Název: |
TENNISPOINT BABY TOUR 2023 II |
Datum: |
28.-28.09. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (300) |
Místo konání: |
FRÝDEK-MÍSTEK |
Kódové číslo: |
916711 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Čt do 08:15 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
Na Drahách 196 | |
739 25 Sviadnov | |
Tel. (1): |
602 718 364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šopková Julie | 11.06.2014 | TK TENNISPOINT FM | přijatá do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 09.08.2023 17:43:09 |
2. |
Grygarová Elen | 29.11.2014 | TK TENNISPOINT FM | přijatá do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 09.08.2023 17:43:17 |
3. |
Chlebková Simona | 19.02.2015 | TK TENNISPOINT FM | přijatá do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 09.08.2023 17:43:54 |
4. |
Chybová Terezie | 18.12.2014 | TK TENNISPOINT FM | přijatá do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 19.08.2023 16:52:15 |
5. |
Vychodilová Barbora | 07.08.2016 | TC Ostrava Nová Ves | přijatá do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 17.09.2023 11:15:16 |
6. |
Davidová Klaudie | 05.05.2015 | SK LAMA o.s. | přijatá do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 20.09.2023 11:37:54 |
7. |
Sikorová Laura | 21.01.2014 | TJ TO Sokol Stará Bělá | přijatá do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 20.09.2023 12:35:14 |
8. |
Hupková Lilien | 01.08.2016 | SK Vitality Slezsko o.s. | přijatá do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 23.09.2023 09:01:08 |
9. |
Pivodová Anita | 22.08.2014 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijatá do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 26.09.2023 11:11:01 |
10. |
Irgl Viktoria | 28.02.2014 | TOPTENNIS club | přijatá do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 26.09.2023 12:49:01 |
11. |
Burianová Klára | 29.09.2014 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | přijatá do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 27.09.2023 10:22:52 |
12. |
Holleschová Linda | 09.09.2014 | SK JC Sport Opava | přijatá do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 27.09.2023 10:24:08 |
13. |
volná karta | volná karta |
|||
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Janák Matěj | 13.01.2015 | TK Na Dolině o.s. | přijat do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 02.05.2023 13:43:17 |
2. |
Blahovec Mikuláš | 09.08.2014 | TJ Baník Ostrava OKD | přijat do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 16.06.2023 18:21:47 |
3. |
Škola Kryštof | 18.02.2015 | TK TENNISPOINT FM | přijat do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 09.08.2023 17:43:28 |
4. |
Bradna Jan | 06.12.2014 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | přijat do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 06.09.2023 08:06:18 |
5. |
Mlčoch Josef Václav | 27.04.2014 | SK Vitality Slezsko o.s. | přijat do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 12.09.2023 11:34:44 |
6. |
Zaremba Jakub | 11.03.2014 | TK TENNISPOINT FM | přijat do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 15.09.2023 16:28:41 |
7. |
Branc Ondřej | 19.06.2015 | SK Vitality Slezsko o.s. | přijat do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 16.09.2023 22:00:02 |
8. |
Mondok Alex | 07.06.2016 | Tenis Dobříš | přijat do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 20.09.2023 13:18:56 |
9. |
Hoch Jakub | 26.08.2014 | TJ Baník Ostrava OKD | přijat do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 21.09.2023 21:01:35 |
10. |
Barčík Šimon | 30.12.2014 | TK Havířov, z.s. | přijat do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 23.09.2023 07:44:00 |
11. |
Mouffak Aymen | 11.08.2015 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | přijat do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 24.09.2023 09:55:28 |
12. |
Smejkal Matyáš | 19.03.2015 | TK Bílovec | přijat do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 25.09.2023 08:23:40 |
13. |
Gabrhelík Jiří | 05.10.2014 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | přijat do turnaje, prezence ČT 28/9 2023 do 08,30 | 25.09.2023 08:27:55 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Brňovjáková Kateřina | 07.02.2014 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 24.09.2023 19:21:16 |
2. |
Hronová Viktorie | 02.09.2014 | TK TENNISPOINT FM | odhlášeno pořadatelem | 27.09.2023 10:26:05 |