Název: | Pohár MÚ D.K.n.L. | Pořadatel: | Tennis club Dvůr Králové | Datum: | 26.-29.09. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Chudějová Aneta | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Davidová Natálie | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jansová Eliška | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Svobodová Klára | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hrabalová Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Pastrňáková Barbora | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Látalová Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Hřebačková Tereza | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (7), 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Kotvová Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
Tobišková Andrea | | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Peřinová Julie | | | | | | |
| | | | | | |
Köhlerová Ester | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Prouzová Anna-Marie | | | | | | |
| | | | | | |
Válková Simona | | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 4:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Škuligová Markéta | | | | | | |
| | | | | | |
Benešová Nicol | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Machová Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
Křepinská Simona | | | | | | 6:1, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Říhová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Šimonková Daniela | | | 3:6, 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Fížová Monika | | | | | | |
| | | | | | |
Brabcová Sára | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Tomajková Kristýna | | | | | | |
| | | | | | |
Slováčková Tereza | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hrubanová Gabriela | | | | | | |
| | | | | | |
Řezníčková Natálie | | | | | 6:3, 7:5 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Soušková Vanda | | | | | | |
| | | | | | |
Odehnalová Nela | | | 3:6, 7:6 (0), 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Králová Michaela | | | | | | |
| | | | | | |
Paterová Natálie | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kubešová Klára Marie | | | | | | |
| | | | | | |
Roháčová Emma | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Výprachtická Bára | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: Sobota 26. 9.
9:30 Předkolo a první kolo
- Následuje 2. Kolo dvouhry
13:30 losování čtyřhry
Ne před 14:00 první kolo čtyřhry
Neděle 27. 9.
9:00 Čtvrtfinále dvouhry
Ne před 11:00 čtvrtfinále čtyřhry
- Následuje semifinále čtyřhry
Pondělí 28. 9.
9:00 semifinále dvouhry
- Následuje finále dvouhry
Ne před 13:30 finále čtyřhry
|
| Počet účastníků | 33 | Nasazení | CŽ | BH | Chudějová Aneta | 37 | 35 | Výprachtická Bára | 50 | 30 | Hrubanová Gabriela | 58 | 30 | Tobišková Andrea | 122 | 15 | Řezníčková Natálie | 132 | 15 | Křepinská Simona | 143 | 15 | Machová Kateřina | 181 | 12 | Kotvová Kateřina | 198 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 164 |
Kódové číslo akce: 812322 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Bajerová Klára | 06.06.2005 | TC-MJ TENIS Líšeň | Kubištová Laura | 14.01.2004 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Melicharová Klára | 19.07.2005 | TC Dvůr Králové, z.s. | Lubinová Natalia | 22.04.2004 | TC Dvůr Králové, z.s. |
|