Datum narození: | 05.05.2013 |
Platnost reg. do: | 17.04.2025 |
Klub: | Tenis Dobříš |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 34 - II. třída A 27.04.2024 NT 01.05., Tenis Dobříš C - TJ Kralupy |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 34 - II. třída A 27.04.2024 NT 01.05., Tenis Dobříš C - TJ Kralupy |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
27.04.2024 NT 01.05., 34 - II. třída A Tenis Dobříš C - TJ Kralupy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čargo Vojtěch | - | Slunečko Daniel | 1:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 34 - II. třída A Tenis Dobříš C - TJ Kralupy | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 43 - I. třída C 28.04.2024 NT 08.05., TK Hořovice - Tenis Dobříš B |
0 |
2. | 43 - I. třída C 05.05.2024 NT 11.05., Tenis Dobříš B - TK Radošovice |
0 |
3. | 43 - I. třída C 12.05.2024 NT 25.05., TK Benešov - Tenis Dobříš B |
0 |
1. | 48 - II. třída E 28.04.2024 NT 08.05., Tenis Dobříš C - LTC Beroun, z.s. B |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 43 - I. třída C 28.04.2024 NT 08.05., TK Hořovice - Tenis Dobříš B |
0 |
2. | 43 - I. třída C 05.05.2024 NT 11.05., Tenis Dobříš B - TK Radošovice |
0 |
3. | 43 - I. třída C 12.05.2024 NT 25.05., TK Benešov - Tenis Dobříš B |
0 |
1. | 48 - II. třída E 28.04.2024 NT 08.05., Tenis Dobříš C - LTC Beroun, z.s. B |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
28.04.2024 NT 08.05., 43 - I. třída C TK Hořovice - Tenis Dobříš B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kumst František | - | Čargo Vojtěch | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 43 - I. třída C TK Hořovice - Tenis Dobříš B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mauric, Kumst | - | Volf, Čargo | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 43 - I. třída C Tenis Dobříš B - TK Radošovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čargo Vojtěch | - | Mrva Daniel | 0:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 43 - I. třída C Tenis Dobříš B - TK Radošovice | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
12.05.2024 NT 25.05., 43 - I. třída C TK Benešov - Tenis Dobříš B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Páša Ondřej | - | Čargo Vojtěch | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 43 - I. třída C TK Benešov - Tenis Dobříš B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Páša, Houska | - | Bulička, Čargo | 6:4, 6:4 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 48 - II. třída E Tenis Dobříš C - LTC Beroun, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čargo Vojtěch | - | Poláková Anja | 0:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 48 - II. třída E Tenis Dobříš C - LTC Beroun, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čargo, Siebenstich | - | Poláková, Kohout | 4:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |