Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
BORS CUP
Pořadatel:
TC BORS CLUB-STK Břeclav
Datum:
08.-11.08.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Chudějová Aneta
Chudějová
Chudějová
Slováčková Tereza
6:2, 6:0
Slováčková
Bencová Kateřina
7:5, 6:2
Chudějová
Patková Tereza
6:0, 6:1
Patková
Pařízková
6:0, 6:1
Pařízková
Pařízková Kateřina
Klimovičová
Paterová Natálie
6:4, 6:1
Paterová
Paterová
6:0, 6:1
Bukvaldová
Bukvaldová Michaela
Klimovičová
Tomajková Kristýna
6:0, 6:0
Tomajková
Klimovičová
6:2, 6:2
Klimovičová
Klimovičová Linda
Mikulcová
Mikulcová Ester
7:6 (3), 6:4
Mikulcová
Mikulcová
Bajerová Klára
6:1, 2:6, 6:4
Russová
Russová Nicole
6:2, 7:5
Mikulcová
Odehnalová Nela
6:1, 6:0
Odehnalová
Odehnalová
6:3, 6:0
Dvořáková
Dvořáková Tereza
Mikulcová
Kratochvílová Karin
7:5, 7:5
Kratochvílová
Benešová
6:1, 4:6, 6:0
Benešová
Benešová Nicol
Ohnoutková
Kostelná Kristýna
6:4, 6:3
Kostelná
Ohnoutková
6:3, 5:7, 6:1
Ohnoutková
Ohnoutková Tereza
Hrdinková
Wirglerová Simona
6:1, 6:2
Wirglerová
Šmejkalová
6:4, 6:1
Šmejkalová
Šmejkalová Amélie
Tóthová
Tóthová Emma
6:0, 6:1
Tóthová
Tóthová
6:0, 6:0
Pekárková
Pekárková Tereza
Tóthová
Kajabová Klára
6:1, 6:4
Kajabová
Lacková
6:3, 2:6, 6:1
Lacková
Lacková Viktória
Ivanová
Závišková Barbora
6:2, 6:3
Danišková
Danišková Kristina
6:2, 7:5
Ivanová
6:3, 6:0
Ivanová
Ivanová Lucie
Hrdinková
Bubeníková Miroslava
6:2, 6:0
Bubeníková
Bubeníková
6:1, 6:1
Chalupková
Chalupková Kristína
Bubeníková
Macháčková Karolína
6:2, 6:3
Macháčková
Křenková
6:1, 6:0
Křenková
Křenková Tereza
Hrdinková
Řezníčková Natálie
6:0, 6:2
Řezníčková
Řezníčková
6:3, 6:0
Machová
Machová Kateřina
Hrdinková
Šerá Nela
6:0, 6:2
Švarcová
Švarcová Natali
6:0, 7:6 (5)
Hrdinková
6:3, 6:1
Hrdinková
Hrdinková Denise
Rozhodčí turnaje:
Karel Poul, Richard Bartoš
Počet účastníků
36
Nasazení
CŽ
BH
Chudějová Aneta
37
35
Hrdinková Denise
38
35
Mikulcová Ester
65
25
Ivanová Lucie
78
25
Ohnoutková Tereza
82
20
Bubeníková Miroslava
104
20
Wirglerová Simona
106
20
Klimovičová Linda
108
15
Kategorie : 8
Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 812173
Chudějová Aneta
-
Hrdinková Denise
Chudějová
-
Hrdinková
Švarcová Natali
-
Wirglerová Simona
6:2, 6:3
Chudějová
-
Hrdinková
Bukvaldová Michaela
-
Bajerová Klára
6:1, 6:0
Tóthová
-
Pařízková
Tóthová Emma
-
Pařízková Kateřina
6:4, 6:3
Chudějová
-
Hrdinková
Ohnoutková Tereza
-
Křenková Tereza
6:1, 6:4
Ohnoutková
-
Křenková
Lacková Viktória
-
Machová Kateřina
6:1, 6:1
Ohnoutková
-
Křenková
Kostelná Kristýna
-
Macháčková Karolína
6:4, 6:3
Benešová
-
Danišková
Benešová Nicol
-
Danišková Kristina
6:3, 7:5
Chudějová
-
Hrdinková
Dvořáková Tereza
-
Patková Tereza
6:0, 6:3
Slováčková
-
Závišková
Slováčková Tereza
-
Závišková Barbora
6:2, 6:4
Ivanová
-
Klimovičová
Šmejkalová Amélie
-
Chalupková Kristína
scr.
Ivanová
-
Klimovičová
Ivanová Lucie
-
Klimovičová Linda
6:1, 6:1
Bubeníková
-
Mikulcová
Řezníčková Natálie
-
Kajabová Klára
7:5, 7:5
Řezníčková
-
Kajabová
Paterová Natálie
-
Tomajková Kristýna
6:2, 6:1
Bubeníková
-
Mikulcová
Odehnalová Nela
-
Šerá Nela
6:2, 6:4
Bubeníková
-
Mikulcová
Bubeníková Miroslava
-
Mikulcová Ester
6:4, 6:1
Rozhodčí turnaje:
Karel Poul, Richard Bartoš
Počet dvojic
16
Nasazení
CŽ
BH
Chudějová Aneta
37
35
Hrdinková Denise
38
35
Mikulcová Ester
65
25
Ivanová Lucie
78
25
Ohnoutková Tereza
82
20
Bubeníková Miroslava
104
20
Wirglerová Simona
106
20
Klimovičová Linda
108
15
Kategorie : 8
Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 814173
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Kubačáková Laura
11.06.2004
Tenisklub7