Datum narození: | 25.04.2013 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | Pála Vízner Tennis z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-L | Pála Vízner Tennis z.s. | 626 (6) | |||
2024-Z | Pála Vízner Tennis z.s. | 490 (9) | |||
2024-L | Pála Vízner Tennis z.s. | 1094 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
25.11.2023, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Pírek Pavel | - | Satapathy Luca | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
25.11.2023, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.12.2023, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Holler Jaroslav | - | Satapathy Luca | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
09.12.2023TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Král Adam | - | Satapathy Luca | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
03.02.2024Tenis Cibulka (C - 800), K: 7/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Zedník Richard Jan | - | Satapathy Luca | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024Tenis Cibulka (C - 800), K: 7/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
09.03.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Ruml Jan | - | Satapathy Luca | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 43. 2.třída A (3+3) 28.04.2024, Pála Vízner Tennis z.s. - Sokol Dolní Počernice z.s. |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 43. 2.třída A (3+3) 28.04.2024, Pála Vízner Tennis z.s. - Sokol Dolní Počernice z.s. |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
28.04.2024, 43. 2.třída A (3+3) Pála Vízner Tennis z.s. - Sokol Dolní Počernice z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Satapathy Luca | - | Karoch Filip | 6:2, 6:3 |
získané body: 1 b. |
28.04.2024, 43. 2.třída A (3+3) Pála Vízner Tennis z.s. - Sokol Dolní Počernice z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kmeť, Satapathy | - | Šulc, Karoch | 6:0, 6:2 |
získané body: 1 b. |