Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01. DIVIZE A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCV Strání
Tisknout
6
1
41:22
86:54
671:525
13
2
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
4
3
34:29
77:65
636:613
11
3
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
4
3
31:32
71:69
606:594
11
4
TJ Brno-Komín
Tisknout
3
4
34:29
77:62
633:588
10
5
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
3
4
30:33
66:71
605:627
10
6
TK Spartak Jihlava B
Tisknout
3
4
28:35
61:79
594:641
10
7
ŽLTC Brno
Tisknout
3
4
26:37
55:82
522:634
10
8
TC Brno C
Tisknout
2
5
28:35
64:75
580:625
9

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2019
11
TCV Strání ŽLTC Brno
5:4
12:8
94:74
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Turčan Mário (EU)
20
Černoch Jakub
4
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
2.
Zelenay Igor (EU)
20
Doušek Adam
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
3.
Betáková Patrícia (EU)
12
Krejčí Kateřina
4
7:6
6:7
4:6
17
19
1
2
0
1
4.
Kulhánková Aneta
12
 
 
 
0
12
0
2
0
1
5.
Šobáň Filip (EU)
9
Zourek David
1
6:7
6:2
5:7
17
16
1
2
0
1
6.
Gregor Petr
1
Ryšánek Jan
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Krejčí Kateřina
Kulhánková Aneta
4
12
 
 
 
0
12
0
2
0
1
8.
Zelenay Igor (EU)
Šobáň Filip (EU)
20
9
Černoch Jakub
Doušek Adam
4
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
9.
Turčan Mário (EU)
Gregor Petr
20
1
Zourek David
Ryšánek Jan
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
               
94
74
12
8
5
4

Soupiska TCV Strání

jméno
nar.
BH
1
Turčan Mário (EU)
04.11.1992
59
20
2
Zelenay Igor (EU)
02.10.1982
69
20
3
Pouš Ivan (EU)
02.12.1997
866
3
4
Šobáň Filip (EU)
19.03.1997
317
9
5
Krakovský Matej (EU)
29.10.1999
1001
3
6
Světlík Bronislav
19.08.1971
1044
1
7
Výrostko Tomáš (EU)
15.05.1987
1044
1
8
Gregor Petr
21.10.1977
1044
1
9
Drha Jan
06.10.1995
1044
1
10
Světlík Radovan
12.04.1974
1044
1
11
Žajgla Josef
01.08.1999
1044
1
12
Smetana Martin
23.01.1994
1044
1
21
Svatíková Laura (EU)
29.04.1994
74
20
22
Betáková Patrícia (EU)
09.07.1999
167
12
23
Krchová Michaela
20.06.1994
233
9
24
Škodáčková Katarína (EU)
03.03.1996
284
9
25
Juřenová Denisa
24.02.1998
1030
1
26
Pavlíková Vladimíra (EU)
25.02.2004
1030
1
27
Šimonová Nina (EU)
13.04.2005
1030
1
28
Vintrová Adéla
09.11.2004
1030
1

Soupiska ŽLTC Brno

jméno
nar.
BH
1
Aregger Lars (Z)
03.01.2001
122
15
2
Černoch Jakub
07.06.1998
654
4
3
Doušek Adam
13.06.2002
1044
1
4
Bartl Jaroslav
03.01.1978
1044
1
5
Belatka Martin
03.03.1984
1044
1
6
Hečko Roman
01.07.1981
1044
1
7
Dvořáček Martin
15.11.1972
1044
1
8
Božek Roman
03.02.1975
1044
1
9
Tejkal Marek
05.11.2002
1044
1
10
Zourek David
29.07.2003
1044
1
11
Ryšánek Jan
18.04.2001
1044
1
12
Černý Jan
10.11.2004
1044
1
21
Hrbková Nicole Victoria
16.06.2002
259
9
22
Šimonová Sára
20.06.2003
631
4
23
Kuncková Martina
15.04.2001
247
9
24
Krejčí Kateřina
10.03.2002
653
4
25
Kulhánková Aneta
10.04.1998
165
12
26
Hrdinková Denise (H)
29.09.2003
1030
1
27
Dvořáčková Veronika
23.08.1977
1030
1
28
Dvořáčková Emma
18.03.2006
1030
1