Datum narození: | 07.07.2013 |
Platnost reg. do: | 17.04.2025 |
Klub: | TK Milo Olomouc |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-Z | TK Milo Olomouc | 1335 (3) | |||
2024-L | TK Milo Olomouc | 1426 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní soutěž 1.třída skupina C 27.4.2024, TK Milo Olomouc B - SK Véska |
1 |
2. | Oblastní soutěž 1.třída skupina C 01.05.2024, T.J. Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc B |
0 |
3. | Oblastní soutěž 1.třída skupina C 04.05.2024, TK Milo Olomouc B - SK JC Sport Opava A |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní soutěž 1.třída skupina C 27.4.2024, TK Milo Olomouc B - SK Véska |
0 |
2. | Oblastní soutěž 1.třída skupina C 01.05.2024, T.J. Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc B |
0 |
3. | Oblastní soutěž 1.třída skupina C 04.05.2024, TK Milo Olomouc B - SK JC Sport Opava A |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
27.4.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina C TK Milo Olomouc B - SK Véska | ||||
---|---|---|---|---|
team | Král Sebastien | - | Polák Vít | 7:5, 6:1 |
získané body: 1 b. |
27.4.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina C TK Milo Olomouc B - SK Véska | ||||
---|---|---|---|---|
team | Král, Naňák | - | Polák, Pokorný | 6:7, 2:6 |
získané body: 0 b. |
01.05.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina C T.J. Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dosedla Jan | - | Král Sebastien | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
01.05.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina C T.J. Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Slončík, Havlíček | - | Král, Holík | 7:5, 6:2 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina C TK Milo Olomouc B - SK JC Sport Opava A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Král Sebastien | - | Vaníček Matyáš | 0:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina C TK Milo Olomouc B - SK JC Sport Opava A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Eliáš, Král | - | Macek, Pavlíček | 2:6, 3:6 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní soutěž 1.třída skupina B 28.04.2024, TK Milo Olomouc B - T.J. Sokol Šumperk |
1 |
2. | Oblastní soutěž 1.třída skupina B 05.05.2024, Pašťa tenis, z.s. - TK Milo Olomouc B |
3 |
3. | Oblastní soutěž 1.třída skupina B 08.05.2024, TK Milo Olomouc B - TK Hlučín |
1 |
4. | Oblastní soutěž 1.třída skupina B 12.05.2024, TK Bílovec - TK Milo Olomouc B |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 5 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 6 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 6 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní soutěž 1.třída skupina B 28.04.2024, TK Milo Olomouc B - T.J. Sokol Šumperk |
0 |
2. | Oblastní soutěž 1.třída skupina B 05.05.2024, Pašťa tenis, z.s. - TK Milo Olomouc B |
0 |
3. | Oblastní soutěž 1.třída skupina B 08.05.2024, TK Milo Olomouc B - TK Hlučín |
1 |
4. | Oblastní soutěž 1.třída skupina B 12.05.2024, TK Bílovec - TK Milo Olomouc B |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 6 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 6 |
28.04.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina B TK Milo Olomouc B - T.J. Sokol Šumperk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Král Sebastien | - | Havlíček Jonáš | 6:3, 6:3 |
získané body: 1 b. |
28.04.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina B TK Milo Olomouc B - T.J. Sokol Šumperk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Naňák, Král | - | Úlehla, Havlíček | 2:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina B Pašťa tenis, z.s. - TK Milo Olomouc B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dombi Matias | - | Král Sebastien | 0:6, 2:6 |
získané body: 3 b. |
05.05.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina B Pašťa tenis, z.s. - TK Milo Olomouc B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vogl, Dombi | - | Král, Holík | 6:4, 7:5 |
získané body: 0 b. |
08.05.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina B TK Milo Olomouc B - TK Hlučín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Král Sebastien | - | Laštovka Jakub | 6:1, 6:4 |
získané body: 1 b. |
08.05.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina B TK Milo Olomouc B - TK Hlučín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Král, Knap | - | Lampart, Kejval | 6:4, 6:4 |
získané body: 1 b. |
12.05.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina B TK Bílovec - TK Milo Olomouc B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Stoklasa Vít | - | Král Sebastien | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina B TK Bílovec - TK Milo Olomouc B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Stoklasa, Pavelek | - | Král, Holík | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |