Datum: |
27.-27.08. |
Pořadatel: |
TK Drnovice (300) |
Místo konání: |
Tenisový klub Drnovice |
Dotace: |
300 |
Kódové číslo: |
916045 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Ne do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Alturban Karel |
Sídliště Osvobození 3 | |
68201 Vyškov | |
Tel. (1): |
604628184 |
E-mail: |
karel.alturban@seznam.cz |
Internet: |
www.tenis-drnovice.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Janovský Nick | 13.12.2016 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 07.04.2023 16:27:29 |
2. |
Zdráhalová Isabel | 09.11.2016 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 28.05.2023 12:48:59 |
3. |
Lefnerová Eliška | 31.03.2017 | TK Drnovice | volná karta | 19.06.2023 20:38:28 |
4. |
Kropáč Lukáš | 21.12.2016 | TK Drnovice | volná karta | 19.06.2023 20:38:36 |
5. |
Plch David | 08.10.2016 | TK Drnovice | volná karta | 19.06.2023 20:40:07 |
6. |
Lazorová Elen | 29.05.2017 | TK Vyškov | volná karta | 08.07.2023 12:46:45 |
7. |
Štěpánková Tereza | 30.08.2016 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 18.07.2023 19:01:33 |
8. |
Strupková Adéla | 02.02.2016 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 30.07.2023 15:36:49 |
9. |
Čoupková Lara | 03.07.2017 | TC Brno. | volná karta | 01.08.2023 18:52:22 |
10. |
Gröppl Martin | 18.06.2017 | TC Brno. | volná karta | 05.08.2023 19:40:11 |
11. |
Slováková Laura | 25.06.2016 | TKB Hrušovany z.s. | volná karta | 06.08.2023 19:49:57 |
12. |
Stalčíková Johanka | 14.04.2017 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 10.08.2023 00:25:26 |
13. |
Bílková Ema | 05.03.2017 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 13.08.2023 20:45:09 |
14. |
Krajíčková Isabella | 28.05.2016 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 16.08.2023 15:17:51 |
15. |
Kynický Filip | 14.02.2017 | TJ Slavoj Velké Pavlovice | volná karta | 20.08.2023 10:25:10 |
16. |
Peštálová Natálie | 05.06.2016 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | volná karta | 20.08.2023 20:46:54 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Frelichová Elena | 24.03.2017 | TK AGROFERT Prostějov | přijata do turnaje | 23.08.2023 08:15:33 |
2. |
Široký Bernard | 16.12.2016 | TK Drnovice | přijat do turnaje | 24.08.2023 07:23:23 |
3. |
Čepka Jerguš | 07.11.2017 | - | Přijat do turnaje | 24.08.2023 14:13:52 |
4. |
Mrázová Emma | 20.05.2016 | LTC Hodonín | přijata do turnaje | 25.08.2023 15:57:17 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kocybala Ester | 27.09.2016 | Tenisový klub Šlapanice | odhlášeno hráčem | 11.05.2023 23:48:32 |
2. |
Alturban Karel | 08.06.2016 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 19.08.2023 08:13:46 |
3. |
Wachtel Viliam | 12.04.2016 | TK Drnovice | odhlášeno hráčem | 20.08.2023 14:54:11 |
4. |
Přikryl Vilém | 02.04.2016 | TK Drnovice | odhlášeno pořadatelem | 20.08.2023 16:33:16 |
5. |
Slováková Darina | 12.10.2018 | TKB Hrušovany z.s. | odhlášeno hráčem | 21.08.2023 08:00:09 |
6. |
Markusík Stella | 30.04.2017 | LTC Hodonín | odhlášeno pořadatelem | 25.08.2023 15:29:07 |