Datum narození: | 14.09.2011 |
Platnost reg. do: | 06.04.2026 |
Klub: | TK Hlučín |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-Z | TK Hlučín | 896 (4) | |||
2023-L | TK Hlučín | 1113 (4) | |||
2024-Z | TK Hlučín | 550 (1) | |||
2024-L | TK Hlučín | 571 (1) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 16.12.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 16.12.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
16.12.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Brtníček Kuba | - | Pešek Kryštof | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor skupina B 27.04.2024, TK Hlučín - TK Gymnázium Uničov |
0 |
2. | Oblastní přebor skupina B 01.05.2024, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Hlučín |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor skupina B 27.04.2024, TK Hlučín - TK Gymnázium Uničov |
0 |
2. | Oblastní přebor skupina B 01.05.2024, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Hlučín |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
27.04.2024, Oblastní přebor skupina B TK Hlučín - TK Gymnázium Uničov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pešek Kryštof | - | Hustý Jan | 2:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024, Oblastní přebor skupina B TK Hlučín - TK Gymnázium Uničov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Nováček, Pešek | - | Mazal, Hustý | 2:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
01.05.2024, Oblastní přebor skupina B TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Hlučín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Lys Richard | - | Pešek Kryštof | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
01.05.2024, Oblastní přebor skupina B TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Hlučín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Lys, Knápek | - | Pešek, Bittner | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |