Název: |
Babytenis - Tenisová akademie Renáty Voráčové |
Datum: |
17.-17.06. |
Pořadatel: |
TK Spytihněv (300) |
Místo konání: |
TK SPYTIHNĚV |
Kódové číslo: |
916535 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Tretorn |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Voráč František |
Hvozdná 190 | |
76311 Zlín | |
Tel. (1): |
577901041 |
Tel. (2): |
606736388 |
E-mail: |
renatavoracovaakademie@email.cz |
Internet: |
www.renatavoracovaakademie.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hálová Natálie | 04.05.2015 | TK Zlín | 05.04.2023 20:14:03 |
|
2. |
Kubátová Adriana | 24.05.2014 | TK Zlín | 14.04.2023 19:54:52 |
|
3. |
Kunovská Alžběta | 03.11.2014 | TJ Sokol Uherský Brod | 08.05.2023 10:07:07 |
|
4. |
Hegr Martin | 11.06.2014 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 15.05.2023 21:54:12 |
|
5. |
Dudešek Václav | 26.08.2014 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 21.05.2023 20:53:50 |
|
6. |
Lancůchová Sofie | 29.04.2014 | Tenisový klub Vnorovy, z.s. | 30.05.2023 16:45:44 |
|
7. |
Bendová Natálie | 17.08.2015 | TK Zlín | 05.06.2023 09:37:59 |
|
8. |
Hora Maxmilian | 24.06.2015 | TK Zlín | 06.06.2023 10:47:06 |
|
9. |
Janda Jaroslav | 09.05.2015 | TK Zlín | 12.06.2023 17:11:00 |
|
10. |
Macháčková Patricie | 23.01.2014 | TK Zlín | 12.06.2023 22:17:18 |
|
11. |
Prekopp Charlotte | 23.09.2015 | - | 13.06.2023 12:29:12 |
|
12. |
Sovjáková Terezie | 21.10.2014 | TK Zlín | 13.06.2023 20:12:09 |
|
13. |
Chovancová Isabel | 30.03.2014 | SK Uherský Brod | 14.06.2023 20:55:36 |
|
14. |
Frelich Tomáš | 11.07.2014 | TK AGROFERT Prostějov | 15.06.2023 12:59:08 |
|
15. |
Franta Adam | 18.09.2015 | TK Uherské Hradiště | 16.06.2023 10:34:25 |
|
16. |
Janíček Jakub | 28.10.2014 | TK Uherské Hradiště | 16.06.2023 10:34:39 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Jindřichová Nela | 14.05.2015 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 14.06.2023 12:42:32 |
2. |
Zicha Eduard | 31.08.2015 | TK Spytihněv | odhlášeno pořadatelem | 15.06.2023 12:59:40 |
3. |
Blaha David | 02.03.2014 | Orel jednota Uherský Brod | odhlášeno pořadatelem | 16.06.2023 10:36:23 |