Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
10.-10.06. |
Pořadatel: |
středočeský (300) |
Místo konání: |
TC Vitality Březnice |
Kódové číslo: |
916011 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Veselý Jiří |
Sadová 746 | |
26272 Březnice | |
Tel. (1): |
318543329 |
Tel. (2): |
776634047 |
E-mail: |
info@tenisova-skola.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Čermáková Adéla | 15.11.2016 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | volná karta | 21.05.2023 20:16:17 |
2. |
Bálková Veronika | 10.05.2018 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | volná karta | 21.05.2023 22:33:07 |
3. |
Hybrant Filip | 27.10.2016 | TC VITALITY Březnice | volná karta | 23.05.2023 09:06:17 |
4. |
Novák Jakub | 14.01.2017 | TC VITALITY Březnice | volná karta | 23.05.2023 09:07:57 |
5. |
Koutenský Vojtěch | 29.01.2016 | TC VITALITY Březnice | volná karta | 23.05.2023 09:09:15 |
6. |
Bílý Václav | 22.04.2017 | TC VITALITY Březnice | volná karta | 23.05.2023 09:11:57 |
7. |
Dočkalíková Anna | 26.01.2016 | LTC Pardubice | volná karta | 23.05.2023 19:44:26 |
8. |
Stehlíková Kateřina | 14.10.2016 | TK Hořovice | volná karta | 23.05.2023 21:12:00 |
9. |
Bannych Vasilisa | 15.09.2016 | TK Sparta Praha | volná karta | 24.05.2023 11:48:52 |
10. |
Kotková Lucie | 16.01.2018 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | volná karta | 24.05.2023 13:01:50 |
11. |
Šik Dominik | 03.08.2018 | TK Březnice | volná karta | 31.05.2023 06:00:53 |
12. |
Jan Mikuláš | 16.06.2017 | TK Březnice | volná karta | 31.05.2023 06:02:32 |
13. |
Čížek Jiří | 22.11.2016 | TK Březnice | volná karta | 31.05.2023 06:04:08 |
14. |
Hamák Tadeáš | 04.02.2016 | TC VITALITY Březnice | volná karta | 31.05.2023 06:05:47 |
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Neckář Kevin | 14.01.2017 | TK Písek | 03.06.2023 13:53:52 |
|
2. |
Breda Tomáš | 29.03.2018 | LTC Tábor 1903 | 07.06.2023 12:11:46 |
|
3. |
Štiak Oliver | 11.09.2016 | LTC Tábor 1903 | 07.06.2023 12:12:21 |
|
4. |
Kopáč Filip | 25.04.2016 | LTC Slovan Kladno | 08.06.2023 09:35:42 |
|
5. |
Stehlíková Eliška | 26.11.2016 | TC VITALITY Březnice | 08.06.2023 12:11:23 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Žáková Linda | 07.04.2016 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 08.06.2023 20:30:53 |