Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TECNIFIBRE CUP
Pořadatel:  LTC Beroun, z.s.
Datum:  02.-04.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Cajthamlová Eliška
 
 
 
Stáňová Šárka
6:4, 7:5
 
Relachon Christine Ella
scr.
 
Šulcová Gabriela
6:3, 6:4
 
 
 
 
2:6, 7:5, 1:0
 
Černohorská Nelly
 
Maříková Magdalena
7:5, 7:5
 
 
 
Boudová Johana
scr.
 
 
 
Mistrová Terezie
6:2, 7:5
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Rosolová Rozálie
 
Veberová Nikola
6:1, 6:1
 
 
 
Petrásek Ella Martina
6:1, 6:0
 
 
 
Piovarči Emily
4:6, 6:3, 1:0
 
Macháčková Anna
7:6, 6:4
 
Fořtová Kateřina
6:1, 6:0
 
 
 
Beranová Emma
1:0, scr.
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Pocorni Roxy Ann
 
Fikáčková Andrea
6:0, 6:1
 
Hlaváčková Anna
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Kaslová Sofie
 
Poznámka pořadatele: Na Ltc Beroun vstup Vorlova 496. 8:45 Maříková - Boudová, Mistrová-Rosolová na Loko Beroun, ulice na Ostrově 8:45 Stáňová-Relachon, Macháčková - Piovarči, Fikáčková-Hlaváčková, Šulcová - Černohorská, Veberová-Petrásek, Beranová - Pocorni, v 10 :00 Cajthamlová, Fořtová, Kaslová
Počet účastníků19
NasazeníBH
Cajthamlová Eliška 17212
Kaslová Sofie 17712
Fořtová Kateřina 19212
Maříková Magdalena 2389
Veberová Nikola 2619
Černohorská Nelly 3496
Rosolová Rozálie 3496
Beranová Emma 4606
Kategorie : 4Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 812166

Kaslová Sofie - Fořtová Kateřina
 
 
 
Piovarči Emily - Fikáčková Andrea
6:2, 6:3
 
Maříková Magdalena - Stáňová Šárka
6:2, 6:0
 
Rosolová Rozálie - Černohorská Nelly
6:3, 6:1
 
 
 
Hlaváčková Anna - Pocorni Roxy Ann
6:1, 6:0
 
 
 
Beranová Emma - Šulcová Gabriela
6:4, 6:3
 
 
 
Petrásek Anna Marie - Petrásek Ella Martina
1:6, 7:6, 1:0
 
 
 
Macháčková Anna - Mistrová Terezie
6:0, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Veberová Nikola - Cajthamlová Eliška
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Petrásek Anna Marie 15312
Cajthamlová Eliška 17212
Kaslová Sofie 17712
Fořtová Kateřina 19212
Maříková Magdalena 2389
Veberová Nikola 2619
Černohorská Nelly 3496
Rosolová Rozálie 3496
Kategorie : 4Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 814166

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pocorni Roxy Ann09.05.2011-
Černohorská Nelly25.06.2009TK Bohutín, z.s.
Petrásek Anna Marie03.12.2009SK Meteor Praha