Pořadatel: | CTA Rudná | Datum: | 19.-22.04. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Strachová Eliška (1) | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
Janeček Julie | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | |
Bucharová Mia | 7:6 | | | |
| | | | |
Slobodová Markéta (4) | | | 7:5, 6:0 | |
| | | | |
Hybnerová Kristýna | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | |
Karlíková Magdalena | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | |
Šperková Amálie | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | |
Randarevic Agatha | | | | 6:2, 6:4 |
| | | | |
Lukešová Leontina | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | |
Gollová Elizabeth | | scr. | | |
| | | | |
Krystková Nela (3) | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | |
Holanova Sofie | | | 6:4, 4:6, 1:0 | |
| | | | |
Lukešová Kristýna | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | |
Polášková Andrea | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | |
Janoušková Karolína (2) | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | |
Rozhodčí turnaje: Martin David |
Poznámka pořadatele: Pořadatel turnaje fyzicky Jakub Nešpor,, tel. 739 076 747 (v případě potřeby volejte na toto číslo) 11:15 Janeček - Bucharová, Slobodová - Hybnerová 12:30 Karlíková - Šperková, Randarevic - Lukešová, Gollová - Krystková 13:30 Holanová - Lukešová K., Polášková - Janoušková 14:45 Strachová // TŘETÍ SET HRAJEME SUPERTIEBREAK, NEPOUŽÍVÁME PRAVIDLO NO LET // Přihlášky do čtyřhry do 13:30 // V Bistru v prvním patře a v šatnách je tzv. čistá zóna - hráči po zápase zouvají tenisové boty před šatnou, do Bistra prosíme hráče v netenisové obuvi. Bagy nechávejte v šatnách/na zahrádce, nikoliv v Bistru, děkujeme. |
Hrací plán byl automaticky vylosován 19.04.2024 19:38:16 |
| Počet účastníků | 15 | Nasazení | CŽ | BH | Strachová Eliška | 61 | 25 | Janoušková Karolína | 80 | 20 | Krystková Nela | 101 | 15 | Slobodová Markéta | 116 | 15 | Karlíková Magdalena | 217 | 9 | Gollová Elizabeth | 249 | 9 | Hybnerová Kristýna | 294 | 9 | Bucharová Mia | 345 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 108 |
Kódové číslo akce: 812006 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Zedníková Amálie | 06.12.2013 | TK Slavia Plzeň | Křížová Dara | 29.09.2014 | CTA Rudná | Fraňková Johana | 10.11.2014 | SPORT EDEN Beroun | Trnečková Anna | 05.08.2014 | Tenis Cibulka | Dvořaková Barbora | 04.06.2014 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | Roušarová Vanessa | 17.06.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Kareš Emma | 03.12.2012 | Tenis Club Mokropsy |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Strachová Eliška | 04.01.2013 | TK Čelákovice | Bezoušková Nela | 08.05.2012 | TJ LTC Poděbrady |
|