Datum: |
22.-22.04. |
Pořadatel: |
TK Písnice (300) |
Kódové číslo: |
916501 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
So do 13:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Jiroušek Roman |
Smrková 788 | |
252 42 Jesenice | |
Tel. (1): |
603 203 842 |
Tel. (2): |
261 910 033 |
E-mail: |
r.jirousek@centrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kubincová Anna | 13.08.2015 | TK Spartak Jihlava | volná karta | 06.04.2023 09:08:53 |
2. |
Haišman Jaroslav | 25.04.2014 | TK Sparta Praha | volná karta | 06.04.2023 17:15:19 |
3. |
Šimánek Bruno | 31.07.2014 | I.ČLTK Praha | volná karta | 07.04.2023 08:12:29 |
4. |
Pražák Jakub | 03.01.2014 | TK Hlinsko | volná karta | 07.04.2023 21:30:56 |
5. |
Holejšovská Julie | 11.11.2014 | TK Sparta Praha | volná karta | 07.04.2023 22:45:03 |
6. |
Šimková Edita | 25.11.2014 | TK SK Dobrá Voda u Č.B. | volná karta | 11.04.2023 09:16:37 |
7. |
Starnovská Lucie | 15.04.2014 | TJ TK Neratovice | volná karta | 11.04.2023 14:26:21 |
8. |
Višňovský Eduard | 02.01.2015 | 1.TK Pacov | volná karta | 11.04.2023 15:10:07 |
9. |
Ryšavý Daniel | 03.03.2014 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 12.04.2023 07:47:02 |
10. |
Šturmová Lilien | 26.10.2014 | I.ČLTK Praha | volná karta | 12.04.2023 09:23:25 |
11. |
Slobodová Markéta | 22.04.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 12.04.2023 22:25:36 |
12. |
Kodl Václav | 02.06.2014 | SK Aritma Praha | volná karta | 13.04.2023 14:42:15 |
13. |
Kozderka Jakub | 21.06.2014 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | volná karta | 13.04.2023 16:18:28 |
14. |
Vrbatova Lilian | 15.08.2014 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 14.04.2023 19:48:08 |
15. |
Douša Adam | 04.07.2014 | LTC Kolín | volná karta | 15.04.2023 11:16:41 |
16. |
Pešková Erika | 27.06.2015 | Sportclub Řevnice, z.s. | volná karta | 15.04.2023 12:16:01 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
HONČL Oskar | 29.01.2015 | SK HAMR, z.s. | přijat | 16.04.2023 18:51:18 |
2. |
Kodrová Lucie | 09.10.2014 | I.ČLTK Praha | přijat | 17.04.2023 20:27:25 |
3. |
Dolečková Darija | 15.03.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | přijat | 18.04.2023 08:54:17 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Filatov Egor | 20.05.2014 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 13.04.2023 20:52:33 |
2. |
Procházka Jakub | 03.01.2014 | TK Spartak Jihlava | odhlášeno hráčem | 17.04.2023 21:47:07 |