Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
7
1
57:15
117:38
813:566
15
2
TK Slavia Orlová C
Tisknout
7
1
50:22
107:50
836:534
15
3
TJ TO Sokol Stará Bělá B
Tisknout
7
1
45:27
99:64
739:596
15
4
TK TENNISPOINT FM B
Tisknout
4
4
36:36
76:76
638:649
12
5
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Tisknout
4
4
35:37
78:81
681:699
12
6
TJ Baník Ostrava OKD
Tisknout
2
6
28:44
64:93
580:719
10
7
TC Ostrava Nová Ves
Tisknout
2
6
27:45
62:97
648:733
10
8
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
2
6
24:48
57:105
597:829
10
9
TK Hlučín B
Tisknout
1
7
22:50
50:106
575:782
9
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
8
23.06.2018
39
TK Hlučín B TJ TO Sokol Stará Bělá B
1:8
3:17
58:115
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pchálek Šimon
1
Sýkora Marek
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Chrobák Arnošt
1
Holaň Marek
1
4:6
6:3
6:4
16
13
2
1
1
0
3.
Pchálková Aneta
1
Priesolová Julie
3
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Černocká Kateřina
1
Břežná Barbara
3
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Burda Jiří
1
Sekula David
1
4:6
1:2
 
5
12
0
2
0
1
6.
Wanderburg Pavel
1
Němeček Tomáš
1
3:6
7:6
3:6
13
18
1
2
0
1
7.
Kráčmarová Aneta
Pchálková Aneta
1
1
Priesolová Julie
Břežná Barbara
3
3
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Pchálek Šimon
Chrobák Arnošt
1
1
Holaň Marek
Sekula David
1
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Burda Jan
Wanderburg Pavel
1
1
Sýkora Marek
Němeček Tomáš
1
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
               
58
115
3
17
1
8

Soupiska TK Hlučín B

jméno
nar.
BH
1
Pchálek Šimon
05.02.1999
1035
1
2
Chrobák Arnošt
23.06.1999
1035
1
3
Burda Jiří
14.11.2001
1035
1
4
Glumbík Martin
26.10.1999
1035
1
5
Reiský Vojtěch
17.07.2002
1035
1
6
Burda Jan
03.11.1997
1035
1
7
Wanderburg Pavel
30.08.2004
1035
1
8
Reiský Štěpán
18.04.2004
1035
1
21
Kusáková Tereza
03.07.2001
1031
1
22
Kráčmarová Aneta
15.07.2000
1031
1
23
Pchálková Aneta
15.05.2002
1031
1
24
Černocká Kateřina
12.03.2001
1031
1

Soupiska TJ TO Sokol Stará Bělá B

jméno
nar.
BH
1
Sýkora Marek
29.07.1997
1035
1
2
Holaň Marek
13.04.1995
1035
1
3
Sekula David
08.11.1994
1035
1
4
Němeček Tomáš
14.08.1996
1035
1
5
Břežný Jiří
26.01.2000
1035
1
6
Pešat Pavel
18.05.1963
1035
1
7
Horák Radim
07.05.2000
1035
1
8
Žemla Jakub
03.07.2000
1035
1
9
Galajda Šimon
05.12.2000
1035
1
21
Priesolová Julie
16.11.2001
759
3
22
Břežná Barbara
17.12.1992
794
3
23
Bodnárová Kristýna
03.12.1997
1031
1
24
Pešatová Marie
05.02.2003
1031
1
25
Mecová Kristýna (H)
05.09.2003
1031
1
26
Fialová Nikola (H)
24.06.2000
1031
1
27
Štveráková Terezie
21.03.2006
1031
1
28
Balášová Kateřina
13.02.2005
1031
1