Datum narození: | 28.06.2013 |
Platnost reg. do: | 21.04.2025 |
Klub: | TK PTA Kolín |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 35 - II. třída B 27.04.2024 NT 01.05., TK PTA Kolín B - TK Radošovice |
1 |
2. | 35 - II. třída B 04.05.2024 NT 12.05., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK PTA Kolín B |
0 |
3. | 35 - II. třída B 11.05.2024 NT 19.05., TK PTA Kolín B - Slavoj Český Brod B |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 35 - II. třída B 27.04.2024 NT 01.05., TK PTA Kolín B - TK Radošovice |
0 |
2. | 35 - II. třída B 04.05.2024 NT 12.05., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK PTA Kolín B |
0 |
3. | 35 - II. třída B 11.05.2024 NT 19.05., TK PTA Kolín B - Slavoj Český Brod B |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
27.04.2024 NT 01.05., 35 - II. třída B TK PTA Kolín B - TK Radošovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dvořák Radim | - | Baťka Svatopluk | 4:6, 6:3, 6:3 |
získané body: 1 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 35 - II. třída B TK PTA Kolín B - TK Radošovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vavruška, Dvořák | - | Přinosil, Mrva | 2:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 35 - II. třída B TENIS VLAŠIM,z.s. - TK PTA Kolín B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Podmol Libor Joshua | - | Dvořák Radim | 6:1, 6:4 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 35 - II. třída B TENIS VLAŠIM,z.s. - TK PTA Kolín B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Fiala, Podmol | - | Dvořák, Vavruška | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 35 - II. třída B TK PTA Kolín B - Slavoj Český Brod B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dvořák Radim | - | Doležal Ondřej | 1:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 35 - II. třída B TK PTA Kolín B - Slavoj Český Brod B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vavruška, Dvořák | - | Takáč, Janouch | 1:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 42 - I. třída B 28.04.2024 NT 08.05., TK Mnichovo Hradiště - TK PTA Kolín |
1 |
2. | 42 - I. třída B 05.05.2024 NT 11.05., TK PTA Kolín - TJ LTC Poděbrady |
1 |
3. | 42 - I. třída B 12.05.2024 NT 25.05., TK Benátky nad Jizerou - TK PTA Kolín |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 42 - I. třída B 28.04.2024 NT 08.05., TK Mnichovo Hradiště - TK PTA Kolín |
3 |
2. | 42 - I. třída B 05.05.2024 NT 11.05., TK PTA Kolín - TJ LTC Poděbrady |
0 |
3. | 42 - I. třída B 12.05.2024 NT 25.05., TK Benátky nad Jizerou - TK PTA Kolín |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
28.04.2024 NT 08.05., 42 - I. třída B TK Mnichovo Hradiště - TK PTA Kolín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Velich Jeremiáš | - | Dvořák Radim | 3:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 42 - I. třída B TK Mnichovo Hradiště - TK PTA Kolín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vítek, Velich | - | Dvořák, Dvořák | 5:7, 5:7 |
získané body: 3 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 42 - I. třída B TK PTA Kolín - TJ LTC Poděbrady | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dvořák Radim | - | Hlaváček Štěpán | 6:1, 6:2 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 42 - I. třída B TK PTA Kolín - TJ LTC Poděbrady | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vavruška, Dvořák | - | Bezouška, Kotas | 1:6, 3:6 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 42 - I. třída B TK Benátky nad Jizerou - TK PTA Kolín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Simčišin Teodor | - | Dvořák Radim | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 42 - I. třída B TK Benátky nad Jizerou - TK PTA Kolín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hrabě, Habětínek | - | Dvořák, Dvořák | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |