Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihočeský
Datum:  26.-28.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Fencl Tomáš
 
 
 
Adam Kristyán
6:1, 6:2
 
Vavruška Finn
scr.
 
Chalupa Adam
6:0, 6:0
 
Čechal Dominik
6:1, 6:0
 
Babica Lukáš
6:2, 6:0
 
Venc Tomáš
6:2, 6:1
 
Marek Jiří
6:0, 6:0
 
Soukup Matyáš
6:1, 6:2
 
Urban Lukáš
6:2, 6:1
 
Jagr Lukas
6:3, 6:0
 
Příhoda  Adam
scr.
 
Forman Matyáš
6:3, 6:0
 
Tybitancl Jiří
6:0, 6:2
 
Bohoněk Marcel
6:0, 6:0
 
Pražma Adam
6:0, 6:1
 
Rezek Daniel
3:6, 6:1, 6:1
 
Beran Antonín
6:3, 6:0
 
Zapletal Jindřich
6:2, 6:3
 
Nevšímal David
6:1, 7:6
 
Šonka Ondřej
6:2, 5:7, 6:3
 
Kubiska Arnošt
6:0, 6:4
 
Nguyen Lukáš
6:1, 6:0
 
Jareš Tadeáš
7:5, 7:6
 
Hašek Jindřich
6:1, 6:0
 
Šíp David
6:0, 6:0
 
Kváš Marian
6:4, 3:6, 6:3
 
Nejedlý Tomáš
6:3, 6:4
 
Konfršt Ondřej
6:1, 6:2
 
Podzimek Radim
6:4, 6:2
 
Baštýř Jakub
6:1, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Zasadil Vladimír (platná licence B do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Neděle- dvouhra chlapci v 9:00
Počet účastníků31
NasazeníBH
Fencl Tomáš 4735
Baštýř Jakub 26212
Nguyen Lukáš 27512
Marek Jiří 30012
Jareš Tadeáš 31712
Bohoněk Marcel 32212
Venc Tomáš 3749
Pražma Adam 4169
Kategorie : 8Součet BH: 113
Kódové číslo akce: 712860

Fencl Tomáš - Bohoněk Marcel
 
 
 
Jagr Lukas - Šíp David
6:1, 6:0
 
Nejedlý Tomáš - Příhoda  Adam
3:6, 6:2, 1:0 (1)
 
Venc Tomáš - Kváš Marian
6:1, 6:2
 
Hašek Jindřich - Tybitancl Jiří
6:0, 6:2
 
Podzimek Radim - Soukup Matyáš
6:1, 7:5
 
Babica Lukáš - Nevšímal David
6:7 (64107)
 
Šonka Ondřej - Vavruška Finn
6:4, 6:3
 
Čechal Dominik - Konfršt Ondřej
4:6, 6:3, 1:0 (4)
 
Zapletal Jindřich - Chalupa Adam
6:4, 6:1
 
Baštýř Jakub - Jareš Tadeáš
6:3, 6:3
 
Forman Matyáš - Beran Antonín
7:5, 7:5
 
Pražma Adam - Rezek Daniel
6:1, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Marek Jiří - Nguyen Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Zasadil Vladimír (platná licence B do 31.12.2024)
Počet dvojic14
NasazeníBH
Fencl Tomáš 4735
Baštýř Jakub 26212
Nguyen Lukáš 27512
Marek Jiří 30012
Jareš Tadeáš 31712
Bohoněk Marcel 32212
Venc Tomáš 3749
Pražma Adam 4169
Kategorie : 8Součet BH: 113
Kódové číslo akce: 714860

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kadlec Antonín10.11.2009Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
Toman Karel06.02.2009LTC Velešín z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Adam Kristyán12.01.2011TK Pelhřimov