Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

ODO II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Škoda Plzeň C
Tisknout
6
0
52:2
105:9
678:287
12
2
TK Škoda Plzeň D
Tisknout
5
1
37:17
77:37
584:395
11
3
TK Kaznějov B
Tisknout
4
2
24:30
52:63
443:512
10
4
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
3
3
22:32
48:70
443:552
9
5
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
1
5
20:34
47:74
549:619
7
6
Slavoj Stod B
Tisknout
1
5
17:37
39:77
427:564
7
7
Sokol Nepomuk B
Tisknout
1
5
17:37
38:76
392:587
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.5.2019
6
Tenis klub Nýrsko TK Škoda Plzeň D
3:6
7:14
72:107
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vlach Pavel
1
Zummer Michael
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Bunda Jiří
1
Moulis Ondřej
1
6:1
6:7
6:0
18
8
2
1
1
0
3.
Knotková Nela (H)
1
Lisecová Michaela
6
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Valdmanová Simona
1
Majerová Kristýna
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Rašek Rostislav
1
Staněk Pavel
1
6:3
1:6
0:6
7
15
1
2
0
1
6.
Švec Štěpán
1
Zummer Marek
1
3:6
7:5
7:6
17
17
2
1
1
0
7.
Knotková Nela (H)
Valdmanová Simona
1
1
Lisecová Michaela
Majerová Kristýna
6
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Bunda Jiří
Vlach Pavel
1
1
Zummer Michael
Zummer Marek
1
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Rašek Rostislav
Švec Štěpán
1
1
Staněk Pavel
Moulis Ondřej
1
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
               
72
107
7
14
3
6

Soupiska Tenis klub Nýrsko

jméno
nar.
BH
1
Vlach Pavel
06.01.1983
1044
1
2
Mašek Pavel
30.05.1973
1044
1
3
Bunda Jiří
08.05.1974
1044
1
4
Rašek Rostislav
26.08.1976
1044
1
5
Švec Štěpán
18.01.2002
1044
1
6
Michálek Libor
20.08.1970
1044
1
7
Neudek Petr
18.07.1970
1044
1
8
Švec Šimon
14.08.2006
1044
1
9
Bušek Petr
17.03.2006
1044
1
21
Knotková Nela (H)
28.01.2003
1030
1
22
Valdmanová Simona
25.10.1999
1030
1
23
Kalivodová Aneta
06.11.1999
1030
1
24
vavrova natalie
19.02.2007
1030
1
25
Helmberger Hana
27.05.1978
1030
1

Soupiska TK Škoda Plzeň D

jméno
nar.
BH
1
Pechan Jiří
29.09.1980
668
4
2
Mudra Lukáš
03.05.1993
1044
1
3
Zummer Michael
09.08.1990
1044
1
4
Moulis Ondřej
26.10.1991
1044
1
5
Staněk Pavel
30.09.1976
1044
1
6
Zummer Marek
03.07.1992
1044
1
7
Matas Robert
21.10.1971
1044
1
8
Bek Milan
15.09.1974
1044
1
21
Lisecová Michaela
23.11.1989
419
6
22
Sedláčková Michaela
26.03.1993
583
4
23
Kopačková Veronika
19.04.1985
1030
1
24
Ohajdová Markéta
29.10.2001
1030
1
25
Majerová Kristýna
15.03.2005
1030
1