Datum narození: | 30.12.2014 |
Platnost reg. do: | 20.11.2024 |
Klub: | Spartak Hořovice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 36 - III. třída A 27.04.2024 NT 01.05., CTA Rudná - Spartak Hořovice |
0 |
2. | 36 - III. třída A 04.05.2024 NT 12.05., Spartak Hořovice - TK Hořovice |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 36 - III. třída A 27.04.2024 NT 01.05., CTA Rudná - Spartak Hořovice |
0 |
2. | 36 - III. třída A 04.05.2024 NT 12.05., Spartak Hořovice - TK Hořovice |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
27.04.2024 NT 01.05., 36 - III. třída A CTA Rudná - Spartak Hořovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Janů Lukáš | - | Hošek Matyáš | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 36 - III. třída A CTA Rudná - Spartak Hořovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Grau, Merkin | - | Litvik, Hošek | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 36 - III. třída A Spartak Hořovice - TK Hořovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hošek Matyáš | - | scr. | |
získané body: 0 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 36 - III. třída A Spartak Hořovice - TK Hořovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Litvik, Hošek | - | , | scr. |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 48 - II. třída E 28.04.2024 NT 08.05., Tenisový klub Mníšek - Spartak Hořovice |
0 |
2. | 48 - II. třída E 05.05.2024 NT 11.05., Spartak Hořovice - Tenis Dobříš C |
0 |
3. | 48 - II. třída E 12.05.2024 NT 25.05., LTC Beroun, z.s. B - Spartak Hořovice |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 48 - II. třída E 28.04.2024 NT 08.05., Tenisový klub Mníšek - Spartak Hořovice |
0 |
2. | 48 - II. třída E 05.05.2024 NT 11.05., Spartak Hořovice - Tenis Dobříš C |
0 |
3. | 48 - II. třída E 12.05.2024 NT 25.05., LTC Beroun, z.s. B - Spartak Hořovice |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
28.04.2024 NT 08.05., 48 - II. třída E Tenisový klub Mníšek - Spartak Hořovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Michálek Filip | - | Hošek Matyáš | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 48 - II. třída E Tenisový klub Mníšek - Spartak Hořovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Krejsová, Minaříková | - | Kastenmajer, Hošek | 3:6, 6:4, 1:0 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 48 - II. třída E Spartak Hořovice - Tenis Dobříš C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hošek Matyáš | - | Šebestová Aneta | 2:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 48 - II. třída E Spartak Hořovice - Tenis Dobříš C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hošek, Albl | - | Pöschlová, Rampová | 1:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 48 - II. třída E LTC Beroun, z.s. B - Spartak Hořovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Svobodová Ella | - | Hošek Matyáš | 4:6, 6:1, 1:0 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 48 - II. třída E LTC Beroun, z.s. B - Spartak Hořovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pavlovska, Svobodová | - | Litvik, Hošek | 6:4, 6:2 |
získané body: 0 b. |