Český tenisový svaz
Název:
oblastní přebor
Datum:
12.-13.06.
Pořadatel:
jihočeský (300)
Místo konání:
Jiskra Třeboň
Kódové číslo:
916533
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Chalupa Petr
Jiráskova 444/II
37901 Třeboň
Tel. (1):
602952762
E-mail:
tenis@jiskratrebon.cz

Poznámka pořadatele:

Vrchní rozhodčí: Věra Zasadilová
Zúčastní se 16 chlapců a 16 dívek.
Soutěže hrají chlapci a dívky odděleně.
V letošním roce bude sehrána i soutěž čtyřher.
Startovné Kč 300,-.
Rozpis soutěže www.jihocesky.cztenis.cz/rozpisy-smisena-druzstva-a-letni-prebory-jednotlivcu-2021/#jednotlivci
- aktualizace 10. 6. 2021:
-- Postup na MR ČR: 4 hráči: 2 finalisté a 2 poražení semifinalisté jak v soutěži chlapců, tak v soutěži dívek.
- aktualizace 11. 6. 2021:
-- Turnaj bude rozlosován po prezentaci (potvrzení účasti - telefonicky nebo SMS) na tel. 605206980 (V. Zasadilová) dne 11. 6. 2021 v 18:00.
-- Herní systém:
Hraje se vyřazovacím systémem na jednu porážku (pavouk). Hráči a
hráčky, kteří prohrají své první utkání dvouhry v turnaji, budou hrát turnaj útěchy (stejné rozlosování – hra do leva pavouka). Turnaj útěchy bude hrán rovněž vyřazovacím systémem na jednu porážku.
--Způsob hry:
Hraje se podle pravidel baby-tenisu, zveřejněných na oficiálních
stránkách ČTS www.cztenis.cz platných k datu zahájení turnaje. Počítání stavu: Dvouhra se hraje (s výhodami) a čtyřhra (bez výhod) na jednu vítěznou sadu. Sada se hraje standardním způsobem, za stavu her 6:6 tedy rozhoduje o vítězi sady „tiebreak“ do 7 bodů.
--Rozlosování:
---chlapci:
Předkolo:
Krejčí F. - Krejsa D.
První kolo:
Venc A. - vítěz předkola
Levans J. - Trnka T.
Nekola M. - Dušek D. J.
Jindra J. - Chrt T.
Zápasy začínají v 9:00 pro Krejčí F., Krejsa D., Levans J., Trnka T., Nekola M., Dušek D. J., pro ostatní chlapce nejdříve v 9:30.
---dívky:
První kolo:
Bredová J. - Frommová E.
Šebístková T. - Robová B.
Fiedlerová E. - Vaková L.
Votavová H. - Vavrušková E.
Zápasy začínají v 9:00 pro Bredová J., Frommová E., Šebístková T., Robová B., pro ostatní nejdříve v 9:30.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Votavová Hana 18.12.2012 LTC České Budějovice,z.s. volná karta
16.03.2021 12:22:14
2.
Trnka Tomáš 19.12.2012 LTC České Budějovice,z.s. volná karta
22.03.2021 17:42:18
3.
Krejčí Filip 25.03.2012 TJ Centropen Dačice volná karta
31.03.2021 21:17:16
4.
Frommová Emma 06.04.2012 LTC České Budějovice,z.s. volná karta
04.04.2021 09:38:05
5.
Šebístková Tereza 23.03.2012 LTC Humpolec volná karta
12.04.2021 12:23:00
6.
Levans James 28.11.2012 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu volná karta
22.04.2021 19:33:34
7.
Fiedlerová Enola 16.08.2012 LTC Tábor 1903 volná karta
13.05.2021 09:34:29
8.
Venc Adam 20.08.2013 LTC Humpolec volná karta
18.05.2021 08:06:58
9.
Chrt Tomáš 01.02.2013 TK Sezimovo Ústí volná karta
19.05.2021 12:56:19
10.
Vavrušková Ema 13.06.2013 TK Sezimovo Ústí volná karta
28.05.2021 13:52:53
11.
Nekola Matyáš 10.04.2012 TK VEVE Tábor volná karta
28.05.2021 15:00:18
12.
Krejsa Daniel 22.10.2013 TJ Lokomotiva Veselí n.L. volná karta
29.05.2021 08:25:11
13.
Robová Barbora 13.03.2013 LTC České Budějovice,z.s. volná karta
02.06.2021 13:05:05
14.
Vaková Leticie 06.11.2013 LTC České Budějovice,z.s. volná karta
05.06.2021 13:13:51
15.
Dušek David Jan 24.01.2012 LTC Tábor 1903 volná karta
10.06.2021 22:39:06
16.
Bredová Julie 10.06.2012 LTC Tábor 1903 volná karta
10.06.2021 22:40:40
17.
Jindra Jan 31.01.2012 LTC Tábor 1903 volná karta
11.06.2021 10:43:05
18.
volná karta      
volná karta
19.
volná karta      
volná karta
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Ježek David 06.11.2012 TK Soběslav odhlášeno pořadatelem
09.06.2021 15:45:19