1997 ŽLTC Brno
266
9
 
 
18.06.2017 18:36:00
14.
Prokop Vojtěch 04.09.1998 TC-MJ TENIS Líšeň
306
6
17
 
21.03.2017 16:26:36
15.
Vitásek Matouš 20.10.1998 SK Vitality Slezsko o.s.
344
6
223
 
14.06.2017 13:37:54
16.
Butkaj Lubomír 07.04.1980 Tatran Brno Kohoutovice
419
6
 
 
09.06.2017 15:40:37
17.
Hlavačka Martin 20.12.1999 TC Brno.
419
6
54
 
26.06.2017 12:09:20
18.
Vysočan Filip 13.01.1990 SK Slatina
440
6
 
 
31.05.2017 15:37:03
19.
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
475
4
55
 
30.06.2017 07:29:56
20.
Jež Jiří 25.05.1996 TC Brno.
500
4
 
 
09.06.2017 21:58:25
21.
Trčka Daniel 20.07.1999 TK DEZA Valašské Meziříčí
617
4
733
 
18.06.2017 17:44:55
22.
Hasoň Rostislav 19.07.1989 TJ Sokol Uherský Brod
729
3
 
 
15.03.2017 01:00:07
23.
Coufal David 30.04.1997 Start Brno
855
3
 
 
20.06.2017 14:35:10
24.
Černoch Jakub 07.06.1998 ŽLTC Brno
915
3
144
 
03.04.2017 07:34:37
25.
Balajka Milan 07.06.1998 Jiskra Otrokovice
974
3
859
 
17.04.2017 18:33:02
26.
Michal Tomáš 20.09.1998 TK Drnovice
1030
1
356
 
15.03.2017 13:00:00
27.
Duchoslav Josef 15.11.1994 TTK ESOX
1030
1
 
 
23.03.2017 10:53:45
28.
Fenyk Jan 21.05.1998 BLTC Brno
1030
1
 
 
24.03.2017 21:23:40
29.
Dostál Petr 22.02.1988 Start Brno
1030
1
 
 
16.04.2017 14:23:32
30.
Tlapák Adam 06.12.1999 TK AGROFERT Prostějov
1030
1
525
 
16.04.2017 16:32:40
31.
Garkavenko Roman 07.09.1999 SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s.
1030
1
479
 
13.06.2017 19:22:28
32.
Kopeček Denis 14.10.1993 Start Brno
1030
1
 
 
14.06.2017 21:34:07
33.
Novobilský Daniel 06.04.1996 Sokol Brno Žabovřesky
1030
1
 
 
17.06.2017 11:50:50
34.
Zoufalý Marek 21.03.1990 TK Černovice
1030
1
 
 
17.06.2017 12:53:24
35.
Kilian Petr 17.06.1988 TJ Zbrojovka Vsetín
1030
1
 
 
18.06.2017 20:57:45
36.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
1030
1
111
 
24.06.2017 07:37:11
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Gorecký Lukáš 04.01.1995 TENIS SLOVÁCKO z.s.
91
15
 
odhlášeno hráčem
31.05.2017 10:57:22
2.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová
1030
1
70
odhlášeno hráčem
01.06.2017 14:14:25
3.
Rumler Robert 01.12.1993 SK Véska
216
9
 
odhlášeno hráčem
14.06.2017 13:09:36
4.
Alturban Karel 12.07.1977 TK Drnovice
1030
1
 
odhlášeno hráčem
21.06.2017 07:41:19
5.
Kulhánek Michael 01.07.2001 TC Brno.
1030
1
156
odhlášeno hráčem
23.06.2017 22:05:49
6.
Svoboda Matouš 25.06.1990 TK Brno Bosonohy,z.s.
140
12
 
odhlášeno hráčem
24.06.2017 06:39:41
7.
Urbánek Radim 19.02.1991 TK AGROFERT Prostějov
1030
1
 
odhlášeno hráčem
24.06.2017 08:24:25
8.
Doseděl Jakub 17.05.1999 TC Brno.
1030
1
215
IS: kolizní přihláška
24.06.2017 12:00:05
9.
Velek Daniel 01.06.1999 I.ČLTK Praha
276
9
15
odhlášeno hráčem
24.06.2017 17:58:49
10.
Modrák Karel 05.06.1995 Slovan Moravská Třebová
134
12
 
odhlášeno hráčem
24.06.2017 19:59:12
11.
Nejedlý Pavel 13.02.1993 TC Brno.
20
35
 
odhlášeno hráčem
27.06.2017 18:11:05
12.
Martinák Vlastimil 10.06.1989 TJ Zbrojovka Vsetín
1030
1
 
odhlášeno hráčem
27.06.2017 19:35:11
13.
Filo Roman 14.03.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
318
6
59
odhlášeno hráčem
28.06.2017 15:22:51
14.
Filo Daniel 23.04.1995 TK AGROFERT Prostějov
84
15
 
odhlášeno hráčem
28.06.2017 19:32:27
15.
Huliák Jan 23.01.1982 TK Města Bučovice
1030
1
 
odhlášeno hráčem
29.06.2017 20:14:14
16.
Novák Ondřej 26.08.1993 NTC Kyjov
156
12
 
odhlášeno hráčem
29.06.2017 21:59:29