Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

07. III.TŔÍDA sk.CA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Tesla Brno
Tisknout
7
0
42:21
91:51
690:518
14
2
Tatran Brno Kohoutovice B
Tisknout
5
2
41:22
88:50
672:540
12
3
TK Znojmo
Tisknout
4
3
37:26
79:57
624:549
11
4
Start Brno B
Tisknout
4
3
35:28
73:60
591:561
11
5
TK Velké Bílovice
Tisknout
4
3
34:29
76:67
676:613
11
6
ASK Lipůvka
Tisknout
2
5
27:36
57:77
574:603
9
7
Sokol Brno Žabovřesky B
Tisknout
2
5
26:37
60:78
557:615
9
8
Sokol Husovice
Tisknout
0
7
10:53
25:109
358:743
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
19.5.2018
12
Sokol Husovice ASK Lipůvka
2:7
4:14
47:95
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Procházka David (H)
1
Koch Pavel
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Hanzal Roman
1
Hoppe Robert
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Ryšánek Tomáš
1
Terziev Christo
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
4.
Jakubec Petr
1
Závodný Ondřej
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Halamíčková Milana
3
Procházková Andrea
4
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Vejmelková Jaroslava
3
Kučerová Barbora (H)
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
7.
Procházka David (H)
Hanzal Roman
1
1
Hoppe Robert
Terziev Christo
1
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Jakubec Petr
Ryšánek Tomáš
1
1
Koch Pavel
Závodný Radek
1
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Halamíčková Milana
Vejmelková Jaroslava
3
3
Procházková Andrea
Kučerová Barbora (H)
4
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
               
47
95
4
14
2
7

Soupiska Sokol Husovice

jméno
nar.
BH
1
Duchoslav Josef (H)
15.11.1994
1035
1
2
Procházka David (H)
16.06.1994
1035
1
3
Hanzal Roman
04.12.1977
1035
1
4
Ryšánek Tomáš
11.06.1975
1035
1
5
Jakubec Petr
28.08.1974
1035
1
21
Halamíčková Milana
16.07.1968
759
3
22
Vejmelková Jaroslava
06.06.1956
952
3
23
Frantová Gabriela
18.04.1994
1031
1

Soupiska ASK Lipůvka

jméno
nar.
BH
1
Koch Pavel
18.01.1975
1035
1
2
Hoppe Robert
22.05.1990
1035
1
3
Terziev Christo
26.12.1991
1035
1
4
Závodný Ondřej
06.10.1987
1035
1
5
Závodný Radek
27.02.1965
1035
1
6
Vrchlabský Jaroslav
25.03.1964
1035
1
7
Halbich Jan
01.10.1960
1035
1
8
Dynák Pavel
09.07.1963
1035
1
9
Rozmahel Leoš
28.05.1965
1035
1
21
Procházková Andrea
14.02.1992
584
4
22
Kučerová Barbora (H)
25.03.1996
1031
1
23
Dynáková Michaela
16.01.1967
1031
1