Datum narození: | 26.09.2014 |
Platnost reg. do: | 01.04.2025 |
Klub: | Lokomotiva Nymburk |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 37 - III. třída B 27.04.2024 NT 01.05., Slavoj Žiželice B - Lokomotiva Nymburk |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 37 - III. třída B 27.04.2024 NT 01.05., Slavoj Žiželice B - Lokomotiva Nymburk |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
27.04.2024 NT 01.05., 37 - III. třída B Slavoj Žiželice B - Lokomotiva Nymburk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mrkvička Jan | - | Karásek Erik | 4:6, 4:6 |
získané body: 1 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 37 - III. třída B Slavoj Žiželice B - Lokomotiva Nymburk | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 45 - II. třída B 28.04.2024 NT 08.05., TK SC Mladá Boleslav B - Lokomotiva Nymburk |
0 |
2. | 45 - II. třída B 05.05.2024 NT 11.05., Lokomotiva Nymburk - TK Neridé B |
0 |
3. | 45 - II. třída B 19.05.2024 NT 25.05., LTC Bakov n.Jiz. - Lokomotiva Nymburk |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 45 - II. třída B 28.04.2024 NT 08.05., TK SC Mladá Boleslav B - Lokomotiva Nymburk |
0 |
2. | 45 - II. třída B 05.05.2024 NT 11.05., Lokomotiva Nymburk - TK Neridé B |
0 |
3. | 45 - II. třída B 19.05.2024 NT 25.05., LTC Bakov n.Jiz. - Lokomotiva Nymburk |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
28.04.2024 NT 08.05., 45 - II. třída B TK SC Mladá Boleslav B - Lokomotiva Nymburk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mucha Jakub | - | Karásek Erik | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 45 - II. třída B TK SC Mladá Boleslav B - Lokomotiva Nymburk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čižinský, Mucha | - | Jech, Karásek | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 45 - II. třída B Lokomotiva Nymburk - TK Neridé B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Karásek Erik | - | Naxera Lukáš | 3:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 45 - II. třída B Lokomotiva Nymburk - TK Neridé B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jech, Karásek | - | Pasák, Čech | 0:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
19.05.2024 NT 25.05., 45 - II. třída B LTC Bakov n.Jiz. - Lokomotiva Nymburk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hašl Jakub | - | Karásek Erik | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
19.05.2024 NT 25.05., 45 - II. třída B LTC Bakov n.Jiz. - Lokomotiva Nymburk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Máslo, Hašl | - | Jech, Karásek | 6:4, 6:2 |
získané body: 0 b. |