Název: |
A1 Kvalifikace MČR |
Datum: |
21.-25.04. |
Pořadatel: |
TK LTC Děčín (A - 500) |
Kódové číslo: |
116000 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Schiel Walter |
Popovická | |
40501 Děčín | |
Tel. (1): |
608964294 |
E-mail: |
ltcdecin@gmail.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Franěk Michal | 22.11.1988 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 22 |
35 |
31.03.2017 13:29:52 |
||
2. |
Vocel Matěj | 20.05.1997 | RPM Spoje Praha | 23 |
30 |
04.04.2017 07:17:40 |
||
3. |
Bíško Michal | 07.05.1994 | TK Start Praha-Topolka | 27 |
30 |
20.03.2017 13:15:47 |
||
4. |
Nouza Petr | 09.09.1998 | RPM Spoje Praha | 28 |
30 |
83 |
15.03.2017 15:10:09 |
|
5. |
Nebojsa Stanislav | 02.10.1979 | Jiskra Otrokovice | 31 |
30 |
19.03.2017 08:20:31 |
||
6. |
Gengel Marek | 17.09.1995 | TK Horní Měcholupy | 32 |
30 |
17.03.2017 17:21:08 |
||
7. |
Bolardt Antonín | 07.06.1998 | TK Sparta Praha | 37 |
25 |
45 |
31.03.2017 16:16:02 |
|
8. |
Vachtl Jiří | 12.06.1996 | LTC Slovan Kladno | 38 |
25 |
29.03.2017 11:11:40 |
||
9. |
Matuszewski Piotr | 22.04.1998 | TK Slavia Orlová | 39 |
25 |
316 |
09.04.2017 12:22:36 |
|
10. |
Krstev Ondřej | 13.06.1997 | TK Neridé | 40 |
25 |
05.04.2017 19:14:52 |
||
11. |
Vrbka Jiří | 01.04.1980 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 41 |
25 |
27.03.2017 18:21:14 |
||
12. |
Šimůnek David | 09.07.1993 | I.ČLTK Praha | 45 |
25 |
06.04.2017 07:17:34 |
||
13. |
Michl Filip | 02.04.1994 | TO SK Mělník | 47 |
25 |
25.03.2017 16:37:19 |
||
14. |
Kracík Matěj | 09.01.1991 | SK JC Sport Opava | 50 |
25 |
31.03.2017 17:22:42 |
||
15. |
Polánka František | 07.06.1994 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. | 58 |
20 |
24.03.2017 14:00:16 |
||
16. |
Toman Tomáš | 05.09.1989 | LTC Tábor 1903 | 59 |
20 |
01.04.2017 09:29:30 |
||
17. |
Rabas Daniel | 29.01.1998 | TC Chrudim z.s. | 62 |
20 |
20 |
04.04.2017 12:23:26 |
|
18. |
Zelinka David | 18.04.1998 | SK Aritma Praha | 64 |
20 |
65 |
04.04.2017 10:34:15 |
|
19. |
Bartoň Dominik | 05.04.1998 | TK Kopřivnice z.s. | 67 |
20 |
21 |
27.03.2017 14:39:00 |
|
20. |
Rinko Štěpán | 13.11.1996 | TCG Karlovy Vary | 68 |
20 |
05.04.2017 20:32:37 |
||
21. |
Hrabec Tomáš | 28.12.1990 | Jiskra Otrokovice | 74 |
20 |
21.03.2017 23:30:55 |
||
22. |
Blecha Adam | 30.06.1998 | SK HAMR, z.s. | 76 |
20 |
26 |
02.04.2017 22:41:23 |
|
23. |
Paroulek Tadeáš | 30.12.1999 | I.ČLTK Praha | 78 |
20 |
74 |
03.04.2017 17:47:30 |
|
24. |
Adámek Vojtěch | 21.03.1990 | LTC Modřany 2005 | 88 |
15 |
09.04.2017 23:24:56 |
||
25. |
Pešek Jaroslav | 29.11.1976 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 89 |
15 |
10.04.2017 07:55:50 |
||
26. |
Kurka Josef | 24.07.1991 | I.ČLTK Praha | 92 |
15 |
10.04.2017 13:58:26 |
||
27. |
Malý Patrik | 06.01.1997 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 93 |
15 |
21.03.2017 08:25:45 |
||
28. |
Kalivoda Adam | 17.04.1997 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 94 |
15 |
09.04.2017 15:35:13 |
||
29. |
Janko Daniel | 22.06.1998 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 111 |
15 |
18 |
10.04.2017 12:52:27 |
|
30. |
Štěpánek Antonín | 15.04.1999 | SK HAMR, z.s. | 192 |
12 |
3 |
21.03.2017 19:17:54 |
|
31. |
Lušovský Michal | 31.03.1999 | TK Slavia Orlová | 192 |
12 |
8 |
28.03.2017 17:19:04 |
|
32. |
Velek Daniel | 01.06.1999 | LTC Tábor 1903 | 276 |
9 |
15 |
04.04.2017 12:33:11 |
|
33. |
Štyler Ondřej | 01.06.2000 | I.ČLTK Praha | 290 |
9 |
2 |
08.04.2017 19:28:51 |
|
34. |
Prokop Vojtěch | 04.09.1998 | TC-MJ TENIS Líšeň | 306 |
6 |
17 |
21.03.2017 16:25:15 |
|
35. |
volná karta | volná karta |
||||||
36. |
volná karta | volná karta |
||||||
37. |
volná karta | volná karta |
||||||
38. |
volná karta | volná karta |
||||||
39. |
volná karta | volná karta |
||||||
40. |
volná karta | volná karta |
||||||
41. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
42. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
43. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
44. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
46. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
47. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
48. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Holub David | 20.12.1997 | TK ČLTK Jihlava | 107 |
15 |
22.03.2017 18:29:49 |
||
2. |
Pavluv Richard | 08.11.1996 | LTC Houštka | 114 |
15 |
16.03.2017 15:39:31 |
||
3. |
Dušek Ondřej | 15.12.1995 | SK OAZA Praha | 123 |
15 |
05.04.2017 21:50:13 |
||
4. |
Pašalič Marko | 11.12.1998 | TK Olymp Praha | 128 |
12 |
401 |
28.03.2017 11:46:27 |
|
5. |
Řeháček Marek | 12.04.1996 | Tennis Hill Havířov o.s. | 136 |
12 |
07.04.2017 08:06:50 |
||
6. |
Svoboda Matouš | 25.06.1990 | TJ Sokol Vysočany | 140 |
12 |
11.04.2017 11:58:36 |
||
7. |
Jordanov Petr | 19.07.1995 | SK JC Sport Opava | 143 |
12 |
11.04.2017 09:23:49 |
||
8. |
Poštolka Roman | 07.04.1999 | Slavoj Český Brod | 144 |
12 |
23 |
26.03.2017 11:43:51 |
|
9. |
Pánik Matěj | 09.05.2000 | Tenisklub Cheb | 145 |
12 |
25 |
10.04.2017 11:54:03 |
|
10. |
Cintl Matěj | 29.11.1998 | Tenisklub Cheb | 145 |
12 |
365 |
10.04.2017 20:10:42 |
|
11. |
Vágner Josef | 29.05.1999 | ITS Tennis Club, z.s. | 159 |
12 |
113 |
11.04.2017 10:46:38 |
|
12. |
Blecha Jan | 18.03.1989 | RPM Spoje Praha | 160 |
12 |
03.04.2017 22:53:30 |
||
13. |
Šimek Filip | 24.10.1997 | TK Louny | 187 |
12 |
07.04.2017 13:08:36 |
||
14. |
Pátý Daniel | 04.10.1999 | TC Dvůr Králové, z.s. | 200 |
9 |
64 |
04.04.2017 15:56:52 |
|
15. |
Arendar Roman | 13.03.2000 | TJ Spoje Praha | 212 |
9 |
100 |
20.03.2017 15:48:19 |
|
16. |
Rosa Jan | 20.10.1998 | Severočeská tenisová o.s. | 244 |
9 |
290 |
08.04.2017 13:19:12 |
|
17. |
Zapský Kryštof | 05.05.2001 | TK Slavia Plzeň | 266 |
9 |
124 |
15.03.2017 12:52:13 |
|
18. |
Šafář Martin | 13.09.1999 | TK Start Praha-Topolka | 290 |
9 |
93 |
26.03.2017 10:03:59 |
|
19. |
Patyk Jakub | 18.05.1999 | TK Ústí n.Labem | 296 |
9 |
188 |
01.04.2017 12:36:36 |
|
20. |
Kraus Martin | 06.02.2000 | TK Slavia Plzeň | 325 |
6 |
31 |
26.03.2017 09:11:30 |
|
21. |
Šimeček Martin | 08.02.1999 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 341 |
6 |
24 |
28.03.2017 17:28:04 |
|
22. |
Jiroušek Tomáš | 04.01.2000 | TK Neridé | 344 |
6 |
22 |
10.04.2017 21:02:28 |
|
23. |
Rikl Patrik | 06.01.1999 | TK Sparta Praha | 410 |
6 |
33 |
09.04.2017 14:27:05 |
|
24. |
Hlavačka Martin | 20.12.1999 | SK JC Sport Opava | 419 |
6 |
54 |
09.04.2017 11:29:04 |
|
25. |
Podlešák Marek | 13.08.1999 | TK Louny | 580 |
4 |
42 |
16.03.2017 08:50:49 |
|
26. |
Trefný Martin | 20.07.1999 | BLTC Brno | 1000 |
3 |
46 |
02.04.2017 14:25:15 |
|
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Jakoubek Petr | 21.04.1977 | TJ Solidarita Praha 10 | 380 |
6 |
10.04.2017 15:43:39 |
||
2. |
Mrkos Filip | 07.03.1982 | TK LTC Děčín | 463 |
4 |
29.03.2017 23:06:20 |
||
3. |
Válek Milan | 04.09.1999 | TK Sport Kolovraty | 500 |
4 |
61 |
30.03.2017 12:21:12 |
|
4. |
Jeníček Jiří | 14.12.1999 | RPM Spoje Praha | 837 |
3 |
57 |
06.04.2017 19:00:12 |
|
5. |
Kalvoda Jakub | 07.06.1998 | ŽLTC Brno | 915 |
3 |
144 |
03.04.2017 07:33:43 |
|
6. |
Medřický Petr | 09.10.1992 | TK Česká Kamenice | 1030 |
1 |
26.03.2017 16:51:51 |
||
7. |
Čech Michael | 09.03.2001 | TK Most | 1030 |
1 |
123 |
27.03.2017 21:28:39 |
|
8. |
Pátý Michael | 04.10.1999 | TC Dvůr Králové, z.s. | 1030 |
1 |
211 |
04.04.2017 15:56:13 |
|
9. |
Garkavenko Roman | 07.09.1999 | SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. | 1030 |
1 |
479 |
09.04.2017 12:21:34 |
|
10. |
Vojtěchovský Lukáš | 29.01.1971 | LTK Liberec | 42 |
25 |
12.04.2017 10:09:44 |
||
11. |
Martínek David | 02.08.1998 | SK HAMR, z.s. | 71 |
20 |
186 |
12.04.2017 18:14:58 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kohout Štěpán | 30.09.1981 | Tenis Cibulka | 171 |
12 |
odhlášeno hráčem | 29.03.2017 18:08:29 |
|
2. |
Tříška Martin | 03.10.1991 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 326 |
6 |
odhlášeno hráčem | 30.03.2017 23:00:59 |
|
3. |
Pechala František | 29.03.1999 | I.ČLTK Praha | 149 |
12 |
12 |
odhlášeno hráčem | 11.04.2017 16:07:47 |
4. |
Suchánek Martin | 09.02.1983 | TK FZŠ Trávníčkova | 837 |
3 |
odhlášeno hráčem | 12.04.2017 10:50:26 |
|
5. |
Sklenka Victor Andrés | 21.09.2001 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 956 |
3 |
296 |
odhlášeno hráčem | 16.04.2017 22:17:50 |
6. |
Korselt Ondřej | 04.05.2001 | TKX Tennis Team Krupka z.s. | 1030 |
1 |
502 |
IS: lhůta 8 dní | 17.04.2017 14:27:28 |
7. |
Duda Filip | 30.09.1998 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 72 |
20 |
32 |
odhlášeno hráčem | 18.04.2017 13:26:57 |
8. |
Lojka Tomáš | 22.03.1988 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 837 |
3 |
odhlášeno hráčem | 19.04.2017 20:46:11 |
|
9. |
Novák Jakub | 16.12.1998 | ITS Tennis Club, z.s. | 244 |
9 |
47 |
odhlášeno hráčem | 20.04.2017 08:37:34 |
10. |
Trčka Daniel | 20.07.1999 | TK Kopřivnice z.s. | 617 |
4 |
733 |
odhlášeno hráčem | 20.04.2017 10:12:44 |