Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
7
1
57:15
117:38
813:566
15
2
TK Slavia Orlová C
Tisknout
7
1
50:22
107:50
836:534
15
3
TJ TO Sokol Stará Bělá B
Tisknout
7
1
45:27
99:64
739:596
15
4
TK TENNISPOINT FM B
Tisknout
4
4
36:36
76:76
638:649
12
5
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Tisknout
4
4
35:37
78:81
681:699
12
6
TJ Baník Ostrava OKD
Tisknout
2
6
28:44
64:93
580:719
10
7
TC Ostrava Nová Ves
Tisknout
2
6
27:45
62:97
648:733
10
8
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
2
6
24:48
57:105
597:829
10
9
TK Hlučín B
Tisknout
1
7
22:50
50:106
575:782
9
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
19.05.2018
20
TJ TO Sokol Stará Bělá B TO VOKD Ostrava-Poruba
6:3
14:8
99:74
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sýkora Marek
1
Zháněl Marek
1
6:2
2:6
6:3
14
11
2
1
1
0
2.
Němeček Tomáš
1
Sedlář Vladimír
1
7:6
6:0
 
13
6
2
0
1
0
3.
Priesolová Julie
3
Kuropčáková Klára (H)
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
4.
Břežná Barbara
3
Satková Tereza
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
5.
Břežný Jiří
1
Vodička Martin
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Žemla Jakub
1
Kroupa Ondřej
1
6:2
2:6
1:6
9
14
1
2
0
1
7.
Priesolová Julie
Břežná Barbara
3
3
Kuropčáková Klára (H)
Satková Tereza
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
8.
Sýkora Marek
Němeček Tomáš
1
1
Zháněl Marek
Sedlář Vladimír
1
1
6:1
3:6
0:1
9
8
1
2
0
1
9.
Břežný Jiří
Žemla Jakub
1
1
Vodička Martin
Kroupa Ondřej
1
1
7:6
4:6
1:0
12
12
2
1
1
0
               
99
74
14
8
6
3

Soupiska TJ TO Sokol Stará Bělá B

jméno
nar.
BH
1
Sýkora Marek
29.07.1997
1035
1
2
Holaň Marek
13.04.1995
1035
1
3
Sekula David
08.11.1994
1035
1
4
Němeček Tomáš
14.08.1996
1035
1
5
Břežný Jiří
26.01.2000
1035
1
6
Pešat Pavel
18.05.1963
1035
1
7
Horák Radim
07.05.2000
1035
1
8
Žemla Jakub
03.07.2000
1035
1
9
Galajda Šimon
05.12.2000
1035
1
21
Priesolová Julie
16.11.2001
759
3
22
Břežná Barbara
17.12.1992
794
3
23
Bodnárová Kristýna
03.12.1997
1031
1
24
Pešatová Marie
05.02.2003
1031
1
25
Mecová Kristýna (H)
05.09.2003
1031
1
26
Fialová Nikola (H)
24.06.2000
1031
1
27
Štveráková Terezie
21.03.2006
1031
1
28
Balášová Kateřina
13.02.2005
1031
1

Soupiska TO VOKD Ostrava-Poruba

jméno
nar.
BH
1
Zháněl Marek
02.11.1986
1035
1
2
Sedlář Vladimír
21.01.1983
1035
1
3
Vodička Martin
10.11.1990
1035
1
4
Kroupa Ondřej
24.04.1987
1035
1
5
Res Richard
25.01.2002
1035
1
6
Tuhovčák Matěj
22.09.2001
1035
1
7
Res Oldřich
06.06.1973
1035
1
21
Kuropčáková Klára (H)
25.12.2003
1031
1
22
Satková Tereza
05.08.1989
1031
1
23
Pivodová Marika
16.02.1991
1031
1
24
Návratová Barbora
10.03.1996
1031
1
25
Návratova Martina
03.03.1999
1031
1
26
Stupkova ELiska
21.12.2005
1031
1