Název: |
TK Nýrsko Open |
Datum: |
01.-01.07. |
Pořadatel: |
Tenis klub Nýrsko (300) |
Kódové číslo: |
916550 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Vlach Pavel |
932 | |
34022 Nýrsko | |
Tel. (1): |
604728726 |
E-mail: |
jarmo19@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hakr Matyáš | 10.12.2014 | TK Strakonice | 05.04.2023 20:27:30 |
|
2. |
Varvařovský Kamil | 01.10.2015 | Orel jednota Praha-Balkán | 06.04.2023 09:07:28 |
|
3. |
Opluštil Antonín | 21.11.2014 | Tenis klub Nýrsko | 06.04.2023 09:12:01 |
|
4. |
Pechová Anna | 08.01.2014 | Lokomotiva Zdice | 10.04.2023 13:17:20 |
|
5. |
Karlíková Ema | 26.02.2014 | SPORT EDEN Beroun | 08.05.2023 10:49:59 |
|
6. |
Koubová Anita | 22.02.2014 | TK Vodní stavby Plzeň | 21.05.2023 08:57:26 |
|
7. |
Sedláčková Karla | 21.06.2014 | TK Slavia Plzeň | 22.05.2023 13:55:25 |
|
8. |
Mottlová Klaudie | 08.04.2015 | TK Slavia Plzeň | 28.05.2023 04:11:24 |
|
9. |
Pavlisová Kristýna | 06.09.2014 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 12.06.2023 09:46:17 |
|
10. |
Švíková Anna | 01.10.2014 | TK Slavia Plzeň | 12.06.2023 09:48:33 |
|
11. |
Paleček Ondřej | 23.02.2014 | LTC Český Krumlov | 14.06.2023 14:26:09 |
|
12. |
Taušnerová Monika | 10.06.2015 | Tenisklub Cheb | 17.06.2023 19:09:24 |
|
13. |
Taušnerová Veronika | 10.06.2015 | Tenisklub Cheb | 17.06.2023 19:11:21 |
|
14. |
Holeksová Valentýna | 04.02.2014 | TK Strakonice | 19.06.2023 11:55:41 |
|
15. |
Vyžralová Viktorie | 16.10.2014 | LTC Velešín z.s. | 27.06.2023 07:21:20 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Bartošová Jana | 25.05.2014 | Tenis klub Nýrsko | odhlášeno pořadatelem | 18.04.2023 08:32:15 |
2. |
Koblasová Klára | 26.05.2014 | Tenis klub Nýrsko | odhlášeno pořadatelem | 18.04.2023 08:32:25 |
3. |
Kohout Max | 14.02.2015 | Tenis klub Nýrsko | odhlášeno pořadatelem | 18.04.2023 08:32:36 |
4. |
Klíma Eliáš | 20.07.2015 | Tenis klub Nýrsko | odhlášeno pořadatelem | 18.04.2023 08:32:46 |
5. |
Jonášová Mia | 18.01.2015 | Tenis klub Nýrsko | odhlášeno pořadatelem | 18.04.2023 08:32:55 |
6. |
Molíková Eliška | 02.04.2015 | Tenis klub Nýrsko | odhlášeno pořadatelem | 18.04.2023 08:33:13 |
7. |
Dagoury Raphael | 25.03.2015 | Tenis klub Nýrsko | odhlášeno pořadatelem | 18.04.2023 08:33:23 |
8. |
Kubíková Aneta | 26.10.2014 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 07.06.2023 18:59:53 |
9. |
Černá Laura | 04.02.2015 | TK Hořovice | odhlášeno hráčem | 10.06.2023 21:42:24 |
10. |
Čepelák Jakub | 23.08.2014 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 16.06.2023 18:58:56 |
11. |
Zlámala Dominik | 06.06.2014 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 21.06.2023 12:02:18 |