Hrdinková Denise | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svobodová Julie | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Zástěrová Lucie | 7:6 (4), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Liptáková Nina | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Krejzová Andrea | | | | | | |
| | | | | | |
Podškubková Klára | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Závišková Barbora | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Procházková Nela | 6:2, 7:6 (6) | | | | | |
| | | | | | |
Šimková Vanda | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Fížová Monika | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Švarcová Natali | | | | | | |
| | | | | | |
Ohnoutková Tereza | | | | | 6:4, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havlíčková Lucie | | 3:6, 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Petláková Klára | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Ždánská Adéla | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kostelná Kristýna | | | | | | |
| | | | | | |
Pastrňáková Barbora | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Brožová Viktorie | | | | | | |
| | | | | | |
Bukvaldová Michaela | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Halová Veronika | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Wirglerová Simona | | | | | | |
| | | | | | |
Kajabová Klára | | | | | | 6:4, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořáková Tereza | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hartmannová Julianna | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Bajerová Klára | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Machová Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
Zdražilová Zuzana | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pávková Šarlota | | | | | | |
| | | | | | |
Vitulová Natálie | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Odehnalová Nela | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Bubeníková Miroslava | | | | | | |
| | | | | | |
Řezníčková Natálie | | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šmejkalová Amélie | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Paterová Natálie | 7:6 (2), 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Mičolová Nela | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 4:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Slováčková Tereza | | | | | | |
| | | | | | |
Hanáková Denisa | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vurmová Vendula | | | | | | |
| | | | | | |
Macháčková Karolína | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Šerá Nela | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kmínková Zuzana | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Štěpán Šafránek, Petr Šafránek, Martina Šafránková |
Poznámka pořadatele: ČASOVÝ PLÁN-NEDĚLE: Všechny nedělní zápasy dívek budou opět v areálu TC Brno (Herčíkova 19b), rozhodčí v areálu TC Brno Martina Šafránková (tel. 603911229) ; 8:30 Hanáková, Kmínková, Řezníčková, Mičolová, Hrdinková, Krejzová, Podškubková, Fížová, Ohnoutková, Kostelná ;;; 9:00 Pastrňáková, Halová ;;; 9:30 Kajabová, Machová, Zdražilová, Bubeníková ;;; následuje čtvrtfinále dvouher ;;; ne dříve než v 11:00 osmifinále čtyřher ;;; ne dříve než ve 12:00 čtvrtfinále čtyřher ;;; Ohledně čtyřher je možno dopoledne zavolat rozhodčí Martině Šafránkové (tel. 603911229) a případně domluvit pozdější příjezd (podle průběhu dopoledních dvouher).
Časový plán pondělí:
- 8:30 semifinále dvouhry, následuje finále dvouhry
- ne před 10:00 semifinále čtyřhry
- ne před 11:30 finále čtyřhry |
| Počet účastníků | 41 | Nasazení | CŽ | BH | Hrdinková Denise | 38 | 35 | Kmínková Zuzana | 51 | 30 | Ohnoutková Tereza | 82 | 20 | Bubeníková Miroslava | 104 | 20 | Wirglerová Simona | 106 | 20 | Švarcová Natali | 112 | 15 | Řezníčková Natálie | 132 | 15 | Kajabová Klára | 180 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 167 |
Kódové číslo akce: 812247 |
|
|