Datum narození: | 21.01.2014 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | TJ TO Sokol Stará Bělá |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-L | TJ TO Sokol Stará Bělá | 915 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
02.12.2023, Otevřený halový Oblastní přebor ročníku 2014Tennis Hill Havířov o.s. (P - 500), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Sikorová Laura | - | Hadamcziková Laura | 6:4, 7:5 |
8>4 | Čecháková Nell | - | Sikorová Laura | 6:1, 6:2 |
získané body: 5 b. |
02.12.2023, Otevřený halový Oblastní přebor ročníku 2014Tennis Hill Havířov o.s. (P - 500), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Kostková, Irgl | - | Chybová, Sikorová | 1:0, scr. |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Konderlová Karolína | - | Sikorová Laura | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
16.12.2023, Sdružený okresní přebor Frýdek-Místek TK TENNISPOINT FM (P - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kováčová Eliška | - | Sikorová Laura | 6:3, 6:1 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, Ridera Open 2024SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hořavková Sabina | - | Sikorová Laura | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, Ridera Open 2024SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kostková, Irgl | - | Telnarová, Sikorová | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024TJ Sokol Dolní Lhota (C - 700), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Procner Hanna Dominika | - | Sikorová Laura | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024TJ Sokol Dolní Lhota (C - 700), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
03.02.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Čecháková Nell | - | Sikorová Laura | 6:0, 6:4 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Telnarová, Sikorová | - | Pečonková, Kovářová | scr. |
8>4 | Dvořačková, Segeťová | - | Telnarová, Sikorová | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní soutěž 1.třída skupina A 28.04.2024, TK SC OSTRAVA B - TJ TO Sokol Stará Bělá C |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní soutěž 1.třída skupina A 28.04.2024, TK SC OSTRAVA B - TJ TO Sokol Stará Bělá C |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
28.04.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina A TK SC OSTRAVA B - TJ TO Sokol Stará Bělá C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čiliaková Ellisa Charlotte | - | Sikorová Laura | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina A TK SC OSTRAVA B - TJ TO Sokol Stará Bělá C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Klouparová, Čiliaková | - | Růčková, Sikorová | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |