Datum narození: | 25.09.2011 |
Platnost reg. do: | 19.04.2025 |
Klub: | TJ Radlice z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-Z | TJ Radlice z.s. | 868 (1) | |||
2024-L | TJ Radlice z.s. | 915 (1) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 33. 2.třída A 27.04.2024, TJ Radlice z.s. - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a |
0 |
2. | 33. 2.třída A 04.05.2024, Sokol Dolní Počernice z.s. - TJ Radlice z.s. |
0 |
3. | 33. 2.třída A 11.05.2024, TJ Radlice z.s. - SK Aritma Praha B |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 33. 2.třída A 27.04.2024, TJ Radlice z.s. - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a |
1 |
2. | 33. 2.třída A 04.05.2024, Sokol Dolní Počernice z.s. - TJ Radlice z.s. |
1 |
3. | 33. 2.třída A 11.05.2024, TJ Radlice z.s. - SK Aritma Praha B |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
27.04.2024, 33. 2.třída A TJ Radlice z.s. - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a | ||||
---|---|---|---|---|
team | Miškovská Veronika | - | Havelková Lucie | 2:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024, 33. 2.třída A TJ Radlice z.s. - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gothardová, Miškovská | - | Švarcová, Havelková | 7:5, 5:7, 1:0 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024, 33. 2.třída A Sokol Dolní Počernice z.s. - TJ Radlice z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kyselová Karolína | - | Miškovská Veronika | 6:4, 7:5 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024, 33. 2.třída A Sokol Dolní Počernice z.s. - TJ Radlice z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Brabcová, Kyselová | - | Gothardová, Miškovská | 5:7, 0:6 |
získané body: 1 b. |
11.05.2024, 33. 2.třída A TJ Radlice z.s. - SK Aritma Praha B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Miškovská Veronika | - | Ihnaťuková Karina | 0:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024, 33. 2.třída A TJ Radlice z.s. - SK Aritma Praha B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gothardová, Miškovská | - | Daďová, Ihnaťuková | 1:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |