Název: |
TJ Kraví Hora Brno open |
Datum: |
17.-17.06. |
Pořadatel: |
TJ Kraví Hora Brno (300) |
Místo konání: |
Areál VUT, Rybkova 23, Brno |
Kódové číslo: |
916729 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
neuvedeno |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Dostál Marek |
Bellova 24 | |
623 00 BRNO | |
Tel. (1): |
604245748 |
E-mail: |
dostalmarek@centrum.cz |
Internet: |
www.kravi-hora.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hlučil Lukáš | 25.04.2014 | Sokol Brno Žabovřesky | volná karta | 31.05.2023 10:02:58 |
2. |
Vaňková Vanessa | 12.06.2015 | TJ Brno-Komín | volná karta | 31.05.2023 18:11:41 |
3. |
Vyžrálek Radim | 28.04.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 02.06.2023 08:04:19 |
4. |
Balej Vanessa | 25.06.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 04.06.2023 12:43:23 |
5. |
Trefil Nikolas | 08.05.2014 | TC Brno. | volná karta | 04.06.2023 19:33:10 |
6. |
Šimek Leonard | 24.07.2015 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | volná karta | 04.06.2023 21:35:25 |
7. |
Bartošková Edita | 12.02.2014 | - | volná karta | 05.06.2023 06:17:13 |
8. |
Kolář Jakub | 04.01.2015 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | volná karta | 12.06.2023 10:09:13 |
9. |
Bukalová Sofie | 08.01.2015 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 12.06.2023 11:44:13 |
10. |
Nečekalová Lucie | 04.03.2016 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | volná karta | 12.06.2023 18:03:48 |
11. |
Grünthal Filip | 05.01.2014 | TC ESO Praha z.s. | volná karta | 12.06.2023 18:43:00 |
12. |
Oháňka Ivo | 07.01.2014 | TC-MJ TENIS Líšeň | volná karta | 12.06.2023 19:31:46 |
13. |
Henek Jakub | 11.01.2015 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | volná karta | 13.06.2023 17:37:56 |
14. |
Zemanová Adéla | 16.01.2015 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 13.06.2023 19:42:31 |
15. |
Benda Štěpán | 05.11.2014 | TK SB Světlá n.Sáz. | volná karta | 14.06.2023 09:06:28 |
16. |
Smolková Natálie | 27.11.2014 | Tenisový klub Mikulov, spolek | volná karta | 14.06.2023 12:51:08 |
17. |
Walter Laureen Evien | 28.11.2014 | Sokol Brno Žabovřesky | volná karta | 14.06.2023 20:00:56 |
18. |
Vymyslická Zoe | 12.01.2014 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 14.06.2023 22:04:32 |
19. |
Fiala Aleš | 18.04.2014 | TC Brno. | volná karta | 15.06.2023 14:26:18 |
20. |
Skoták Teo | 21.02.2015 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 16.06.2023 13:32:57 |
21. |
Kadlec Jan | 03.01.2015 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | volná karta | 16.06.2023 13:34:46 |
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Skřičková Adina | 02.01.2014 | TJ Kraví Hora Brno | odhlášeno pořadatelem | 11.06.2023 20:26:29 |
2. |
Bertoli Nina | 27.09.2014 | TJ Kraví Hora Brno | odhlášeno pořadatelem | 11.06.2023 20:26:35 |